30.03.12, 21:47
Czy to ten wybuch butli gazowej w Zarach , czy moze wiadomosc z sejmu o pracy az do smierci , brak tworczej weny u piszacych , a moze jeszcze cos o czym nie wiem ? Wiem tylko , ze zapadla cisza na Zarskim Forum i to mnie niepokoi . Czyzby ABW lub inne CBS zamknelo strone internetowa za naduzywanie polskiego jezyka ? Peko , lizun , croolick i dziadek z ktorejs tam partii - co sie z Wami dzieje ? Stesknilem sie za wasza tworczoscia literacka . Brak Wam atramentu w kalamarzach ? Odezwijcie sie !
Obserwuj wątek
  • nika139 Re: Silence 30.03.12, 22:12
   Drugieoko1, co się dziwisz? Jest okres przedświąteczny, wszyscy zajęci porządkami, zakupami i wiosennymi porządkami, więc na forum posucha ;)
   • drugieoko.1 Re: Silence 30.03.12, 23:54
    nika139 napisała:

    > Drugieoko1, co się dziwisz? Jest okres przedświąteczny, wszyscy zajęci porządka
    > mi, zakupami i wiosennymi porządkami, więc na forum posucha ;)
    Dzieki za good news . Kamien z serca . Niepotrzebnie sie martwilem .
  • croolick Re: Silence 31.03.12, 10:38
   Wiesz, są w życiu sprawy ważniejsze niż bezcelowa pyskówka z usłużnym urzędnikiem i przyjacielem pana burmistrza, która nabija licznik postów. Ja wiem, że rozmydlenie forum w tego rodzaju polemikach jest na rękę wielu, dla których forum było niewygodnym medium przekazywania niezależnych opinii, ale nie sądziłem, że ktoś za tym zatęskni;-) Forum to nie tylko ja, forum to także drugieoko1, więc zapraszam do aktywności, bo ja na razie mam zbyt wiele spraw na głowie, by na forum regularnie zaglądać.
  • dziadekzsld Re: Silence 03.04.12, 11:34
   drugieoko.1 napisał:

   > Czy to ten wybuch butli gazowej w Zarach , czy moze wiadomosc z sejmu o pracy
   > az do smierci , brak tworczej weny u piszacych , a moze jeszcze cos o czym nie
   > wiem ? Wiem tylko , ze zapadla cisza na Zarskim Forum i to mnie niepokoi . Czy
   > zby ABW lub inne CBS zamknelo strone internetowa za naduzywanie polskiego jezyk
   > a ? Peko , lizun , croolick i dziadek z ktorejs tam partii - co sie z Wami dzi
   > eje ? Stesknilem sie za wasza tworczoscia literacka . Brak Wam atramentu w kala
   > marzach ? Odezwijcie sie !

   Teraz to nawet wybuchy gazu jakieś nie takie jak to zawżdy bywało,tylko porządnych ludzi żal,że takich współlokatorów mają.
   Co do wieści sejmowych,to mnie już nie przerażają,bo ja emeryta - jak to krakusy mawiają.Ale w całości popieram podniesienie wieku emerytalnego i moja Zosia też, nawet się obruszyła na Pawlaka jak powiedział o tych sześćdziesięcioletnich staruszkach.Uważam,że kondycja i zdrowie naszych 67 letnich kobiet jest lepsze obecnie a za 20 lat będzie jeszcze lepsze niż naszych babć w wieku 60 lat w latach 50 czy 60 ub wieku,gdzie na kobietach oprócz często ciężkiej pracy zawodowej spoczywało w całości prowadzenie domu, wychowanie dzieci,codzienne ręczne pranie i szorowanie,etc.Co się tyczy nas to te dwa lata pozostawię bez komentarza,bo jak ktoś jest wątłego zdrowia to i 65 będzie dużo.Poza tym to renty chorobowe pozostają i zawsze można z nich skorzystać.
   Nic tu służby nie mają do roboty do czasu jak croolick kasuje posty i wie wszystko lepiej jak powinno być, on przyjaciel takiego jednego co to bardzo chciał byc i posłem i burmistrzem i nawet starostą i dyrektorem tylko ci ...ludzie co to nie wiedzą jakiego croolick ma fajnego przyjaciela.Dlatego taki typ ja ja co to nieraz wytknie to czy tamto a rozsądnych weźmie w obronę może zakłócić linę wytyczoną przez opiekuna forum,którego niektórzy uczestnicy mogą czuć się przez niego obrażeni zgodnie z jednostronnie przyjętymi wartościami etycznymi.
   A co do dyskusji,to faktycznie czasami szkoda czasu,bo siła argumentu jest niczym w obliczu teorii:" taką wersję przyjąłem i takiej będę się trzymał".
   Co do mojej skromnej osoby,to obecnego burmistrza znam,to prawda,jesteśmy na pan,ale że to koleżeństwo to już bym powiedział,że to lekkie nadużycie.Z poprzednimi burmistrzami fakt pracowałem ale jeszcze za PRL i nigdy w urzędach tylko w przemyśle jesteśmy po imieniu a czy kolegami to na pewno nie w pojęciu poglądów i wspólnych spotkań. Ja nigdy się nie utożsamiałem z żadna partią a że sobie mieszkam Za Siedmioma Lasami, Dziurami to mi taki nick wyszedł :).

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka