Dodaj do ulubionych

Ertes- "Piesn Wojow"

08.02.04, 09:17
Obserwuj wątek
    • chris-joe Re: Ertes- "Piesn Wojow" 08.02.04, 09:19
      sorry, zezarlo...
      no, wiec mam owa piosenke Niemena w wersji mp3. Jesli jej jeszcze nie masz, a
      miec chcesz, daj cynk, to przesle.
    • ertes Re: Ertes- "Piesn Wojow" 08.02.04, 19:10
      :))))

      You've got mail. :)
      • chris-joe Re: Ertes- "Piesn Wojow" 08.02.04, 20:11
        ertes napisał:

        "You've got mail. :)"

        u2.
        • ertes Re: Ertes- "Piesn Wojow" 08.02.04, 21:08
          Dostalem. dziekuje :)))))
    • luiza-w-ogrodzie "Chor Wujow"? 08.02.04, 21:55
      Hej, to ja tez chce nagranie! ;oPPP
      • chris-joe Re: "Chor Wujow"? 08.02.04, 22:28
        daj namiar gdzie i jak.
        • luiza-w-ogrodzie Re: "Chor Wujow"? 08.02.04, 22:54
          Sama bym chciala wiedziec. ;oD
          • chris-joe Re: "Chor Wujow"? 09.02.04, 02:12
            Luiza, poniewaz konto yahoo daje tylko 4MB, a plik jest ciut wiekszy, nie
            moglem ci go przeslac pod twoj adres yahoo, umiescilem go wiec w galerii
            pod "files".
            Wez go sobie, albo jeszcze lepiej- skopiuj, na wypadek, gdyby ktos inny chcial
            sie polasic.
            Twoj,
            cj
    • ertes Re: Ertes- "Piesn Wojow" 09.02.04, 18:24
      Koledzy mnie dzis z pracy wygnaja.
      Chyba musze sluchawki kupic ;)
      • chris-joe Re: Ertes- "Piesn Wojow" 09.02.04, 19:14
        szkoda, tylko, ze utwor jest ostro przebasowany, a moze to skaza pliku...
        Chcialbym zmniejszyc troche bas, nie bardzo jednak wiem, jakie programy sie
        nadaja do obrobki plikow audio. Poglowkuje.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka