chris-joe Re: Ertes- "Piesn Wojow" 08.02.04, 09:19 sorry, zezarlo... no, wiec mam owa piosenke Niemena w wersji mp3. Jesli jej jeszcze nie masz, a miec chcesz, daj cynk, to przesle. Odpowiedz Link
chris-joe Re: Ertes- "Piesn Wojow" 08.02.04, 20:11 ertes napisał: "You've got mail. :)" u2. Odpowiedz Link
chris-joe Re: "Chor Wujow"? 09.02.04, 02:12 Luiza, poniewaz konto yahoo daje tylko 4MB, a plik jest ciut wiekszy, nie moglem ci go przeslac pod twoj adres yahoo, umiescilem go wiec w galerii pod "files". Wez go sobie, albo jeszcze lepiej- skopiuj, na wypadek, gdyby ktos inny chcial sie polasic. Twoj, cj Odpowiedz Link
ertes Re: Ertes- "Piesn Wojow" 09.02.04, 18:24 Koledzy mnie dzis z pracy wygnaja. Chyba musze sluchawki kupic ;) Odpowiedz Link
chris-joe Re: Ertes- "Piesn Wojow" 09.02.04, 19:14 szkoda, tylko, ze utwor jest ostro przebasowany, a moze to skaza pliku... Chcialbym zmniejszyc troche bas, nie bardzo jednak wiem, jakie programy sie nadaja do obrobki plikow audio. Poglowkuje. Odpowiedz Link