24.12.05, 15:59
Jechałem dzisiaj z Tarnowa do Krakowa za brodatym debilem,który prowadził
granatowego Escorta (93).
Idiota parokrotnie wyprzedzał samochody z prawej strony, przejechał
skrzyżowanie na czerwonym świetle i prawie cały czas przekraczał dozwoloną
szybkość.Sprawiał wrażenie psychola za kółkiem, bo tam gdzie można było
spokojnie i bez stresu wyprzedzać, on tego nie czynił.Robił to w chwili, gdy
z przeciwka coś jechało!
Parokrotnie naraził siebie i innych na bezpośrednie zagrożenie życia.
Ale mimo wszystko:
Wesołych Świąt idioto z granatowego Escorta!
Obserwuj wątek
    • rapid130 Re: LZA7V54 24.12.05, 16:49
      No to, drogi Krakusie, wylałeś swój żal drogowy.
      I w porządku, bo po to m.in. to forum jest.

      > Wesołych Świąt idioto z granatowego Escorta!

      Ale z całym szacunkiem założę się o skrzynkę piwa, że idiota z Escorta nie
      czyta tego forum. ;))))))))))))
    • sherlock_holmes Re: LZA7V54 26.12.05, 22:42
      Krakusie, znam ten ból. W Wigilię rankiem typek w polonezie KR3576S (chyba) zastawił mi wyjazd, bo ..stanął sobie na środku drogi bez mała. Gdy ja chciałem wyjechać i zatrąbiłem, zwyzywał mnie.
      Mam nadzieję, że policja zatrzymała go po pijaku, podobnie jak debila z czarnej Corolli, który wyprzedzał na zakazie, skrzyżowaniu, zwężeniu drogi w związku z robotami i prędkością ok. 140km/h przy ograniczeniu do 40km/h...

      Czasem człowiek chciałby sam wymierzyc takim sprawiedliwość...
      • rapid130 Re: LZA7V54 27.12.05, 15:30
        > Czasem człowiek chciałby sam wymierzyc takim sprawiedliwość...

        Vide filmik "Prywatne śledztwo" z Romanem Wilhelmim
        ;))))))
        • bassooner Re: LZA7V54 27.12.05, 17:31
          Może założymy listę takich kierowców dodając opis wykroczenia?
          • tomaszek874 Re: LZA7V54 27.12.05, 17:54
            była już autorstwa Krakusa. poszukaj :)
    • okrutny_mariuszek Re: LZA7V54 27.12.05, 22:19
      z Tarnowa do Krakowa zawsze tak samo fatalnie... i pełno miszczóf kierownicy...
      co począć, cza się uodpornić i cieszyć ze zarówno mi jak i idiotom za kółkiem
      innych aut nic się nei stało
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka