Dodaj do ulubionych

AUTOMOBIL NA FEJSIE JUŻ BEZE MNIE.

19.11.20, 20:30
pEWIEN TYP CO ZJADŁ WSZYSTKIE ROZUMY MNIE WY...... WYLOGOWAŁ.
i DOBRZE.
Obserwuj wątek
        • p.a.d.a.l.c.o.w.a Re: AUTOMOBIL NA FEJSIE JUŻ BEZE MNIE. 17.03.21, 15:20
          tomek854 napisał:

> Ale widząc powyższą reakcję utwierdzam się w przekonaniu, że akurat to działani
          > e było słuszne.
          =======================================================================
          A ja nadal uważam, że było bardzo nie_sluszne.
          Świadczyło o skrajnej zawziętości, skłonnościach cenzorskich rodem z PRL, o braku luzu i dystansu, robieniu z igły widły i o dużym "zadęciu",& nadęciu :-) I ( co mnie nie pociesza i co "mniejsza o to" ) nie tylko ja tak uważam. A jak już czujesz potrzebą wypominania wielonikowości , to przynajmniej dociekliwi zweryfikuj swe domniemania, albo... zrezygnuj z takich wytyków. To tak k'woli bycia rzetelnym w takich "podgryzankach".
          • tomek854 Re: AUTOMOBIL NA FEJSIE JUŻ BEZE MNIE. 30.03.21, 02:50
            A ja wciąż uważam, że było bardzo słuszne.

Krakus poleciał za wulgarne i chamskie wyzywanie całej grupy zawodowej. Tu jest istotna kwestia: Nie za to, że nie lubi tych czy tamtych. Tylko za wulgarnosć i chamstwo.

Jak ktoś napisze na forum że nie lubi architektów bo go irytują ich działania, z którymi się spotyka, to nic mu się nie stanie.

Ale jak ktoś napisze "wszyscy architekci to chuje i powinno się ich zajebać, a jak masz z tym padalcowa problem, to sama jesteś sobie winna, nie trzeba było studiować w tym kurewskim zawodzie dla debili" to poleci.

Śmieszy mnie to Wasze biadolenie o tym, jakim to ja jestem cenzorem, kiedy to była jak na razie JEDYNA sytuacja, w której ktokolwiek z forum poleciał - i tylko za wyjątkowe chamstwo i wulgarność i pomimo dania szansy na przeproszenie za swoje zachowanie (a nie za poglądy!).

Poza tym aż sprawdziłem sobie w panelu moderatora: w całej historii Automobila na Facebooku poza dramą z chamstwem Krakusa na forum skasowano dwa posty - jeden skasowałem ja, o ile dobrze pamiętam to dlatego, że jego autorka nie zauważyła, że oryginalny autor nie pozwala na jego udostępnianie i po prostu był martwym linkiem, a jeden (Twój!) skasował Krakus. Cholerny cenzor, co? :-)

Co do wielonikowości - naprawdę nie chce mi się już bawić w udawanie, że nie wiemy, kto to był xeikon czy inny gin-ekolog. To było zabawne 10 lat temu, mam fajniejsze rzeczy do roboty. Zajrzałem tu, żeby znaleźć swój stary wpis, znalazłem i znikam :-)
          • krakus.mp Re: AUTOMOBIL NA FEJSIE JUŻ BEZE MNIE. 28.02.21, 20:38
            Jestem zaszczycony tym że uważasz iż jestem greenblackiem (byłem). Lubiłem tego gościa i w pewnym sensie podziwiałem. Nikt tak jak on nie rozgrzewał atmosfery na forum.:) Przyznaję że parę razy sam próbowałem . :)
            Cieszy mnie że Automobil żyje. W końcu to ja wymyśliłem nazwę tego forum i byłem jednym z wielu jego pomysłodawcow.
          • p.a.d.a.l.c.o.w.a Re: AUTOMOBIL NA FEJSIE JUŻ BEZE MNIE. 17.03.21, 15:09
            tomek854 napisał:
            > Powiedział krakus / greenblack / ginekolog i ileś tam kolejnych jego alter ego
            > ;-)
            > > to poproś padalcową, niech Ci zda relację. :-)

No ale Ty Tomaszu - padalcową ( Ewa Eloranta ) też wy.... z Automobila na FB.
            Zresztą, o ile pamiętam dobrze, to moją prośbę - na mój, skwapliwie wykonany - wniosek.

• krakus.mp Re: AUTOMOBIL NA FEJSIE JUŻ BEZE MNIE. 17.03.21, 19:44
              Smieszy mnie to że zarówno Lexus jak i ja byliśmy założycielami automobila. Fakt że różnie bywało. Były pyskówki i było śmiesznie. Ale zawsze panowała atmosfera przyjażni i zrozumienia. Nagle pojawia się gość który 24g.na dobę jest w sieci i ...... kreuje się na policmajstra, ustawiając ludzi po kątach.
              • p.a.d.a.l.c.o.w.a Re: AUTOMOBIL NA FEJSIE JUŻ BEZE MNIE. 19.03.21, 16:41
                krakus.mp napisał:
                > Smieszy mnie to że zarówno Lexus jak i ja byliśmy założycielami automobila. Fak
                > t że różnie bywało. Były pyskówki i było śmiesznie. Ale zawsze panowała atmosfe
                > ra przyjażni i zrozumienia. Nagle pojawia się gość który 24g.na dobę jest w sie
                > ci i ...... kreuje się na policmajstra, ustawiając ludzi po kątach.

Takie działania są najczęściej (może nie zawsze ?) domeną osób narcystycznych + z poczuciem niedowartościowania i masą rożniastych kompeksów :-) Potrzeba wodzostwa. Osoby o ww. cechach garną się np. do polityki i tam starają się zrobić karierę - czasem, niestety, z powodzeniem :-)
                • tomek854 Re: AUTOMOBIL NA FEJSIE JUŻ BEZE MNIE. 30.03.21, 02:06
                  A działania takie, jak zbieranie się na boku i obgadywanie ludzi za ich plecami i opowiadanie im bajek o tym, jak to Cię niby, niedobrzy, z forum wyrzucili, to jakie to jest zachowanie? :-)

Albo rozładowywanie swoich frustracji poprzez ciągłe tworzenie konfliktów - czy to przez taśmowe produkowanie jakichś swoich alter ego próbujących wzniecić jakieś niesnaski na forum i sztuczne pompowanie dramy pod tytułem "ciekawe, kim jest to nowe konto?" Albo na przykład, żeby tak daleko nie sięgać, w wulgarny sposób obrażanie całej grupy zawodowej, wiedząc, że wśród czytelników są przedstawieciele tej grupy?

Będziesz łaskawa tutaj też jakąś psychoanalizą zarzucić? ;-)
                • krakus.mp Re: AUTOMOBIL NA FEJSIE JUŻ BEZE MNIE. 30.03.21, 20:05
                  Bardzo się cieszę że Automobil żyje i ma się dobrze. Masz rację Tomku, taki cham i prostak jak krakus tylko zaniżał poziom. To tyle w tym temacie. Zyczę wszystkiego najlepszego wszystkim automobilistom.
                  PS.
                  Nie wiem ile już mniej więcej przejechałeś kilometrów po różnych drogach. Osmielam się twierdzić że połowę z tego ile ja w swojej pracy zawodowego kierowcy. Sam kiedyś jeżdziłem ciężarówkami. W tamtym czasie nie było takiego chamstwa i sk....a na drogach jak jest teraz. Tirowcy mają w tym duży udział.
            • tomek854 Re: AUTOMOBIL NA FEJSIE JUŻ BEZE MNIE. 30.03.21, 02:02
              Ale to przecież bzdura, po co takie rzeczy krakusowi wmawiasz?

Wciąż jesteś wśród członków, nikt Cię nie wyrzucał. Screenshot z tej chwili...

Owszem, odstawiałaś tam jakieś dramy, że się z nami żegnasz, uznaliśmy że masz focha, bo przestałaś nas odwiedzać, ale nikt Cię nie wyrzucał.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka