Gość: MaxMara IP: *.eranet.pl 30.09.06, 21:24 Film extra! Meryl Streep fantastyczna. Idę jeszcze raz! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kochanica-francuza Re: Devil wears PRADA 01.10.06, 16:24 ale Christian kompletnie do dupy!!! w pierwszej scenie wygląda na ćwoka z Dolnego Teksasu; najlepiej wygląda w Paryżu (dzięki szaliczkowi). Nie rozumiem też, co bohaterka ma niby widzieć w swoim facecie imieniem Nate - kompletnie bezpłciowy i pozbawiony polotu osobnik... Odpowiedz Link Zgłoś
annag1 Re: Devil wears PRADA 10.10.06, 10:54 Jak to do dupy?! Bardzo seksowny jest ten Simon Baker! Odpowiedz Link Zgłoś
kochanica-francuza Re: Devil wears PRADA 11.10.06, 00:14 annag1 napisała: > Jak to do dupy?! Bardzo seksowny jest ten Simon Baker! Tyle w nim seksu co w młodym George Bushu. Odpowiedz Link Zgłoś
kochanica-francuza Re: Devil wears PRADA 11.10.06, 00:15 kochanica-francuza napisała: > annag1 napisała: > > > Jak to do dupy?! Bardzo seksowny jest ten Simon Baker! > Tyle w nim seksu co w młodym George Bushu. tzn. w obecnym prezydencie jak był młody. hehe Odpowiedz Link Zgłoś
madelon1 Re: Devil wears PRADA 12.10.06, 15:39 Nie zgadzam sie, cos bylo nie tak z nim. Taki 'idealny' i pewny siebie, nie kupilam go.. Odpowiedz Link Zgłoś
kochanica-francuza Re: Devil wears PRADA 15.10.06, 15:11 annag1 napisała: > Chyba żartujesz? Jest świetny. Dlaczego żartuję? Jako widz (widzka?) ja go tak odbieram. Odpowiedz Link Zgłoś
annag1 Re: Devil wears PRADA 15.10.06, 16:01 ok, ok... Mnie on się wydał naprawdę fajny i z związku z tym może trochę się zagalopowałam :)) Odpowiedz Link Zgłoś
kochanica-francuza Re: Devil wears PRADA 16.10.06, 22:44 annag1 napisała: > ok, ok... Mnie on się wydał naprawdę fajny i z związku z tym może trochę się > zagalopowałam :)) no dobrze, wielb go sobie. ;-) mamy wolność ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Iza Re: Devil wears PRADA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.06, 19:53 szkoda, ze jest duzo zmienionych watków. Ksiązka była lepsza (po raz który?) Lajtowy filmik, dla fanek mody wart obejrzenia, fajne ciuchy, mozna cos podpatrzec. Wychodzisz z kina i zapominasz. szkoda. Spodziewałam sie czegoś lepszego, a tak...film sprawia wrazenie, jakby go zrobiona na skróty, tu obcieli, tam dodali.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MaxMara Re: Devil wears PRADA IP: *.eranet.pl 04.10.06, 11:25 Też nie wiem, co ona widziała w tym Nate'u, ale nie obeszło mnie to, bo lubię świat ciuchów i to mnie dopieściło. Logika zachowań była (dla mnie) drugorzędna. Kocham ciuchy!! Odpowiedz Link Zgłoś
kleofas55 Re: Devil wears PRADA 15.10.06, 12:25 hmm...ja wybralem sie tylko dlatego ze wszystkie kumpele gadaja o tym filmie i hce byc na czasie...to troche infantylna historyjka chociaz cenne jest obnazenie pewnych mechanizmow dzialania swiata mody no i obsada aktorska...ja z wiadomych wzgledow skupialem sie na anne...ale podobno meryl tez byla niezla...:))hihihihihi Odpowiedz Link Zgłoś
kung_fu_plaster Re: Devil wears PRADA 09.10.06, 12:23 Spoko film, nie nudziłem się. I rzeczywiście, ten jej chłopak wyglądał w niektórych scenach tak, jakby nie bardzo do niej nie pasował. A co do fabuły, to w pewnym momencie myślałem, że ten dziennikarz chce przede wszystkim zdobyć materiały do artykułu o tej Mirandzie i dlatego tak się łasi do Andy. No i nie wyszystkie stroje głównej bohaterki były rewelacyjne (bo np. w jednym wyglądała jak narkomanka na głodzie). A poza tym już mniej więcej wiadomo, skąd się biorą w sieci (na długo przed oficjalną premierą) kolejne tomy przygód Harry'ego Pottera... Warto obejrzeć. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: michał Re: Devil wears PRADA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.10.06, 10:38 podobal mi sie film, swiat mody, kobiet i zmiana Andy z kopciuszka w sexowna kobiete. Swietnie wygladala szczegolnie w Paryzu oraz na przyjeciu z cala smietanka, ktorej Mirandzie nie wypadalo nie znac. Fakt film nie pozostaje na dlugo w glowie, niestety. Czy to prawda ze Miranda jest kopia Ann Wintoure naczelnej Voga? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Iza Re: Devil wears PRADA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.10.06, 18:21 Gość portalu: michał napisał(a): > Czy to prawda ze Miranda jest kopia Ann Wintoure naczelnej Voga? No wiesz, nikt tego wprost nie powie, ale podobno tak. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: michał Re: Devil wears PRADA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.10.06, 15:52 a ciekawe jaka jest ta rzeczywista Miranda? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Iza Re: Devil wears PRADA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.10.06, 18:15 No własnie TAKA :DDD Ksiazke napisała babka, ktora pracowala jako osobista asystentka Anny Wintour. Stosunek do AW ludzie maja mniej wiecej taki: cache.gawker.com/news/annapeesm.jpg Taka jest "sympatyczna". Odpowiedz Link Zgłoś
wicked_style Re: Devil wears PRADA 13.10.06, 01:52 dzisiaj obejrzałem, po raz kolejny przekonałem się że KAŻDY film z Meryl Streep jest świetny co do naczelnej Vogue'a: en.wikipedia.org/wiki/Anna_Wintour Odpowiedz Link Zgłoś
wicked_style Re: Devil wears PRADA 13.10.06, 02:00 i jeszcze to o Wintour, co idealnie pasuje do filmu ;-) www.gala.kobieta.pl/gala2/index.jsp?place=Lead07&news_cat_id=101&news_id=3825&layout=0&page=text Odpowiedz Link Zgłoś
wicked_style screenshoty dla niewolników mody :-) 14.10.06, 00:30 www.imdb.com/gallery/ss/0458352/99.jpg.html?path=gallery&path_key=0458352&seq=13 Odpowiedz Link Zgłoś
kochanica-francuza Re: screenshoty dla niewolników mody :-) 15.10.06, 15:13 mnie się podobała ta oliwkowa kiecka od Calvina Kleina i to czarno-złote Emily; i ta czarna kieca Emily z bolerkiem Odpowiedz Link Zgłoś
mamadwojga Fajny film. Polecam. 14.10.06, 21:15 Ostatnio tyle gniotów obejrzałam i w końcu niespodzianka. Całkiem przyjemny film. Na pewno nie żal pieniędzy na bilet ani czasu na oglądanie. Zresztą Meryl Streep to klasa sama w sobie. Odpowiedz Link Zgłoś
oksymoronik Re: Fajny film. Polecam. 14.10.06, 23:15 to fakt reszta to tlo...ale przyjemnie zaskoczyl mnie ten film glownie ze wzgledu na satyryczne ukazanie swiatka mody mistrzowskie pokazanie calej tej kliki:)) Odpowiedz Link Zgłoś
kocioo13 Re: Devil wears PRADA 15.10.06, 11:12 a dla mnie laska kopciuszek ciepła klucha, która na obcasach wygladała i chodziała ja na szczudłach, face śliczny nic więcej, figura do bani nawet w tych extra ciuchach Odpowiedz Link Zgłoś
kochanica-francuza Re: Devil wears PRADA 15.10.06, 15:13 kocioo13 napisała: > a dla mnie laska kopciuszek ciepła klucha, która na obcasach wygladała i > chodziała ja na szczudłach, face śliczny nic więcej, figura do bani nawet w > tych extra ciuchach dlaczego figura do bani??? Odpowiedz Link Zgłoś
off-line Re: Devil wears PRADA 15.10.06, 18:15 Film dobry, tylko zbyt słodko-amerykański. Główna bohaterka oczywiście rzuciła w cholerę tę wstrętną karierę i z wielką radościa zeskoczyła kilka poprzeczek niżej. Miranda jako zła kobieta-karierowiczka trzęsąca światkiem mody musi być nieszczęśliwa z powodu rozwodu. No i standard - spowodowane pracą niebycie na urodzinach drugiej połowy jest najwiekszą tragedią jaka może zdarzyć się w związku. Do tego drobne świństwa w pracy (co zdarza się i prezesom korporacji i sprzątaczkom) urastają do rangi megaproblemu i pokazane są bardzo jednostronnie, jakby tak było tylko wśród modniś z wysokonakładowych czasopism. No ale światek mody przedstawiony ciekawie, tylko IMHO za mało ostro. Meryl Streep światna, Anne Hathaway śliczna, ciuchy cudowne. Chłopak Andrei przystojny, ale nijaki. Christian w sumie też. Nie czytałam książki, teraz na pewno to zrobię.:) Ale jestem ciekawa co by było gdyby Andrea dokonała innego wyboru? Wydaje mi się, że film byłby ciekawszy i prawdziwszy. Ech, ja nie zrezygnowałabym z pracy w Vogue'u.:) Odpowiedz Link Zgłoś
kocislaw6 Re: Devil wears PRADA 15.10.06, 22:06 no wlasnie, stereotypowa i moralizatorska historia z silnie zaznaczona teza...szkoda zw wszystko jest takie oczywiste bo moze ciekawiej byloby gdyby postac anne nie byla tak krystalicznie czysta...nadrabia aktorstwo to chyba glowny atut filmu no i cudowne stroje...jednak kooperacja z czolowymi designerami potrafi zdzialac cuda:))) Odpowiedz Link Zgłoś
kubissimo Re: Devil wears PRADA 22.10.06, 12:42 tez mnie rozbawila scena o nieobecnosc na urodzinach. to taki problem na poziomie wczesnego BH 90210 ;) Odpowiedz Link Zgłoś
ewab2507 Re: Devil wears PRADA 23.10.06, 13:34 off-line napisała: > Film dobry, tylko zbyt słodko-amerykański. Główna bohaterka oczywiście rzuciła > w > cholerę tę wstrętną karierę i z wielką radościa zeskoczyła kilka poprzeczek > niżej. Miranda jako zła kobieta-karierowiczka trzęsąca światkiem mody musi być > nieszczęśliwa z powodu rozwodu. No i standard - spowodowane pracą niebycie na > urodzinach drugiej połowy jest najwiekszą tragedią jaka może zdarzyć się w > związku. Do tego drobne świństwa w pracy (co zdarza się i prezesom korporacji i > sprzątaczkom) urastają do rangi megaproblemu i pokazane są bardzo jednostronnie > , > jakby tak było tylko wśród modniś z wysokonakładowych czasopism. Dokładnie, ale oglądało się miło... > No ale światek mody przedstawiony ciekawie, tylko IMHO za mało ostro. Meryl > Streep światna, Anne Hathaway śliczna, ciuchy cudowne. Chłopak Andrei > przystojny, ale nijaki. Christian w sumie też. Podobał mi się wątek, gdy Miranda mówi (a raczej daje wykład) o niebieskim sweterku Andy :) > Nie czytałam książki, teraz na pewno to zrobię.:) Ale jestem ciekawa co by było > gdyby Andrea dokonała innego wyboru? Wydaje mi się, że film byłby ciekawszy i > prawdziwszy. Ech, ja nie zrezygnowałabym z pracy w Vogue'u.:) Oj ja też nie... nawet mówiłam to swojej siostrze :) "million girls would kill for this job" :) Odpowiedz Link Zgłoś
sibeliuss Re: Devil wears PRADA 18.10.06, 22:30 Gość portalu: MaxMara napisał(a): > Film extra! Meryl Streep fantastyczna. Idę jeszcze raz! Idę w piątek i liczę na stroje i Meryl. Odpowiedz Link Zgłoś
elpooho Re: Devil wears PRADA 22.10.06, 11:17 Film fajny ale: - Anne Hathaway jako brzydkie kaczątko? No proooszę... Co by nie założyło i tak wygląda rewelacyjnie. - Miranda w wersji Streep w porównaniu z książkową jest prawie jak do rany przyłóż. No, może troche przesadzam, ale naprawdę ją bardzo uczłowieczyła. Odpowiedz Link Zgłoś
sibeliuss Re: Devil wears PRADA 22.10.06, 15:14 Po obejrzeniu popradłem w koci zachwyt. Kto gra narzeczonego tej Angeli? Odpowiedz Link Zgłoś
sibeliuss Re: Devil wears PRADA 23.10.06, 20:16 kubissimo napisał: > tam nie bylo zadnej Angeli Ale faux pas, miałem na mysli "drugą Emily" ps. miło Cię Kubo powitać. Odpowiedz Link Zgłoś
kubissimo Re: Devil wears PRADA 22.10.06, 12:40 mnie zazgrzytala jedna rzecz, ktora wlasciwie jest podstawa calego filmu po jaka cholere Andy w ogole wyslala CV do Runway, przeciez dopiero na miejscu dowiedziala sie, ze praca w tej redakcji podnosi jej notowania na rynku pracy? I generalnie trzeba byc idiota, zeby nie wiedziec jak sie nazywa naczelna gazety, do ktorej sie idzie na rozmowe o prace Odpowiedz Link Zgłoś
ola Re: Devil wears PRADA 23.10.06, 17:19 wyslala do dzialu personalnego calego wydawnictwa, dopiero na miejscu dowiedziala sie co to za redakcja. W Polsce tez to tak wyglada Ojjj nie ogladalo sie uwaznie Odpowiedz Link Zgłoś
kubissimo Re: Devil wears PRADA 23.10.06, 19:24 1. w Polsce wcale tak to nie wyglada 2. nie wierze, ze dzial personalny nie powiedzial jej wczesniej, co to za redakcja Odpowiedz Link Zgłoś
milutkadzieweczka Re: Devil wears PRADA 23.10.06, 13:11 FIlm jest spoko! Raczej bezpretensjonalny, lekki, łatwy przyjemny, a nawet zachacza o jakieś głebsze tematy i o głębszą analizę pewnych postaci - któe nie są jednowymiarowe jak w większości tego typu komediowo-komercyjnych produkcji. Odpowiedz Link Zgłoś
lotoss Re: Devil wears PRADA 24.10.06, 15:45 Nuda i tyle. Jezeli ktos chcialby zobaczyc dobry film o swiecie mody to polecam "Zoolander":). Obejrzalam "Devil..." w czasie lotu (do wybory trzy filmy podobnego poziomu), poniewaz slyszalam ze jest lepszy niz mozna podejrzewac. Niestety duze rozczarowanie. Odpowiedz Link Zgłoś
glupijakbut Re: Devil wears PRADA 24.10.06, 17:27 zgadzam się z każdą pozytywną opinią na temat tego filmu! Szłam przygotowana na chałę, a tu miła niespodzianka;) Odpowiedz Link Zgłoś