Dodaj do ulubionych

Titanic Place

26.04.13, 20:32
napiszcie cos o tym hotelu, wybieramy sie tam w lipcu, ktos z Was tez moze bedzie 11-25 lipca? piszciesmile
Obserwuj wątek
    • mrozek20 Re: Titanic Place 27.04.13, 02:23
      na pewno nie bedziesz zawiedziona. jest to jeden z tych hoteli do których można wybrać się ponownie. Warto dodać że Titanic Beach i Titanic Palace tworzą łącznie 1 hotel. Będziesz mogła się spokojnie poruszać po całym obiekcie jak i korzystać z dobrodziejstw obu hoteli. Polecam korzytać z basenów części Beach - więcej miejsca, jak i również baseny o różnych głębokościach dla dzieci. Na zawnątrz jest kilka sklepów - ceny na tyle ok, że nie warto jechać do Kleoparty.
      • kasia_p45 Re: Titanic Place 27.04.13, 11:59
        Byłam tam raz i wystarczy. Zdecydowanie wole bardziej wypasione hotele..
        Jedynie co przypadło mi tam do gustu i smaku to pyszna kawa z ekspresu i piwo..
        Hotel owszem wielki, mnóstwo basenów, pełno Ruskich, kiczowata infrastruktura... i wiecej nic ciekawego. Jedzenie najgorsze z tych jakie jadłam w Egipcie... głodna nie chodziłam... ale wyboru żadnego.. W pokojach gruba warstwa kurzu.. Jak na pierwszy raz może być.. ale ja byłam 3 raz i wcześniej miałam o niebo lepsze hotele więc mam porównanie..I to tyle na ten temat.
        • yebak_teoretyk Re: Titanic Place 29.04.13, 02:28
          napewno wrócicie zadowoleni... Hotel nie jest tragiczny, a ja go bardzo milo wspominam, głodny nie chodziłem, fajny aquapark, dobra dyskoteka, ogólnie bardzo duzy obiekt gdzie nie można się nudzić. Plaza ładna, jedynie trzeba iść sporo w morze żeby było głębiej. Jest tez pomost na końcu którego można zejść na głęboka wodę i oglądać rafę i rybki. Ogólnie według mnie nie jest źle i wrócicie zadowoleni. Z początku troche jedzenie mi średnio podchodziło ale później było wszystko ok.
    • ewa.gwiazda33 Re: Titanic Place 29.04.13, 20:21
      my pierwszy raz wybieramy sie do Egiptu i trochę niektore wpisy mnie zmartwiły, bo jesteśmy przyzwyczajenie do luksusowych hoteli, a ten wybraliśmy ze względu na położenie nad samym morzem, aquapark i z fotek fajnie wygląda, W sumie to syn podjął decyzje, bo my wszędzie się raczej dobrze bawimy.
      mam nadzieje,ze się nie zawiedziemysmile
      • bazyli01 Re: Titanic Place 01.05.13, 11:25
        ewa.gwiazda33 napisał(a):

> my pierwszy raz wybieramy sie do Egiptu i trochę niektore wpisy mnie zmartwiły,
        > bo jesteśmy przyzwyczajenie do luksusowych hoteli, a ten wybraliśmy ze względu
        > na położenie nad samym morzem, aquapark i z fotek fajnie wygląda, W sumie to s
        > yn podjął decyzje, bo my wszędzie się raczej dobrze bawimy.
        > mam nadzieje,ze się nie zawiedziemysmile

Jak jesteś przyzwyczajona do LUKSUSOWYCH hoteli, to taki trzeba było wybrać w Egipcie.
        Wybrałaś przeciętny 5* hotel , w którym luksusów nie zaznasz sad
        Ciekawe jakie to luksusowe hotele odwiedziłaś i gdzie podzieliłaś się wrażeniami z pobytu ?

• asmarforol Re: Titanic Place 01.05.13, 11:51
          My np. w zeszłym roku byliśmy w Aqua Blu w Sharm i byliśmy bardzo zadowoleni było dużo fajniej niż np. w Eftalia Aqua w Turcji, mimo że w Eftalii byliśmy na samym otwarciu więc wszystko było zupełnie nowe.
          Wszystko zależy od nastawienia. Nie ukrywajmy, że ceny w tym sezonie są znacznie wyższe więc wybierając Titanic Palace który był po prostu tańszy wiadomo, że będą "lekkie niedociągnięcia"smile pogoda gwarantowana, towarzystwo fajne, humory zabieramy więc myślę ,że będzie ok a wybrzydzać zawsze możnasmile
          • bazyli01 Re: Titanic Place 01.05.13, 12:29
            asmarforol napisał(a):

> My np. w zeszłym roku byliśmy w Aqua Blu w Sharm i byliśmy bardzo zadowoleni by
            > ło dużo fajniej niż np. w Eftalia Aqua w Turcji, mimo że w Eftalii byliśmy na s
            > amym otwarciu więc wszystko było zupełnie nowe.
            > Wszystko zależy od nastawienia. Nie ukrywajmy, że ceny w tym sezonie są znaczni
            > e wyższe więc wybierając Titanic Palace który był po prostu tańszy wiadomo, że
            > będą "lekkie niedociągnięcia"smile pogoda gwarantowana, towarzystwo fajne, humory
            > zabieramy więc myślę ,że będzie ok a wybrzydzać zawsze możnasmile

Ja w sumie już drugi rok się zastanawiałem nad hotelem Titanic .
            Neckerman miał fajną cene w listopadzie 2012, 14 dni 2+2 (6+14) od 28 czerwca za 9200zł.
            Jednak i tym razem wybrałem inny hotel. Obawiałem się, że w Tytanicu bym musiał ganiać z 6 letnim synem po ślizgawkach. Zeszłym roku wybraliśmy się na jeden dzień do Yungle.
            Niestety syn nie mógł korzystać z jezdzalni na platformie, był zmuszony bawić w części dla młodszych dzieciaków. Tam panowała Yungla, nikt z obsługi nie interesował się co się dzieje na zjezdzalniach, podobnie jak rodzice. Jedno dziecko zjezdza, w tym czasie inne wspina się do góry ślizgawką. W dodatku spory tłok w częsci Aqua Parku, sporo gości zewnątrz.
            Napewno hotel z aqua jest dobrym wyborem w przypadku wyjazdu z starszymi dzieciakami.
            Mi wystarczy, że wybiore się na jeden dzien do Aqua Parku.
            Czytałem sporo opini na temat Titanica i wiem że są plusy i minusy.
            Jak ktoś wybiera Titanica oczekując luksusu, bo do tego przywykła smile
            • alladar Re: Titanic Place 01.05.13, 12:49
              serwus , Palace jest położony około 15min. jazdy od lotniska.
              2 restauracje główne zaraz po prawej stronie od wyjścia z recepcji , jeśli w jednej (Cleopatra) będzie dużo ludzi to przejdź do drugiej , zawsze się miejsce znajdzie , a w obu restauracjach serwują to samo . Zresztą w sąsiednim Titanic Beach też to samo podaja bo oba hotele to jeden wielki organizm .Pokoje na parterze mają z balkonu wyjście bez pośrednio do basenu .(extra sprawa)
              Pokoje , standartowo wyposażone , tv, z polskimi stacjami , sejf , lodówka nazywana mini barkiem - co do lodówki jest ona dziennie przez sprzątającego uzupełniana -cola , fanta , sprite i mineralka , jest to usługa wliczona w all czyli za darmo .Jeśli sprzątający zapomni uzupełnić to po prostu zwrócić mu uwagę , to jego obowiązek żeby lodówka była pełna . Nie będę już wspominać że czasem warto mu dolara na łóżku zostawić. Plaza , są przyływy i odpływy więc z morzem to różnie bywa , hotel posiada murowany pomost , który prowadzi na kraniec rafy , tam jest już około 5m. głębokości, chociaż idąc morzem na skraj rafy tez można rybki pooglądać , a sama woda - cholernie słona , ale za to cieplejsza niż w basenach.
              Co do basenów , ciągną się one przez całą długość hotelu , mniej więcej po środku hotelu jest bar przy basenie , można z niego korzystać z lądu i z wody . podają w nim drinki , cola i inne napoje , w porze obiadowej - frytki , hamburgery.
              Na końcu Palaca znajduje się aquapark , z każdej zjeżdżalni jedzie sie na matach.
              W porze letniej czasem na taką matę lub ponton trzeba poczekać. My zawsze obserwowaliśmy ruchy ludzi , i zjeżdżaliśmy na tych gdzie było mniej ludzi.
              Nie polecam aqua parku w południe , można się trochę przypiec , a po co sobie psuć pobyt.
              Nad restauracjami , jadąc schodami elektrycznymi dojedziesz do baru , napoje alkocholowe , kawusia i napoje chłodzące . Z baru można przejść do salonu gier (płatny) polecam kręgle, na przeciw salonu znajdziesz dyskoteke , obok są sklepiki , w zasadzie nie za bardzo je polecam , ze względu na to że znajdują się na terenie hotelu to i ceny są wyższe a targować się nie chcą . Wieczorem po kolacji możesz wyjść sobie przed hotel , tam też są sklepy , no i targować się można , W zasadzie polecam przejść na drugą stronę ulicy do sklepików , tam jest jeszcze większa możliwość zbicia ceny.
              Jak by Ci się chciało iść na spacer , to po południu , kiedy słońce tak nie czadzi , można iść jakieś 20 minut piechotką w stronę hurghady , (w prawo od hotelu) mniej więcej zaraz za hotelem Desert Rose po przeciwnej stronie znajdziesz sklep KLEOPATRA .
              Jest to sklep w który są stałe ceny ,czasem człowiek gorzej utarguje a niżeli zapłaci się w kleopatrze.
              Nie wiem jak będzie w tym sezonie , jak ja byłem w ubiegłym roku w lipcu , mogliśmy korzystać z obu struktur hotelowych , zarówno z palaca jak i z beacha , co prawda nasze opaski różniły się kolorami , jak będzie w tym sezonie nie wiem .
              Korzystanie z restauracji alacarte wymaga rezerwacji , polecam hińską restauracje leżącą w czści beach , kaczka bardzo smaczna .O szczegółach takiej rezerwacji wiecej dowiecie się od rezydenta . Ja byłem z sunfuna , mieliśmy rezydentkę Magde , trochę dziewczyna zakręcona ale była OK.
              Podczas zakwaterowania dostaniecie karty na ręczniki plażowe które można wymieniać w punktach przy basenie lub plaży . Po zakończonym dzionku nad wodą ręcznik zdajemy i bierzemy z powrotem karte , radził bym tych kart lub ręczników pilnować.
              W pokojach ręczniki są , jeśli chcemy żeby były wymienione zostaw je na podłodze.
              Nie wspomniałem o konieczności zabrania butów do wody , żeby nie wchodzić do morza z gołymi nogami , można niechcący jakieś żyjątko nadepnąć i się skaleczyć.
            • white_swan Re: Titanic Place 01.05.13, 12:53
              Kryteria przyznawania gwiazdek w Egipcie, znacznie różnią się od europejskich. 5 gwiazdek dostał głównie za baseny i bliskość do morza. Spotkałam sie z opiniami miejscowych, że jest to hotel dla rosyjskich prostytutek ...Może coś w tym jest, bo w żadnych innym hotelu nie spotkałam tylu rosjan. Nie wiem jak w innych biurach, ale rezydentki tui co roku piszą do biura litanie skarg od turystów oraz swoje uwagi i sugerują wycofanie hotelu z oferty. Jestem wdzieczna, że nasza rezydentka zaklepała dla nas pokoje w sąsiednym hotelu.
              Ale sporo turystów wybiera ten hotel ze wzgledu na cene i aqua park. I większośc tych turystów składa skargi.
        • ewa.gwiazda33 Re: Titanic Place 01.05.13, 17:57

> Jak jesteś przyzwyczajona do LUKSUSOWYCH hoteli, to taki trzeba było wybrać w
          > Egipcie.
          > Wybrałaś przeciętny 5* hotel , w którym luksusów nie zaznasz sad
          > Ciekawe jakie to luksusowe hotele odwiedziłaś i gdzie podzieliłaś się wrażeniam
          > i z pobytu ?
          poszukaj na np. forum dominikańskimsmile
          Grand Palladium Bavaro Resort&spawink
          • bazyli01 Re: Titanic Place 01.05.13, 18:41

>
            > > Jak jesteś przyzwyczajona do LUKSUSOWYCH hoteli, to taki trzeba było wyb
            > rać w
            > > Egipcie.
            > > Wybrałaś przeciętny 5* hotel , w którym luksusów nie zaznasz sad
            > > Ciekawe jakie to luksusowe hotele odwiedziłaś i gdzie podzieliłaś się wra
            > żeniam
            > > i z pobytu ?
            > poszukaj na np. forum dominikańskimsmile
            > Grand Palladium Bavaro Resort&spawink

Jak byś była uprzejma podać link, oczywiście mile widziane Twoje wypowiedzi.
            Nazwe hotelu kazdy może wrzucić smile
            • ewa.gwiazda33 Re: Titanic Place 04.05.13, 10:49
              bazyli01 napisał:

> ewa.gwiazda33 napisał(a):
              >
              > >
              > > > Jak jesteś przyzwyczajona do LUKSUSOWYCH hoteli, to taki trzeba by
              > ło wyb
              > > rać w
              > > > Egipcie.
              > > > Wybrałaś przeciętny 5* hotel , w którym luksusów nie zaznasz sad
              > > > Ciekawe jakie to luksusowe hotele odwiedziłaś i gdzie podzieliłaś s
              > ię wra
              > > żeniam
              > > > i z pobytu ?
              > > poszukaj na np. forum dominikańskimsmile
              > > Grand Palladium Bavaro Resort&spawink
              >
              > Jak byś była uprzejma podać link, oczywiście mile widziane Twoje wypowiedzi.
              > Nazwe hotelu kazdy może wrzucić smile
              nie zalogowalam się tu ,żeby się lansować tylko zaczerpnąć info o hotelu w Egipcie, co Cię obchodzą moje wrażenia z innej wycieczkibig_grin
              • bazyli01 Re: Titanic Place 04.05.13, 12:32

> bazyli01 napisał:
                >
                > > ewa.gwiazda33 napisał(a):
                > >
                > > >
                > > > > Jak jesteś przyzwyczajona do LUKSUSOWYCH hoteli, to taki trz
                > eba by
                > > ło wyb
                > > > rać w
                > > > > Egipcie.
                > > > > Wybrałaś przeciętny 5* hotel , w którym luksusów nie zaznasz
                > sad
                > > > > Ciekawe jakie to luksusowe hotele odwiedziłaś i gdzie podziel
                > iłaś s
                > > ię wra
                > > > żeniam
                > > > > i z pobytu ?
                > > > poszukaj na np. forum dominikańskimsmile
                > > > Grand Palladium Bavaro Resort&spawink
                > >
                > > Jak byś była uprzejma podać link, oczywiście mile widziane Twoje wypowied
                > zi.
                > > Nazwe hotelu kazdy może wrzucić smile
                > nie zalogowalam się tu ,żeby się lansować tylko zaczerpnąć info o hotelu w Egip
                > cie, co Cię obchodzą moje wrażenia z innej wycieczkibig_grin

" bo jesteśmy przyzwyczajenie do luksusowych hoteli"

No i kto tutaj się lasuje smile

Widocznie jak wcześniej jeździłaś do luksusowych hoteli, to nie miałaś o co pytać .
                Teraz wybrałaś Titanica , ponieważ jest przy plaży smile ,pewnie miałaś mały wybór hoteli.
                W końcu Hurghada słynie z pięknych plaż
                • asmarforol Re: Titanic Place 04.05.13, 15:40
                  Ale macie problemysmile śmiechu wartesmile Ewa, napisałam maila do Titanic Palace, obok recepcji siedzi Pani Estera, bardzo uprzejma, która pomaga w każdym ewentualnym problemie. Gdybyś chciała adres mailowy daj znać, udzieli Ci wyczerpujących informacji, oczywiście w języku polskimsmile
                  Ogólnie miałam przyjemność korespondować z kilkoma osobami, jak również znam kilka osób które były w tych hotelu i w zasadzie wszyscy wracają zadowoleni. Ewentualnie monotonne jest jedzenie ale jeśli ktoś był chociaż kilka razy w Egipcie to wie jak smakują ichnie "czerwone parówki"smile itp., wiadomo wędliny, sery smakują inaczej niż naszesmile
                  W środy jest chińsko japońskie jedzenie a w czwartki orientalne poza tym raz na tydzień jedna a la carte za darmo.
                  Nie wiem co konkretnie Cię Ewa interesuje, mogę się dowiedziećsmile
                  • ryglok Re: Titanic Place 04.05.13, 19:05
                    w zasadzie jak przeczytałem podpowiedź od "alladar" to mam opinie człowieka który był w tym hotelu i może coś na ten temat podpowiedzieć , reszta bez sensu zabiera głos (czysto polska natura ) nie pomogę a jeszcze dowalę - siano z butów wychodzi z taką pomocą.
                  • zmarekz2 Re: Titanic Place 17.05.13, 08:46
                    asmarforol napisał(a):

> Ale macie problemysmile śmiechu wartesmile Ewa, napisałam maila do Titanic Palace,
                    > obok recepcji siedzi Pani Estera, bardzo uprzejma, która pomaga w każdym ewentu
                    > alnym problemie. Gdybyś chciała adres mailowy daj znać, udzieli Ci wyczerpujący
                    > ch informacji, oczywiście w języku polskimsmile
                    > Ogólnie miałam przyjemność korespondować z kilkoma osobami, jak również znam ki
                    > lka osób które były w tych hotelu i w zasadzie wszyscy wracają zadowoleni. Ewen
                    > tualnie monotonne jest jedzenie ale jeśli ktoś był chociaż kilka razy w Egipcie
                    > to wie jak smakują ichnie "czerwone parówki"smile itp., wiadomo wędliny, sery sm
                    > akują inaczej niż naszesmile
                    > W środy jest chińsko japońskie jedzenie a w czwartki orientalne poza tym raz na
                    > tydzień jedna a la carte za darmo.
                    > Nie wiem co konkretnie Cię Ewa interesuje, mogę się dowiedziećsmile

Czy mógłbym prosić o ten mail ?
    • zmarekz2 Re: Titanic Place 21.05.13, 14:02
      A ja mam pytanie o lody wink
      Czy w tym hotelu są lody dla dzieci w opcji All ? Wybieramy się tam pod koniec czerwca 2013 r. i czytam różne opisy tego hotelu. W jednych widzę, że są a w innych, że dodatkowo płatne. Jak to więc jest z tymi lodami ?
      • kkmol Re: Titanic Place 24.05.13, 22:02
        W siostrzanym hotelu Titanic Beach lody były do kolacji w restauracji Rose oraz w ciągu dnia od 12 do 16 w restauracji chińskiej. Pewnie więc i w Palace też są lody smile PS. niestety lody mojej 5-latce nie smakowały, jak tylko wróciłyśmy do Polski to "Kazała" sobie kupić normalne smile
        • asmarforol Re: Titanic Place 31.05.13, 20:12
          Dziś wróciliśmy z hotelu Titanic Palace, byliśmy dwa tygodnie. Lody są w Titanic Beach w restauracji China Town od 12:00 do 16:00 oraz w Titanic Palace podawane na zewnątrz przy restauracji Antonio od godziny 19:00 do 21:00.
          Chętnie odpowiem na wszystkie pytaniasmile

Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni, byliśmy w 6 osób dorosłych i 3 dzieci smile
          • aga-ks Re: Titanic Place 02.06.13, 10:49
            witaj
            jak mozesz cos wiecej napisac my lecimy tez do czesci beach czy sa jakies ograniczenia miedzy tymi dwoma hotelami ktore pokoje najlepiej wybierac
            • asmarforol Re: Titanic Place 02.06.13, 16:30
              Ja byłam w Palace. Nie ma żadnych ograniczeń między hotelami, możesz korzystać z wszystkich restauracji itp.
              Jeśli chodzi o pokoje to nie pomogę w Beach bo byliśmy w Palacesmile
          • mika77ka Re: Titanic Place 02.06.13, 12:46
            Witam
            Masz najaktualniejsze dane, więc pytam. Czy:
            1. czajnik jest w pokoju.
            2. woda butelkowana jest ogólnie dostępna
            3. barek jest codziennie uzupełniany i ew. czym
            4. automaty z kawą są
            5. kawę da się wypić /smak/
            6. zimne napoje podają barmani czy sami nalewamy
            7.przekąski między obiadami nakładamy sobie sami czy nas obsługują
            8. są polscy animatorzy dla dzieci
            9.ręczniki zmieniają codziennie
            10. pościel jak często jest zmieniana
            11. ogólnie o jedzeniu możesz coś napisać
            12. Aqapark fajny? 7 latek może z wszystkiego korzystać czy ograniczenia są.
            Pilnują bezpieczeństwa czy cały czas z dziećmi trzeba w tym aqaparku być?
            Sorki. Uzbierało się trochę, ale poproszę o odp. w wolnej chwili. Ja lecę na początku lipca, więc mam jeszcze troszkę czasu. Dziękuję i pozdr.
            • asmarforol Re: Titanic Place 02.06.13, 16:56
              Witam,
              1. czajników nie ma w pokojach
              2. woda jest w takich automatach jak u nas, takich dużych a butelki dostajesz codziennie do minibarku w pokoju. Zawsze możesz sobie dolewać z tych dużych baniaków jak brakuje.
              3. Minibarek uzupełniany codziennie w litrową Colę litrowy Sprite i wody pojemność 0,65 ml na głowę. Tego trzeba pilnować, żeby nie zostawić np. z poprzedniego dnia bo wtedy często nie dali nowejsmile ale jak się upomnisz to zawsze doniosąsmile
              4,5. Automaty z kawą są w restauracjach głównych ale to "lura"smile
              Pyszna kawka z super automatów jest u góry jak wjedziesz automatycznymi schodami po prawej stronie. Pełen wybór pysznych kawek, dostępne od samego rana, chodziliśmy od razu po śniadaniusmile
              6. zimne napoje tj cola, fanta, sprite, woda gazowana, soki trzy rodzaje nalewamy sami, szklanki stoją obok.
              7. przekąski między obiadem podawane są przy plaży i tu frytki, makaron i bar sałatkowy nakładasz sobie sama a hamburgery hoddogi i pizzę nakładają, ogólnie czystość w tym barze przy plaży jest średnia ale i przemiał ludzi ogromny.
              8. niestety w maju nie było polskich animatorów ale dzieci dawały radęsmile
              9. ręczniki łazienkowe zmieniane codziennie a do basenowego dostajesz kartę i są dwie budki jedna przy plaży druga po prawej stronie przy mostkach jak idziesz w stronę restauracji głównych (żółto białe paski) i tam codziennie możesz oddać wieczorem ręcznik, dostajesz kartę i rano wymieniasz na czysty ręcznik basenowy.
              10. Co do pościeli to w sumie nie zwróciłam uwagi czy ją zmieniali, jakoś nam się nie wybrudziła szczególnie a tak płasko ją codziennie rozścielają, że ciężko się zorientowaćsmile ale na pewno nie za częstosmile
              11. Na jedzenie nie można narzekać. W środę jest kolacja japońska i dają pyszną kaczkę, sajgonki, sushi, makarony chińskie itp. pychotkasmile
              W czwartek kuchnia orientalna.
              Na śniadania jak wszędzie wędiny, sery, warzywa, pieczywa, jaja, naleśniki itp.
              W restauracji a'la carte bardzo dobre jedzenie w Meksykańskiej, byliśmy tam dwa razy bo przysługuje raz na tydzień (i tu uwaga tak jest w Palace, bo w Beach już tylko raz nawet jak się jest 14 dni bo dwa razy tylko przy 15 dniach).
              12. Aquapark fajny, co prawda mniejszy od hotelu w którym byliśmy w zeszłym roku ale wystarczający.
              Nasza 5 latka nie mogła korzystać z większości zjeżdżalni tylko ze statku i żółto niebieskiej na matach.
              Ale już 7 latka śmigała ze wszystkich na kołach itp. ale jest bardzo odważną dziewczynką bo niektóre, zwłaszcza niebieska stroma ta najbliżej plaży mrozi krew w żyłach nawet dorosłychsmile Na wszystkich basenach i zjeżdżalniach są ratownicy i raczej aktywni. Przestrzegają aby nikt nie wchodził w bawełnianych koszulkach i pilnują wzrostu dzieci na zbyt duże zjeżdżalnie, pomagają wejść maluchom itp. uczynni i uprzejmi.
              Na sam koniec maja już było sporo osób więc podejrzewam, że to może być dla Was w lipcu problemem.
              Najbardziej oblegane są leżaki przy basenie ze sztuczną falą ale przy innych też już zaczęło brakować miejsc po śniadaniu.
              Wycieczki warto kupować u sprzedawców na piętrze w hotelu, bo rezydentka ma drożej.
              W razie problemów jest przy recepcji w Palace siedzi Pani Estera która mówi po polsku a w Beach Wojtek, pomogą we wszystkimsmile Jak coś to piszsmile
              • mika77ka Re: Titanic Place 03.06.13, 16:06
                Uprzejmie Ci dziękuję za wyczerpujące odpowiedzi i poświęcony na nie czas. Jak mi się coś przypomni to będę pytać, ale najważniejsze rzeczy już wiem. Dziękuję i pozdrawiamwink
              • zmarekz2 Re: Titanic Place 06.06.13, 11:44
                do asmarforol jadę tam z wezyrem i w ich katalogu widzę, że tylko woda jest w mini barku darmowa. Piszesz, że wkładają też Cole i Sprite. Czy one też są darmowe? Nie chciałbym potem przy wymeldowaniu dostać dodatkowego nieprzewidzianego rachunku wink
                Pozdrawiam

• mika77ka Re: asmarforol 07.06.13, 18:47
                Jeszcze przypomniało mi się coś. Na śniadanie na pewno są m.in. omlety. Potrzebuję wiedzieć czy jest ketchup. No to było moje codzienne śniadanie w Sunrise Garden Beach i kurcze tego ketchupu mi brakowało. Jeśli i tu nie ma to normalnie z Polski sobie przywiozęwink i z buteleczką na śniadanko sobie będę pomykać. Pozdr. MIKA
          • isinka100 Re: Titanic Place 02.06.13, 22:00
            Wróciłam z Titanic Palace 30.05.2013, byliśmy w 6 osób dorosłych i jedno dziecko.
            Hotel duży, piękne lobby, fajne baseny i aqua park.
            Jedzenie jak to w Egipcie (to mój czwarty wyjazd) nie najgorsze.
            Rafa zniszczona ale i tak można nacieszyć oczy kolorowymi rybkami.
            Miła obsługa. Ogólne wrażenie dobre.
            • zmarekz2 Re: Titanic Place 03.06.13, 08:37
              Witam
              Który pokój mieliście ? Jaki byście chcieli mieć ? (Możesz podać jakieś numery ?)

Z tego co czytałem to wiem, że są domki z wejściem do wody (czytałem, że niezbyt fajne) i są pokoje w budynku hotelu z wejściem łagodnym i za te pokoje słyszałem, że wołają 10 $ za dobę.
              • isinka100 Re: Titanic Place 03.06.13, 20:02
                Mieliśmy pokoje 5240, 5246 i 5252. Pokoje duże typu Superior 55 m2 na piętrze, łazienki wanna z hydromasażem i prysznicem. (włożyliśmy parę dolarów w paszport).
                  • ewa.gwiazda33 Re: Titanic Place 06.06.13, 16:45
                    hejka, żeby mieć bungalow na miejscu dopłaca sie 15 euro!(nie dolarów) za dobęsmile nie wiem jak jest z zamiana pokoi hotelowych na te o wyższym standardzie
                    w zwizaku z tym mam pytanko, do osob ktore mialy te domki, jakie numery mieliście i jakie polozenie, tzn. co było najbliżej?smile dzieki za ewentulane infosmile
                    • ewa.gwiazda33 Re: Titanic Place 05.07.13, 14:12
                      mam pytanko do osob, ktore mialy bungalow: czy jest żelazko?, bo suszarka to pewnie jest oraz jakie mieliście nr domkow i w jakim byly polożeniu?
                      z gory dzieki za kazde infosmile
                    • mika77ka Re: asmarforol 19.06.13, 21:18
                      Witam
                      Pozwolę sobie skopiować mój post, który być może przeoczyłaś, a na który chętnie poznam odpowiedź wink
                      Jeszcze przypomniało mi się coś. Na śniadanie na pewno są m.in. omlety. Potrzebuję wiedzieć czy jest ketchup. No to było moje codzienne śniadanie w Sunrise Garden Beach i kurcze tego ketchupu mi brakowało. Jeśli i tu nie ma to normalnie z Polski sobie przywiozę i z buteleczką na śniadanko sobie będę pomykać. Pozdr. MIKA
                      • bazyli01 Re: asmarforol 20.06.13, 07:18
                        mika77ka napisała:

> Witam
                        > No to było moje codzienne śniadanie w Sunrise Ga
                        > rden Beach i kurcze tego ketchupu mi brakowało. Jeśli i tu nie ma to normalnie
                        > z Polski sobie przywiozę i z buteleczką na śniadanko sobie będę pomykać. Pozdr.
                        > MIKA

Zeszłym roku byłem w Garden Beach, a że moje dzieciaki są maniakami ketchupu poprosiłem o niego kelnera. Po chwili się zjawił z ketchupem. Po dwóch dniach kelner sam podchodził z ketchupem do naszego stolika, z tym że zawsze siadaliśmy w jednym rejonie.
                        Myślę że wystarczy poprosić kelnera, czy kogoś z obsługi o ketchup, w końcu to nie kawiorsmile
                        • mika77ka Re: ;) 24.06.13, 15:41
                          Uprzejmie Wam dziękuję. Wiem, że nie jest to problem wagi państwowej, ale dla mnie dosyć istotna informacja. Pozdr. MIKA
    • zmarekz2 Re: Titanic Place 16.07.13, 09:02
      Witam
      Wróciłem z tego hotelu 12 lipca 2013 r. Byliśmy tam z BP Wezyr i jak o biuro ok. Co do rezydenta to widziałem go raz na pierwszym spotkaniu potem nie był mi potrzebny. Inni narzekali na niego bo gdy prosili go o pomoc nie za bardzo chciał pomóc twierdząc, że tego nie jest w stanie załatwić. Naciąga przy zakupie leku na tzw zemstę. Powiedział na pierwszym spotkaniu, że jak ktoś chce to może kupić mu Actinal (o ile dobrze napisałem nazwę) za 5$ w centrum bo przy hotelu wołają 15$. Kupiliśmy u niego na tzw w razie czego. Lek przydał się wink ale nie było tak źle. Później inni powiedzieli nam, że przy hotelu sprzedają go po 4$. Jeszcze rok temu był ponoć po 1 -2$
      Hotel duży, fajny jedzenie "egipskie" ale głodnym się nie chodzi. choć pod koniec pobytu (14 dni) człowiek marzy o polskim jedzeniu (schabowy itp).
      Jeśli wasze dziecko wybrzydza przy jedzeniu to na śniadanie znajdziecie płatki z mlekiem dla dzieci na obiad polecam bar przy plaży gdzie dają frytki, bugery, hotdogi, pizze i makaron. Na kolacje można pójść do jednej z czterech restauracji (dwie w Palace i dwie w Beach).
      W hotelu pracują też i Polacy więc w razie potrzeby jest do kogo się zwrócić o pomoc. W naszym wypadku na szczęście okazała się nie potrzebna. Wkładka do paszportu (20$) pozwala wybrać sobie dowolny pokój jaki maja w tej chwili wolny. Przed 5 lipca nie było problemu z zajęciem leżaka przy basenach. Później trzeba było już wstać rano i go zająć. I tu jeden z mankamentów tego hotelu. Pilnujcie ręczników, którymi zajmujecie miejsce na leżaku. Obsługa, gdy ktoś przyjdzie i da im kilka dolarów, załatwia leżaki poprzez zabieranie ręczników z leżaków na których nikt w tej chwili nie leży. A za każdy zgubiony ręcznik (zgubioną kartę na ręcznik) liczą sobie 10 euro. Co do zjeżdżalni ciekawe i nie było większych kolejek po maty i koła. Polacy byli w w zdecydowanej większości. Problem był jedynie z arabkami, które wpychały się w kolejki do jedzenia i po maty co denerwowało resztę osób. Na szczęście obsługa, jak tylko zobaczyła wpychającą się taką osobę nakazywała jej ustawić się grzecznie w kolejce wraz z innymi ludźmi.
      Animacje na średnim poziomie. Animatorzy zapraszali do wzięcia udziału ale nie nachalnie jak chcesz to się bawisz a jak nie to nie musisz.
      Osoby sprzątające pokój codziennie robiła jakieś "wzorki" z kocy i pościeli raz nawet trafiły się nam sławne łabędzie. Na łóżku zostawialiśmy 1 lub 2$. Obsługa w większości miła i uczynna. Ale jak to powiedział rezydent w każdym kraju, hotelu wszędzie są dobrzy i źli ludzie.

To tyle tak na szybko z moich wrażeń. Jeśli ktoś ma jakieś pytania to piszcie postaram się odpisać.
      • marekn4 Re: Titanic Place 25.07.13, 10:55
        Witam,
        wybieramy się do Titanic Palace od 15.08 na dwa tygodnie i mam kilka pytań:
        - czy warto załatwiać pokój na parterze z wejściem do basenu, czy może lepiej jakiś inny pokój,
        - jeśli już pokój z wejściem do basenu to czy da radę go załatwić poprzez włożenie do paszportu np.20$,
        - czy na terenie hotelu jest boisko do koszykówki (mój syn to zapalony koszykarz i nie wie czy jest sens brać piłkę do kosza).
        Z góry dzięki za odpowiedzi.
        • zmarekz2 Re: Titanic Place 25.07.13, 11:14
          U mnie 20$ sprawiło, że mogłem wybierać sobie pokój jaki chciałem, zaproponowano mi pokój rodzinny i na taki przystałem a inna para chciała (20$) ten z wejściem do basenu i też dostali. Z tego co czytałem potem i słyszałem od innych do tych na parterze przy dużej ilości osób w basenie potrafi się wlewać woda - więc wolałem nie ryzykować.
          Boiska do kosza nie widziałem. Są na pewno korty tenisowe i pole do mini golfa.
          • roossa12 Re: Titanic Place 11.08.13, 09:47
            mam pytanko o opiekę medyczną. Czy jest płatna i w jakim języku. Co w przypadku choroby, trzeba mieć jakieś dodatkowe ubezpieczenie czy trzeba już z Polski zabrać jakieś dodatkowe dokumenty?
            • zmarekz2 Re: Titanic Place 12.08.13, 07:19
              Z opieki medycznej nie korzystałem w Titanicu. Ale słyszałem i widziałem dziecko, któremu po rozcięciu brody zakładano szwy. Rodzice musieli zapłacić.

Proponuje poza ubezpieczeniem, które jest z biura podróży wykupić jakieś dodatkowe na to co będzie cię interesowało. Te z biura podróży zazwyczaj niewiele obejmują i pod różnymi dziwnymi warunkami. Te ubezpieczenia są bo muszą być.
              Co roku wykupuje ubezpieczenia dodatkowe i nie martwię się a kilka raz w poprzednich latach korzystałem. Ważne jest aby w sytuacji gdy potrzebujesz skorzystać z lekarza zgłosić się najpierw do ubezpieczyciela a on wskaże ci (często podstawi samochód) lekarza do którego możesz się udać. Jak pójdziesz sama to potem powiedzą, że z tym lekarzem oni nie mają podpisanego porozumienia i nie zwrócą ci kosztów leczenia. Język to zazwyczaj angielski i arabski. Jak nie znasz to wystarczy zadzwonić do rezydenta albo do ubezpieczyciela i oni tłumaczą. DO rezydenta można zadzwonić z telefonu lekarza (przynajmniej w moim wypadku tak było) a do ubezpieczyciela do Polski dzwoniłem ze swojego.

Ale nie myśl o lekarzach jedź i baw się dobrze.
              • aurinko5 Re: Titanic Place 12.08.13, 12:56
                W lipcu byłam w szpitalu red sea w hurghadzie. Nawet nie patrzyli na ubezpieczenie z biura, tylko na ubezpieczenie dodatkowe, ktore zawsze wykupuje. Sami zadzwonili do polski, zeby dopełnić formalnosci , ja tylko musiałam przez tel pani potwierdzic, że faktycznie znajduję się w szpitalu.
                Nie dzwoniłam do ubezpieczyciela przez przyjazdem do szpitala. Nie wiem jak jest z opieką medyczną w titanicu, ale zazwyczaj w hotelu się płaci.
              • roossa12 Re: Titanic Place 12.08.13, 20:58
                dziękuję za odpowiedź a macie jakieś sprawdzone firmy ubezpieczeniowe które oferują takie polisy?
                Wiem że martwię się na zapas ale wolę być przygotowana na takie wydarzenia, nigdy nic nie wiadomo tfu, tfu odpukać.
                • aga-ks Re: Titanic Place 12.08.13, 22:19
                  PZU WOJAZER korzystalam w tym roku bezgotowkowa pomoc trzeba zadzwonic zglosc problem samochod przyjechal zabral do kliniki kloploweczka leki dostajesz w ramach ubezpieczenia to na zemste faraona najlepiej kupic karte egipska wtedy podajesz numer tel i dzwonia do ciebie i to nic niekosztuje po wizycie pani zadzwonila z zapytaniem czy wszystko dobrze za rodzine 4osobowa koszt okolo 200zl ubezpeczenie na 120tys.zadzwon na infolinie pzu i tam wylicza ci dokladna skladke mysle ze warto wykupic dodatkowe gdyz ubezpieczenie w biurach podrozy jak zachorujesz dodatkowo trzeba wylozyc 25euro kazdorazowo i sa to bardzo male kwoty
                  • zmarekz2 Re: Titanic Place 13.08.13, 07:34
                    Też korzystałem z PZU w zeszłym roku i w tym roku. Jak pisałem w tym roku nie miałem potrzeby korzystać a w zeszłym roku jak zadzwoniliśmy to podstawili samochód zawieźli do lekarza przywieźli z powrotem. Po powrocie do Polski wszelkie formalności z odszkodowaniem przez telefon i internet. Pieniądze na koncie na drugi dzień.
    • zmarekz2 Re: Titanic Place 08.11.13, 07:20
      A co chcesz wiedzieć o tym hotelu ?
      Na tej stronie jest 2 214 (na chwile obecną) opinii na jego temat w tym jedna moja. Hotel moim zdaniem godny polecenia. Największy minus to jedzenie ale idzie przywyknąć.
      • milk0109 Re: Titanic Place 23.02.14, 22:25
        W Egipcie byłam już 5 razy, więc mam porównanie, co do Titanica to brudne pokoje jak przyjechaliśmy i słaby wybór jedzenia w 4 gwiazdkach Sultan Beach było lepiej, do tego cola czy pepsi notorycznie mieszana z wodą masakra. Baseny ok, aqua park też plaża beznadziejna, jak każda w Egipcie. Jeśli wybierać to tylko Jaz Aquamarine były (Iberotel Aquamarine) cudowny hotel bez zastrzeżeń żadnych.
        • ewa.gwiazda33 Re: Titanic Place 23.04.14, 11:06
          hehsmile
          to ja załozyłam ten temat w tamtym roku i moja opinia jest nieco inna.Mieliśmy bungalow z zejściem do basenu, super sprawa, bo basen dosc duzy a dostep do niego mialy rodziny z 4 czy 5 domkow, domek czysty, codzinnie świeze ręczniki, pełna lodoweczka, nawet dostalismy wiecej jak poprosiliśmy.Zjeżdzalnie ok. chociaz za mało pontonow i w zwiazku z tym kolejki, nawet wyrywanie sobie,jedzenie jak dla mnie i męza ok, mozna znależć cos pod swoj smak, jednak dziecko trochę marudziło, przepyszne soki owocowe(robione przy kliencie wiec bez dolewania wody), budynek główny bardzo przyjemny do posiedzenia wieczorkiem, podrinkowania i pogadania, plaza - w porządku, ale bez rewelacji
          w cenie mielismy jedną wizyte w "salonie" fryzjerskim, masaż i cos jeszcze-nie pamietam
          ogólne wrażenie - pozytywne, ale w tym roku wybieram inny hotel ze względu na większą ilośc atrakcji wodnych
          • zmarekz2 Re: Titanic Place 23.04.14, 14:48
            Też miło wspominam zeszłoroczny pobyt w Titanic Palace (czerwiec/lipiec).
            A jaki hotel ma jeszcze więcej basenów niż Palace ?? Jeśli wolno zapytać.
              • malpeczkaka Re: Titanic Place 28.04.14, 13:24
                Witam wszystkich
                rozważamy wyjazd do Egipu prawdopodobnie w maju 2 osoby dorosłe + synek będzie miał niecałe 2 latka. Już byłam praktycznie zdecydowana na Jaz Aquamrine z Tui ale wyczytałam gdzies żę w Jazie sa kiepskie animacje tzn. że nie ma typowych Show wieczorem tylko np. muzyka na żywo sobie leci i tyle. A wy jak kojarzycie? Poza tym zależalo by mi żeby było sporo Polaków w hotelu oczywisci e zmałymi dziećmi a w necie znalazłam info że Polaków mało a dużó Rosjan.
                Zaczełąm wiec rozważać inne hotele m.in. Titanic Palace, ale rpzegladajac oferty w neci zupełnie zgłupiałam ponieważw rożnych biurach są różne nazwy i juz teraz nie wiem który z hoteli jest blisko morza. Moż epomożecie mi rozszyfrować, hotela są takie:
                1) Titanic Palace Resort - Titanic Palace & Aqua Park Beach Resort - to ten sam? ( nazwa z oferty Wesyr Holidays)
                2)Titanic Beach Spa & Aqua Park
                3) PrimaSol Titanic Resort & Aquapark
                Które z nich są obok siebie i któy jest w pierwszej i drugiej linii brzegowej ?
                Chciałabym trafić właśnie do Titanic Palace, który jest obok tego Beach jeśli oba są w pierwszej linii brzegowej.Króry hotel polecacie, czy może zostać przy Jaz Aquamarine, ewentualnie Jungle Aqua Park
                Z którego biura polecacie wykupić wycieczkę?

PrimaSol Titanic Resort & Aquapark
                • white_swan Re: Titanic Place 28.04.14, 15:27
                  Titanic beach i palace są na tym samym terenie.
                  PrimaSol Titanic Resort & Aquapark znajduje się w drugiej linii brzegowej .
                  Byłam w titanic beach&palace i wytrzymałam tam parę dni. Ten brud mi zupełnie nie przypadł do gustu. Ja akurat korzystam z tui i ich rezydentka co roku wysyła do biura litanie skarg turystów dot tego hotelu, ale hotel się sprzedaje i nikt go z oferty nie chce wycofać. Zresztą wiele osób w hrg nie rozumie fenomenu tego hotelu. Pewnie decyduje cena.
                  Po paru dniach przeniosłam się do aquamarine. W ciągu dnia jest sporo animacji dla dzieci, w różnym wieku. Wieczorem owszem, jest muzyka na żywo. Ale 'amfiteatrze' są organizowane normalne animacje.
                  Jeżeli chcesz wybrać hotel pod kątem dzieci to jungle park jest bezkonkurencyjny.
                  • malpeczkaka Re: Titanic Place 28.04.14, 20:49
                    dziękuję za odpoweidź, włąśnie zaczełam poważnie rozważać Jangle, w biurze mi go odradzano ze względu na to ż ejest bardzoej orzystosowany do starszych dzieci, mój syn będzie miał prawie 2 latka czy uważacie że sa tam też atrakcje dla mniejszych dzieciaczków?
                    Na zdjeciach z Jaza nie zauważyłam włąściwie żadnych brodzików i zjeżdżalni dla maluszków czy w Jangle jest ich wiecej ?
                    Czy ktoś był w Jangle z TUI ? Tak apropo zastanawia mnie czemu TUI tak ostatnio obniżyło ceny zawsze było jednym z droższych biur.
                    • white_swan Re: Titanic Place 28.04.14, 21:07
                      Jaz blue marine i aquamarine znajdują się na tym samym terenie... Tam jest pełno brodzików wink Niektóre dodatkowo są od góry zasłonięte przed słońcem. Są 4 duże zjeżdżalnie i małe dla maluchów.
                      W jungle jak najbardziej atrakcji dla maluchów nie zabraknie.
                      Parę lat temu w TUI zmienił się prezes, który z kolei zmienił politykę ... Ale to jest osobna historia. Jako, że sprzedaż trochę spadła to i ceny musiały się zmienić. Nie masz co się martwić , że zbankrutuje. Poza tym jeżeli coś się tam będzie dziać to możesz być pewna , że biuro nie będzie Was tam na siłę wysyłać.
                      • malpeczkaka Re: Titanic Place 28.04.14, 21:37
                        white swan uważasz żę Jungle Aqua Park byłby lepszy, więcej atrakcji typu brodziki dla najmłodszych? W jendym biurze powiedziano mi żeby nie liczyć że w maju znjadzie isę jakiś hotel z podgrzewanym brodzikiem czy to prawda?
                        Obawiam się ż e w Jaz Aquamarine jest jak by to nazwać bardzo sztywno z racji ż ejest taki elegancji, czy się mylę ?
                        • white_swan Re: Titanic Place 28.04.14, 21:53
                          Nie jest tam sztywno wink To nie Steigenberger wink Ale będzie tam spokojniej niż w jungle park.
                          Jeżeli najbardziej interesują Cie atrakcje dla dziecka to jungle nie ma konkurencji . Hotel należy do sieci pickalbatros więc 'poziom' też trzymają. Co do podgrzewanych basenów to nie wiem. Ale chyba jeszcze powinni dogrzewać. W zeszłym roku byłam w czerwcu , co prawda w innym hotelu i czasami podgrzewali wodę.
                          • 71daro Re: Titanic Place 02.12.14, 20:18
                            Ja jednak zmieniłem hotel , na Caribbean World Soma bay
                            Zadecydowała ważna dla mnie plaża. Przy Titanicu i Jaz Aquamarine jest cypel
                            i płytkie morze często przy odpływach są kałuże zamiast morza...
                            Baseny są na pewno w obu hotelach OK. Znajomi w tym samym terminie jadą do
                            Jaz Aquamarine , bo baseny dla nich są ważniejsze smile
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka