capribb
12.04.08, 22:07
Jestem po poronieniu.
W poczatkowym okresie nie powinnam zachodzić w ciążę.
Poradźcie poczatkującej.
Rozumim, ze ni niepłodnych w fazie przedowulacyjnej nie powinnam
wyznaczac lub ew nieplodny tylko 6 dnia wieczorem (miesiaczka ok
6 dni). Co potem, jesli nie bedzie owulacji jak bywalo? Jesli nie
bedzie 3 wyzszych po 6 poprzedzajacych?
Czy caly czas nie mozna wpółżyc?