piotrcar
29.08.06, 19:08
Witam.Mam ar156 1.6 z 2000roku.Jak juz wczesniej pisalem,moja alfa w zakresie
obrotow od 1000 do 2500 nie chce wogole jechac,normalnie jak by w miejscu
stala,a na dodatek od 3 dni jeszcze cos strzela,tak na moj sluch to jest
strzal w puszke od filtra powietrza!!!!i w zakresie od 1000 do 2500 obrotow
to tak jak by wogole paliwa nie chciala brac,odczuwalne lekkie
szarpanie..Pomozcie