IP: *.brzegdolny.gigabit.net.pl / 80.51.250.* 06.07.04, 00:00
Shrek ma po prostu niesamowite...uszka :) One najbardziej dodają mu uroku.I
tak poza tym miły z niego...ekhm...facet :)
Obserwuj wątek
    • Gość: BARTEK Re: Shrek IP: *.bazapartner.pl 11.07.04, 16:19
    • Gość: BARTEK Re: Shrek IP: *.bazapartner.pl 11.07.04, 16:36
      Najbardziej dziwią mnie trąbki zastępujące uszy na głowie Shreka, szkoda że one
      nie trąbią wtedy było by więcej zabawy.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka