djbogas 24.05.05, 21:47 Ależ Ty to forum ciągniesz na siłę. A w dodatku same za przeproszeniem, duperele. Czym Ty się chcesz wykazać. Zrób coś sensownego dla naszego miasta. Bo tematy te co ciągniesz na słę, to aż mnie mdlą. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
pawel.zary Re: do djbogasa 24.05.05, 22:05 Witam Wiesz djbogas, pamiętam jak w tv były dwa programy, ale drugi program nie wszyscy jeszcze mieli. Wybór nie był więc skomplikowany - mogłeś ogladać to co akurat "szło" lub nie oglądać :-) Jak na pierwszym puscili dobry film (amerykański) i w połowie na drugim programie tez zaczynał sie jakis dobry film to dopiero były nerwy i kłótnie - CO WYBRAĆ???!!! (przypominam, że komputerów, cd, anten satelitarnych i wypożyczalni kaset nie było, a w radio tylko trzy pogramy i raz w tygodniu Lista przebojów). Teraz jest inaczej !!! :-)) Mamy WYBÓR!!! kilkadzisiąt kanałów tv, stacje radiowe, komputery i mnóstwo for, gdzie można czatować do bólu. Mam więc propozycję - wybierz sobie inne forum albo wrzuć kilka ciekawych tematów, które nie bedą "mdlić" i nie bedą "duperelami" :-) Chętnie podyskutujemy :-) Tylko nie jednorazowo. a propos - co miałeś na mysli piszą croolickowi, żeby zrobił cos sensownego dla miasta pzdr Odpowiedz Link Zgłoś
mary.austin Re: do djbogasa 24.05.05, 22:08 Niedobry croolik, ciągnie siłą didżejacośtam na forum :( Odpowiedz Link Zgłoś
mary.austin Re: do djbogasa 24.05.05, 22:14 Polecam: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=22&w=23623705&wv.x=2&a=23623705 Odpowiedz Link Zgłoś
croolick Re: do croolicka....... 24.05.05, 22:49 djbogas napisał: > Ależ Ty to forum ciągniesz na siłę. No coz, skoro tacy DJeje jak Ty maja tylko tyle do napisania... > A w dodatku same za przeproszeniem, duperele. de gustibus non disputandum est. Czekam, az wrzucisz watek powalajacy na kolana swa waga np. "Moralne problemy egzystencji, gdy ide wieczorem po Podwalu" albo "Nieznosna lekkosc bytu w Zarach w ujeciu epistemologicznym" > Czym Ty się chcesz wykazać. Niczym, moze nie zauwazyles ale jestem opiekunem tego forum vel. moderatorem. Nikt tu z malymi wyjatkami nie bluzni, zatem moja moderacja nie polega jedynie na wywalaniu niecenzuralnych postow > Zrób coś sensownego dla naszego miasta. A kim ja jestem? Jestem zwyklym mieszkancem tego miasta. > Bo tematy te co ciągniesz na słę, to aż mnie mdlą. A kto Ci kaze je czytac? Ponadto kto lub co Cie broni wrzucac na forum swoje watki? p.s. Dzieki forum poznalem wielu bardzo interesujacych i wartosciowych ludzi, lubie czytac tez ich wypowiedzi a i posprzeczac sie z Nimi to wielka przyjemnosc. Ponadto dzieki temu forum powstalo TUM, ktore dziala na rzecz dobra miasta na miare swoich mozliwosci. pozdrav Odpowiedz Link Zgłoś
quris Re: do croolicka....... 25.05.05, 13:58 To żadkość żebym i ja mógł z czystym sumieniem napisać, że croolik jest nie winny :-). A tak poważnie cenię ludzi za ich zdanie, nie zawsze się z nim zgadzam ale staram się przyjąć.Królik stawia teze; pozostali dyskutują ale nikt nie zabrania im by było odwrotnie.Życze wszystkim wielu tematów do sporów - najlepiej konstruktywnych. A pan DJ ma szanse... Proszę rzucaj temat a ktoś na bank go podłapie. Mam tylko jedną prośbę do wszystkich niech nikt na siłę nie będzie specjalistą w każdej dziedzinie. Humanista niech nie robi z siebie inżyniera a inżynier....Bo wszyscy wiemy, że Polacy to wszystko robią naj... Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
croolick Re: do croolicka....... 25.05.05, 17:50 quris napisał: > Mam tylko jedną prośbę do wszystkich niech nikt na siłę nie > będzie specjalistą w każdej dziedzinie. Humanista niech nie robi z siebie > inżyniera a inżynier....Bo wszyscy wiemy, że Polacy to wszystko robią naj... Biedny Leonardo, biedny Blaise, biedny Albert nie znali "prawa jednoznacznego przyporzadkowania quirisa" ;-) Widzisz, ja na ten przyklad (chociaz bron boze nie porownuje sie do Da Vinci, Pascala czy Einsteina) mam wyksztalcenie zarowno techniczne jak i humanistyczne, nie widze tu zadnej sprzecznosci, ani tym bardziej powodu, by nie wypowiadac sie na tematy nie zwiazane z blizsza mi z racji zawodu humanistyka. Scisly podzial na to co humanistyczne i techniczne jest przypadloscia polskiego myslenia. Niechec do humanistyki na politechnikach skutkuje rzeszami niewydarzonych architektow, budujacych nieludzkie koszmarki, informatykow tworzacych nie dajace sie obslugiwac programy czy brakiem specjalistow z dziedziny motoryzacji, ktorzy potrafili by zbudowac w tym kraju jakis porywajacy samochod. Z drugiej strony wielu humanistow to ludzie nie potrafiacy kojarzyc podstawowych faktow czy osiagnac wyzszego poziomu myslenia abstrakcyjnego... Odpowiedz Link Zgłoś
quris Re: do croolicka....... 27.05.05, 10:40 Niechec do humanistyki na politechnikach skutkuje rzeszami niewydarzonych architektow, budujacych nieludzkie koszmarki. To nie niechęć.Jest odwrotnie to humanista na siłe chce być inżynierem. A tak z innej beczki żaden szanujący się inżynier konstruktor nie traktuje poważnie architekta plastyka fantasty nie znającego podstaw mechaniki budowli Odpowiedz Link Zgłoś
croolick Re: do croolicka....... 27.05.05, 12:31 quris napisał: > To nie niechęć.Jest odwrotnie to humanista na siłe chce być inżynierem. tego sie obawialem, podzielasz zatem polski stereotyp: "nie umiem myslec, nie potrafie liczyc, techniki nie rozumiem, wiec jestem humanista" tak samo w szkole "nie umiem matematyki, fizyka mi nie wchodzi, chemii nie rozumiem, bede zdawal historie na maturze". Widzisz nie zrozumielismy sie, architekt powinien wychodzic poza kwestie natury technicznej i miec szeroki swiatopoglad, tylko ludzie ktorzy potrafia to polaczyc staja sie wybitnymi. Czy Gaudi, Wright, Niemeyer czy Le Corbusier przypominali wiekszosc profesorow architektury z krajowych wydzialow architektury? Nie. Oni byli artystami architektury. > A tak z innej beczki żaden szanujący się inżynier konstruktor nie traktuje > poważnie architekta plastyka fantasty nie znającego podstaw mechaniki budowli no tak, to tez jest problem, dlatego moze nie warto rozdzielac tych dwoch specjalnosci? pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
skoubie Re: do croolicka....... 29.05.05, 19:34 Popieram Croolicka. Skoro Ten Dj jakis tam czy jak on się tam zwie narzeka to niech napisze coś z sensem. Czy Crooliczek ma coś robić dla miasta? Wątpie. Skoro karzesz Croolickowi robic coś dla miasta to w takim razie co ty robisz? Moge się założyć, ze pewnie nie interesuje Cię co dzieje się w Naszym Mieście. Pozdroawiam Odpowiedz Link Zgłoś
cancro Re: do croolicka....... 27.05.05, 12:01 djbogas napisał: > Ależ Ty to forum ciągniesz na siłę. Dzięki temu tacy jak ty mogą zaistnieć! > A w dodatku same za przeproszeniem, duperele. Czym Ty się chcesz wykazać. A szanowny kolega czym się wykazał, że innym przygania? > Bo tematy te co ciągniesz na słę, to aż mnie mdlą. Ranigast chłopie, tylko Ranigast! Odpowiedz Link Zgłoś
djbogas Re: do croolicka....... 12.06.05, 20:29 Nie mam zamiaru komukolwiek przyganiać czy obrażać, ale...patrząc na to nasze forum, tylko croolick, croolick, no i może jeszcze czasami, pawel.zary. Jest naprawdę fajnie, ale czasami wpadając na to forum głupio się czuję, że tylko croolick ma coś do powiedzenia czy zapytania na tym forum. A odwala tu facet kawał roboty a jest to faktem i tylko nasówa się pytanie: czy ma to sens, a nie chcę dawać tu przykładów. Bo i po co. > a cancro napisał: Ranigast chłopie, tylko Ranigast! Wdzę chłopie że masz problemy ze zdrowiem, bo ja takich afrodyzjaków nie potrzebuję. Odpowiedz Link Zgłoś
croolick Re: do croolicka....... 13.06.05, 19:05 no popatrz, nie bylem na forum przez trzy dni a pojawilo sie 20 postow od: skoubie, primordiala, boberzary, drogba666 no i od Ciebie :-) I co tylko ja ciagne to forum? ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
djbogas Re: do croolicka....... 16.06.05, 17:09 I o to właśnie chodzi. Moim zamiarem było aby zmotywować innych do podzielenia się czym nowym i choćby trochę odciążyć Ciebie. Odpowiedz Link Zgłoś
waldi123 Re: do croolicka....... 29.05.05, 23:21 znana to rzecz, ze krytkowac i narzekac latwo. Skoro uwazasz, ze tu sa poruszane same jak to ujales "duperele", to uwierz mi nikt nie bedzie mial Ci za zle jak poruszysz te najwazniejsze dla naszej malej ojczyzny. Odpowiedz Link Zgłoś
qash Re: do croolicka....... 01.06.05, 15:55 >Mam tylko jedną prośbę do wszystkich niech nikt na siłę nie >będzie specjalistą w każdej dziedzinie. Humanista niech nie robi z siebie >inżyniera a inżynier....Bo wszyscy wiemy, że Polacy to wszystko robią naj... Polacy to maja taka tendencje ze robia trzy w jednym z tym wyjatkiem ze zadna z tych 3 rzeczy nie dziala zgodnie ze swoim przeznaczeniem :) Kolego Djcostam jak Ci sie forum nie podoba to moze otworz swoje wlasne lepsze na ktorym nikt nie bedzie ciagnal nic na sile i bedzie poruszal wazne tematy. Jest przeciez tyle portali na ktorych nie ma (badz jest puste) zarskiego forum. Pozdravki for all :) Odpowiedz Link Zgłoś