29.11.04, 23:03
......i poszlismy z rezyserem,w takie krzaki za wytwornia.I tam objasnil mi
,ze jestem zjawiskiem dotad niespotykanym w dziejach filmu polskiego.
....od poczatku zauwazylam,ze wszyscy bioracy udzial w nakrecaniu byli
zaszokowani.Widac to bylo w ich twarzach.To bylo cos nowego i niespotykanego.
Nigdy nie widzieli aktorki tak ponadexpresyjnej........i tak dalej w tym stylu
Prosze podac nazwisko aktorki ,ktora moze godzinami opowiadac o swojej
niezwyklosci.
Obserwuj wątek
      • maria421 Re: Zjawisko 30.11.04, 09:02
        W TV Polonia ogladam tylko czasami dziennik o 19.30 i od czasu do czasu "Na
        dobre i na zle". Prof. Bralczyka juz nie ma? Szkoda.

Na Jande bym nie wpadla, moze dlatego, ze widzialam tylko jeden wywiad z nia, w
        ktorym byla, owszem, troche nadeta, ale jeszcze w granicach mojego przyzwolenia.

Widac sie starzeje i zaczyna konfabulowac swoj wlasny zyciorys.
        • swiatlo O, to bylem dobry 30.11.04, 09:42
          A muszę przyznać że żadnej TV Polonia nie oglądałem. Wiem tylko że Janda jest
          ponad miarę nadęta przed ekranem, a tutaj widać że jest też ponad miarę nadęta
          i poza ekranem.
    • basia553 Re: Zjawisko 30.11.04, 11:30
      Nie lubie Jandy od pierwszego filmu z nia, ktöry widzialam. To jej zarzucanie
      glowa jak u zrebiecia juz mi wtedy dzialalo na nerwy. Ale ze zjawisko takiego
      zakochania sie w sobie nie jest nowe, to fakt. Pamietam (czy ktos z Was ja
      jeszcze pamieta???) jak Malgorzata Braunek jako mloda aktorka po roli Olenki
      w ktörej to roli byla moim zdaniem total deplaciert (dostala przez koneksje,
      wiecie czyja byla synowa?), opowiadala, opowiadala na ekranie i zakonczyla "i
      tak powstal ten möj slynny usmiech". Ale Olbrychski w swoich wspomnieniach
      pisze o niej jako o röwniaszce, w co trudno uwierzyc.
      • don2 Re: Zjawisko 30.11.04, 12:33
        Pamietam,pisal ,ze przed ujeciami najlepiej bylo jak walnela 100 :))
        Olbrychski tez cierpi na chorobe wysokiego stolka.przepil facet twarz i pewnie
        watrobe.wyglada sztrasznie.Co porabia artystycznie nie mam pojecia.na codzien
        pozuje na starego szlachcica z konikiem i szabelkom.Ostatnio widzialem go w TV
        jak niby komentowal mecz Goloty.Kto to wymyslil nie mam pojecia.facet kiedys
        zagral jakiegos boksera ipewnie z tego powodu powiedzial kilka oklepanych
        frazesow o boksie,przypominajacych raczej gadke pijanego kolesia od piwka.
        Mloda generacja przejmuje stanowiska i dobrze.Aktorzy sa w sobie zakochani i
        to jest ich motorem.niektorzy tluscieja i z namaszczeniem wchodza w role np.
        jowialnych "profesorow" i reprezentantow kina jak Stuhr.Albo trzesac sie ze
        starosci,kokieteryjnie poprawiaja szal i opowiadaja o kobietach i swej
        znakomitosci jak Hanuszkiewicz,lub z przyklejonym usmieszkiem adonisa na rencie
        jak Leon "pozeracz serc" Niemczyk.Ale jest tez wielu takich ,ktorzy z wiekiem
        jak wino nabrali dojrzalosci i wyrafinowania w grze.Nie musi byc wesolo takim
        ludziom odchodzic od dawnego zycia.
        • maria421 Basia i Don 30.11.04, 14:57
          Mam absolutnie takie samo zdanie na temat Braunek (Olenke grala jakby kij
          polknela i strawic nie mogla), na temat dzisiejszego Olbrychskiego, ktory
          faktycznie ma fatalna twarz i tez juz zyje przeszloscia, a jak chce blysnac to
          tnie zdjecia na wystawie, pisuje artykuly w Polityce itp. Mimo to, mam do niego
          niesamowity sentyment za Kmicica...
          Niemczyk, o matko swieta, ten krzywy zgryz (ludzie, na starosc nalezy sobie
          zmienic uzebienie, cale, a nie sztukowac) i zaczesana kosmykami wloskow lysina.
          Hanuszkiewisz w tym wszystkim jeszcze jako tako obleci.

No a jeszcze ten drugi, jak mu tam...no ten co Bogumila w Potopie gral. Co sie
          z tego faceta porobilo? Nalana geba i przepalony glos. A przeciez za mlodu
          brzydki nie byl.

Moja faworytka i tak jest Tyszkiewicz.
          • basia553 Re: Basia i Don 30.11.04, 15:09
            aaaa, Tyszkiewicz to dama! Pani z klasa! Ta to by mogla sie wywyzszac, a
            tymczasem nigdy nie slyszalam i jakichstakich. Tak, klase albo sie ma, albo
            nie, nabyc nie mozna.
            A co do niegdysiejszych aktoröw to mysle ze nic nie trace nie ogladajac ich
            teraz. Po co psuc sobie wspomnienia? Dochodzacy ma na balkonie jakas antene,
            ktöra podobno mozna polsat ogladac, ale sam dawno zrezygnowal, a ja sie nie
            pale do tego badziewia.
    • tortugo Re: Zjawisko 30.11.04, 17:00
      oglaszam, ze tv prawie nie ogladam, tv polonii ani razu w zyciu, a o Jandzie
      nawet nie slyszalem. (tak na marginesie, naszlo mnie wzniosle pytanie: czy ja
      jestem szczesliwy ze nie znam opuchnietych, wylysialych, charczacych

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka