IP: 193.17.14.* 02.06.05, 11:47
czy ktos moze byl na rozmowie w firmie Shell-ale nie ws. pracy na stacji
tylko w biurze? ciekawi mnie o co pytaja no i tak generalnie! zeby bylo
smieszniej to ma byc telefoniczne interview z rekruterem, ktory nie pracuje w
Polsce-cala rekrutacja idzie chyba przez Londyn he he he over...
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka