Dodaj do ulubionych

POMOCY AR157!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!

29.08.06, 19:08
Witam.Mam ar156 1.6 z 2000roku.Jak juz wczesniej pisalem,moja alfa w zakresie
obrotow od 1000 do 2500 nie chce wogole jechac,normalnie jak by w miejscu
stala,a na dodatek od 3 dni jeszcze cos strzela,tak na moj sluch to jest
strzal w puszke od filtra powietrza!!!!i w zakresie od 1000 do 2500 obrotow
to tak jak by wogole paliwa nie chciala brac,odczuwalne lekkie
szarpanie..Pomozcie
Obserwuj wątek
    • piotrcar Re: POMOCY AR157!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!! 29.08.06, 19:18
      przepraszam mialo byc ar156
    • ikar_29 Re: POMOCY AR157!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!! 29.08.06, 20:09
      a gaz jest???? (w rozumieniu LPG)?
      • piotrcar Re: POMOCY AR157!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!! 29.08.06, 20:21
        nie nie ma gazu!
    • voivod696 Re: POMOCY AR157!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!! 30.08.06, 00:54
      To wstukaj słowo przepływomierz i działaj zgodnie z poradami :)
      • piotrcar Re: POMOCY AR157!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!! 30.08.06, 07:40
        Dzieki dzis sprobuje,ale czym go wyczyscic,wszyscy pisza ze probowali go
        wyczyscic ale nikt nie powiedzial jak to zrobil i czym??pozdrawiam i dziekuje
    • piotrcar Re: POMOCY AR157!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!! 30.08.06, 09:18
      A teraz jeszcze mam pytanko.Zauwazylem dzis ze rura dolotowa powietrza konczy
      sie za lewym swiatlem,czy to dobrze???A nie powinna ona schodzic do zderzaka na
      dol??
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka