Gość: caramella IP: *.elb.vectranet.pl / 81.15.226.* 27.07.05, 17:20 Film jest wspanialy, bo opowiadas o życiu najwspanialszego muzyka na świecie. nie rozczarowalam sie zadną sceną... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj