krakus.mp
24.12.05, 15:59
Jechałem dzisiaj z Tarnowa do Krakowa za brodatym debilem,który prowadził
granatowego Escorta (93).
Idiota parokrotnie wyprzedzał samochody z prawej strony, przejechał
skrzyżowanie na czerwonym świetle i prawie cały czas przekraczał dozwoloną
szybkość.Sprawiał wrażenie psychola za kółkiem, bo tam gdzie można było
spokojnie i bez stresu wyprzedzać, on tego nie czynił.Robił to w chwili, gdy
z przeciwka coś jechało!
Parokrotnie naraził siebie i innych na bezpośrednie zagrożenie życia.
Ale mimo wszystko:
Wesołych Świąt idioto z granatowego Escorta!