Gość: Martuś IP: *.brzegdolny.gigabit.net.pl / 80.51.250.* 06.07.04, 00:00 Shrek ma po prostu niesamowite...uszka :) One najbardziej dodają mu uroku.I tak poza tym miły z niego...ekhm...facet :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: BARTEK Re: Shrek IP: *.bazapartner.pl 11.07.04, 16:36 Najbardziej dziwią mnie trąbki zastępujące uszy na głowie Shreka, szkoda że one nie trąbią wtedy było by więcej zabawy. Odpowiedz Link Zgłoś