Dodaj do ulubionych

Dzeń dobry czerwcowy

    • tutul Re: Dzeń dobry czerwcowy 10.06.10, 06:31
      Podobno wczoraj padało w Warszawie?

      Dzień dobry-jeszcze.Nie wiem,co będzie później.
      • eulalija Re: Dzeń dobry czerwcowy 10.06.10, 07:38
        Na Targówku kropnęło jak z kropidła a potem zrobiła się taka zupa,
        że klękajcie narody.
        • bumbecki Re: Dzeń dobry czerwcowy 10.06.10, 07:59
          no cóż, Pani Kierowniczko jak jest lato to musi być gorąco ... smile
          witam wszystkich smile
    • stara.gropa Do Barona 10.06.10, 07:58
      Gdyby się Baron nudził popołudniami to znalazłam zajęcie dla
      arystokracji:

      "Konserwacja zabytkowych sreber - problemy wybrane"
      Zapraszamy na prelekcję wybitnego znawcy tematyki dawnych wyrobów ze
      srebra Michała Gradowskiego pt. "Konserwacja zabytkowych sreber -
      problemy wybrane". Prelekcja, inaugurująca warsztaty konserwacji
      zabytkowych metali w ramach projektu "Studeo et conservo 2010",
      odbędzie się w dniu 15 czerwca 2010, o godz. 17.30, w siedzibie
      Fundacji Hereditas, ul. Marszałkowska 4 lok. 4.
      • 36krzysiek Re: Do Barona 10.06.10, 08:34
        No Królowo, to chyba raczej dla pokojówki?
        • stara.gropa Re: Do Barona 10.06.10, 10:08

          Konserwacja zabytkowych sreber - problemy wybrane
          Ależ nikt nie każe Baronowi osobiście machać szmatką po srebrze, ale
          dobrze wiedzieć to i owo, żeby służbę nadzorować.
    • g0p0s Re: Dzeń dobry czerwcowy 10.06.10, 11:08
      Gdyby w zimie był taki długi dzień i tyle słońca, to bym się nad
      potrzebą lata trochę pozastanawiał...
      • kurcgalopek Re: Dzeń dobry czerwcowy 10.06.10, 11:34
        Wita Państwa serdecznie Kurcgalopek z doskoku i do tego zasmarkany... To że mnie
        nie ma nie oznacza jednak, że o Was nie myślę. Dziś na przykład myślałam sobie o
        tym co Eulalija i Gropa sądzą na temat pogody wink
        Pozdrawiam gorącowink
        • eulalija Re: Dzeń dobry czerwcowy 10.06.10, 11:37
          To co ja sądzę na temat dzisiejszej pogody absolutnie nie nadaje się
          do publikowania w tym zacnym gronie.
          • ter.eska Re: Dzeń dobry czerwcowy 10.06.10, 12:38
            Witamsmile,jak się nie odezwę więcej,to znaczy,że trza pogrzeb szykować,bo pływam,choć nie umiemwink.Za oknem chyba z 50 stopni w cieniuwinkJA CHCĘ BURZĘ!!!!!!!!!!!!!
    • stara.gropa Re: Dzeń dobry czerwcowy 10.06.10, 14:02
      Pezd chwilą w PR III jakiś Francuz mieszkający w Polsce opowiadał
      jak uczył się naszego języka. Na początku nauki miał trudności z
      prawidłowym wymówieniem sz i cz. Kiedyś kupował bilet do Szczecina i
      w kasie wymówił to słowo tak, że dostał bilet do Cieszyna. W pomyłce
      zorientował się dopiero kiedy jechał pociągiem i zobaczył, że jedzie
      na południe kraju smile
      • bbbzyta Re: Dzeń dobry czerwcowy 10.06.10, 14:16
        Witam, dziś rano bezskutecznie ganiałyśmy z moją psiną jakąś wyjątkowo nachalną muchę-ścierwnicę. Zaraza nijak się nie dawała ubić ani przegnać.
        • ter.eska Re: Dzeń dobry czerwcowy 10.06.10, 14:28
          U mnie codziennie latają nie tylko muchy,ale tez inne cmokierstwa,a o złapaniu ich mowy nie ma.
        • pomaranczuch Re: Dzeń dobry czerwcowy 10.06.10, 14:30
          smile cześć smile
          • ewa9717 Re: Dzeń dobry czerwcowy 10.06.10, 17:31
            Temperatura powietrza nie przekłada się tak prosto na temperaturę
            wody, ale i tak było fajnie. Pływałam mniej więcej tak, jak Tewje
            Mleczarz ogladał maszynę do szycia swojego ziecia. Za to ostatnie
            trzy kilometry powrotne spedziłam w towarzystwie taaaaaakiej burzy,
            ze myslę o starcie w tych co to mokry podkoszulek, a mój rower
            zdobył sprawność wodniaka wink
            • goonia Re: Dzeń dobry czerwcowy 10.06.10, 17:55
              Bry.
              A u mnie zimno. I znowu ma padacsad
              do chrzanu to wszystko.
              • se_nka0 Re: Dzeń dobry czerwcowy 10.06.10, 18:50
                W krzach od tygodnia upał. W tej chwili na termometrze w cieniu 30 st. Deszczu
                i burz niet. Może nadwiślańskie zalane tereny szybciej wyschną.
                • 36krzysiek Re: Dzeń dobry czerwcowy 10.06.10, 18:53
                  Wełna, ognisko, pled, moher, żelazko, sauna, piekarnik, golf,
                  jeszcze? Magiel, polar, skarpety z owcy, flanela... wink
                  • ewa9717 Re: Dzeń dobry czerwcowy 10.06.10, 19:09
                    Baronu zdrowo przygrzało...
                    • se_nka0 Re: Dzeń dobry czerwcowy 10.06.10, 19:13
                      Fakt, to nie są warunki dla życia Baronów. Pada, leje albo sahara wink
                  • eulalija Re: Dzeń dobry czerwcowy 10.06.10, 23:13
                    Chyba w niewłaściwym miejscu głowę trzymałeś. Albo coś złego na
                    lancz zjadłeś.

                    A tak z innej beczki, jeszcze ze trzy, cztery lata temu, pisało się
                    lunch, a teraz wszędzie lancz. O tempora ...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka