8listopada
17.01.06, 13:37
Korzystam z ich usług i chyba nie jestem jedyną mieszkanką Zielonki leczącą się właśnie tam.
Chyba, jak większość ludzi, chcę by zajmowały się mną osoby mądre, wykształcone, taktowne, ach, zresztą chyba wiecie...
Dlatego postanowiłam założyć ten wątek.
Fajnie by było gdybście wpisywali tu swoje opinie, poparte oczywiście doświadczeniami, na temat lekarzy pracujących w Multi Medice.
Mnie osobiście interesują ginekolodzy, którzy się trochę pozmieniali i nie wiem do kogo mam się udać.
Pamiętajmy jednak, żeby swoje opinie wyrażać kulturalnie i tak żeby nikogo nie obrażać, nawet jeśli nasze doświadczenia nie są najlepsze.
Pozdrawiam i czekam na Wasze opinie.
Karolina