Dodaj do ulubionych

Devil wears PRADA

IP: *.eranet.pl 30.09.06, 21:24
Film extra! Meryl Streep fantastyczna. Idę jeszcze raz!
Obserwuj wątek
    • kochanica-francuza Re: Devil wears PRADA 01.10.06, 16:24
      ale Christian kompletnie do dupy!!! w pierwszej scenie wygląda na ćwoka z
      Dolnego Teksasu; najlepiej wygląda w Paryżu (dzięki szaliczkowi). Nie rozumiem
      też, co bohaterka ma niby widzieć w swoim facecie imieniem Nate - kompletnie
      bezpłciowy i pozbawiony polotu osobnik...
      • annag1 Re: Devil wears PRADA 10.10.06, 10:54
        Jak to do dupy?! Bardzo seksowny jest ten Simon Baker!
        • kochanica-francuza Re: Devil wears PRADA 11.10.06, 00:14
          annag1 napisała:

          > Jak to do dupy?! Bardzo seksowny jest ten Simon Baker!
          Tyle w nim seksu co w młodym George Bushu.
          • kochanica-francuza Re: Devil wears PRADA 11.10.06, 00:15
            kochanica-francuza napisała:

            > annag1 napisała:
            >
            > > Jak to do dupy?! Bardzo seksowny jest ten Simon Baker!
            > Tyle w nim seksu co w młodym George Bushu.
            tzn. w obecnym prezydencie jak był młody. hehe
            • annag1 Re: Devil wears PRADA 11.10.06, 10:19
              Chyba żartujesz? Jest świetny.
              • madelon1 Re: Devil wears PRADA 12.10.06, 15:39
                Nie zgadzam sie, cos bylo nie tak z nim. Taki 'idealny' i pewny siebie, nie kupilam go..
              • kochanica-francuza Re: Devil wears PRADA 15.10.06, 15:11
                annag1 napisała:

                > Chyba żartujesz? Jest świetny.
                Dlaczego żartuję? Jako widz (widzka?) ja go tak odbieram.
                • annag1 Re: Devil wears PRADA 15.10.06, 16:01
                  ok, ok... Mnie on się wydał naprawdę fajny i z związku z tym może trochę się
                  zagalopowałam :))
                  • kochanica-francuza Re: Devil wears PRADA 16.10.06, 22:44
                    annag1 napisała:

                    > ok, ok... Mnie on się wydał naprawdę fajny i z związku z tym może trochę się
                    > zagalopowałam :))
                    no dobrze, wielb go sobie. ;-) mamy wolność ;-)
    • Gość: Iza Re: Devil wears PRADA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.06, 19:53
      szkoda, ze jest duzo zmienionych watków. Ksiązka była lepsza (po raz który?)
      Lajtowy filmik, dla fanek mody wart obejrzenia, fajne ciuchy, mozna cos
      podpatrzec.
      Wychodzisz z kina i zapominasz. szkoda. Spodziewałam sie czegoś lepszego, a
      tak...film sprawia wrazenie, jakby go zrobiona na skróty, tu obcieli, tam
      dodali....
      • Gość: MaxMara Re: Devil wears PRADA IP: *.eranet.pl 04.10.06, 11:25
        Też nie wiem, co ona widziała w tym Nate'u, ale nie obeszło mnie to, bo lubię
        świat ciuchów i to mnie dopieściło. Logika zachowań była (dla mnie)
        drugorzędna. Kocham ciuchy!!
      • kleofas55 Re: Devil wears PRADA 15.10.06, 12:25
        hmm...ja wybralem sie tylko dlatego ze wszystkie kumpele gadaja o tym filmie i
        hce byc na czasie...to troche infantylna historyjka chociaz cenne jest obnazenie
        pewnych mechanizmow dzialania swiata mody no i obsada aktorska...ja z wiadomych
        wzgledow skupialem sie na anne...ale podobno meryl tez byla niezla...:))hihihihihi
    • kung_fu_plaster Re: Devil wears PRADA 09.10.06, 12:23
      Spoko film, nie nudziłem się. I rzeczywiście, ten jej chłopak wyglądał w
      niektórych scenach tak, jakby nie bardzo do niej nie pasował. A co do fabuły,
      to w pewnym momencie myślałem, że ten dziennikarz chce przede wszystkim zdobyć
      materiały do artykułu o tej Mirandzie i dlatego tak się łasi do Andy. No i nie
      wyszystkie stroje głównej bohaterki były rewelacyjne (bo np. w jednym wyglądała
      jak narkomanka na głodzie). A poza tym już mniej więcej wiadomo, skąd się biorą
      w sieci (na długo przed oficjalną premierą) kolejne tomy przygód Harry'ego
      Pottera... Warto obejrzeć.
      • Gość: michał Re: Devil wears PRADA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.10.06, 10:38
        podobal mi sie film, swiat mody, kobiet i zmiana Andy z kopciuszka w sexowna
        kobiete. Swietnie wygladala szczegolnie w Paryzu oraz na przyjeciu z cala
        smietanka, ktorej Mirandzie nie wypadalo nie znac.
        Fakt film nie pozostaje na dlugo w glowie, niestety.
        Czy to prawda ze Miranda jest kopia Ann Wintoure naczelnej Voga?
        • Gość: Iza Re: Devil wears PRADA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.10.06, 18:21
          Gość portalu: michał napisał(a):

          > Czy to prawda ze Miranda jest kopia Ann Wintoure naczelnej Voga?

          No wiesz, nikt tego wprost nie powie, ale podobno tak.



          • Gość: michał Re: Devil wears PRADA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.10.06, 15:52
            a ciekawe jaka jest ta rzeczywista Miranda?
            • Gość: Iza Re: Devil wears PRADA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.10.06, 18:15
              No własnie TAKA :DDD
              Ksiazke napisała babka, ktora pracowala jako osobista asystentka Anny Wintour.
              Stosunek do AW ludzie maja mniej wiecej taki:
              cache.gawker.com/news/annapeesm.jpg
              Taka jest "sympatyczna".
    • wicked_style Re: Devil wears PRADA 13.10.06, 01:52
      dzisiaj obejrzałem, po raz kolejny przekonałem się że KAŻDY film z Meryl Streep
      jest świetny

      co do naczelnej Vogue'a: en.wikipedia.org/wiki/Anna_Wintour
    • wicked_style Re: Devil wears PRADA 13.10.06, 02:00
      i jeszcze to o Wintour, co idealnie pasuje do filmu ;-)
      www.gala.kobieta.pl/gala2/index.jsp?place=Lead07&news_cat_id=101&news_id=3825&layout=0&page=text
    • wicked_style screenshoty dla niewolników mody :-) 14.10.06, 00:30
      www.imdb.com/gallery/ss/0458352/99.jpg.html?path=gallery&path_key=0458352&seq=13
      • kochanica-francuza Re: screenshoty dla niewolników mody :-) 15.10.06, 15:13
        mnie się podobała ta oliwkowa kiecka od Calvina Kleina i to czarno-złote Emily;
        i ta czarna kieca Emily z bolerkiem
    • mamadwojga Fajny film. Polecam. 14.10.06, 21:15
      Ostatnio tyle gniotów obejrzałam i w końcu niespodzianka.
      Całkiem przyjemny film. Na pewno nie żal pieniędzy na bilet ani czasu na
      oglądanie. Zresztą Meryl Streep to klasa sama w sobie.
      • oksymoronik Re: Fajny film. Polecam. 14.10.06, 23:15
        to fakt reszta to tlo...ale przyjemnie zaskoczyl mnie ten film glownie ze
        wzgledu na satyryczne ukazanie swiatka mody mistrzowskie pokazanie calej tej
        kliki:))
    • kocioo13 Re: Devil wears PRADA 15.10.06, 11:12
      a dla mnie laska kopciuszek ciepła klucha, która na obcasach wygladała i
      chodziała ja na szczudłach, face śliczny nic więcej, figura do bani nawet w
      tych extra ciuchach
      • kochanica-francuza Re: Devil wears PRADA 15.10.06, 15:13
        kocioo13 napisała:

        > a dla mnie laska kopciuszek ciepła klucha, która na obcasach wygladała i
        > chodziała ja na szczudłach, face śliczny nic więcej, figura do bani nawet w
        > tych extra ciuchach
        dlaczego figura do bani???
    • off-line Re: Devil wears PRADA 15.10.06, 18:15
      Film dobry, tylko zbyt słodko-amerykański. Główna bohaterka oczywiście rzuciła w
      cholerę tę wstrętną karierę i z wielką radościa zeskoczyła kilka poprzeczek
      niżej. Miranda jako zła kobieta-karierowiczka trzęsąca światkiem mody musi być
      nieszczęśliwa z powodu rozwodu. No i standard - spowodowane pracą niebycie na
      urodzinach drugiej połowy jest najwiekszą tragedią jaka może zdarzyć się w
      związku. Do tego drobne świństwa w pracy (co zdarza się i prezesom korporacji i
      sprzątaczkom) urastają do rangi megaproblemu i pokazane są bardzo jednostronnie,
      jakby tak było tylko wśród modniś z wysokonakładowych czasopism.

      No ale światek mody przedstawiony ciekawie, tylko IMHO za mało ostro. Meryl
      Streep światna, Anne Hathaway śliczna, ciuchy cudowne. Chłopak Andrei
      przystojny, ale nijaki. Christian w sumie też.

      Nie czytałam książki, teraz na pewno to zrobię.:) Ale jestem ciekawa co by było
      gdyby Andrea dokonała innego wyboru? Wydaje mi się, że film byłby ciekawszy i
      prawdziwszy. Ech, ja nie zrezygnowałabym z pracy w Vogue'u.:)
      • kocislaw6 Re: Devil wears PRADA 15.10.06, 22:06
        no wlasnie, stereotypowa i moralizatorska historia z silnie zaznaczona
        teza...szkoda zw wszystko jest takie oczywiste bo moze ciekawiej byloby gdyby
        postac anne nie byla tak krystalicznie czysta...nadrabia aktorstwo to chyba
        glowny atut filmu no i cudowne stroje...jednak kooperacja z czolowymi
        designerami potrafi zdzialac cuda:)))
      • kubissimo Re: Devil wears PRADA 22.10.06, 12:42
        tez mnie rozbawila scena o nieobecnosc na urodzinach. to taki problem na
        poziomie wczesnego BH 90210 ;)
      • ewab2507 Re: Devil wears PRADA 23.10.06, 13:34
        off-line napisała:

        > Film dobry, tylko zbyt słodko-amerykański. Główna bohaterka oczywiście
        rzuciła
        > w
        > cholerę tę wstrętną karierę i z wielką radościa zeskoczyła kilka poprzeczek
        > niżej. Miranda jako zła kobieta-karierowiczka trzęsąca światkiem mody musi być
        > nieszczęśliwa z powodu rozwodu. No i standard - spowodowane pracą niebycie na
        > urodzinach drugiej połowy jest najwiekszą tragedią jaka może zdarzyć się w
        > związku. Do tego drobne świństwa w pracy (co zdarza się i prezesom korporacji
        i
        > sprzątaczkom) urastają do rangi megaproblemu i pokazane są bardzo
        jednostronnie
        > ,
        > jakby tak było tylko wśród modniś z wysokonakładowych czasopism.


        Dokładnie, ale oglądało się miło...


        > No ale światek mody przedstawiony ciekawie, tylko IMHO za mało ostro. Meryl
        > Streep światna, Anne Hathaway śliczna, ciuchy cudowne. Chłopak Andrei
        > przystojny, ale nijaki. Christian w sumie też.


        Podobał mi się wątek, gdy Miranda mówi (a raczej daje wykład) o niebieskim
        sweterku Andy :)


        > Nie czytałam książki, teraz na pewno to zrobię.:) Ale jestem ciekawa co by
        było
        > gdyby Andrea dokonała innego wyboru? Wydaje mi się, że film byłby ciekawszy i
        > prawdziwszy. Ech, ja nie zrezygnowałabym z pracy w Vogue'u.:)


        Oj ja też nie... nawet mówiłam to swojej siostrze :)
        "million girls would kill for this job" :)
    • sibeliuss Re: Devil wears PRADA 18.10.06, 22:30
      Gość portalu: MaxMara napisał(a):

      > Film extra! Meryl Streep fantastyczna. Idę jeszcze raz!

      Idę w piątek i liczę na stroje i Meryl.
      • elpooho Re: Devil wears PRADA 22.10.06, 11:17
        Film fajny ale:

        - Anne Hathaway jako brzydkie kaczątko? No proooszę... Co by nie założyło i tak
        wygląda rewelacyjnie.
        - Miranda w wersji Streep w porównaniu z książkową jest prawie jak do rany
        przyłóż. No, może troche przesadzam, ale naprawdę ją bardzo uczłowieczyła.
        • sibeliuss Re: Devil wears PRADA 22.10.06, 15:14
          Po obejrzeniu popradłem w koci zachwyt.
          Kto gra narzeczonego tej Angeli?
          • kubissimo Re: Devil wears PRADA 22.10.06, 15:24
            tam nie bylo zadnej Angeli
            • sibeliuss Re: Devil wears PRADA 23.10.06, 20:16
              kubissimo napisał:

              > tam nie bylo zadnej Angeli

              Ale faux pas, miałem na mysli "drugą Emily"
              ps. miło Cię Kubo powitać.
    • kubissimo Re: Devil wears PRADA 22.10.06, 12:40
      mnie zazgrzytala jedna rzecz, ktora wlasciwie jest podstawa calego filmu
      po jaka cholere Andy w ogole wyslala CV do Runway, przeciez dopiero na miejscu
      dowiedziala sie, ze praca w tej redakcji podnosi jej notowania na rynku pracy?
      I generalnie trzeba byc idiota, zeby nie wiedziec jak sie nazywa naczelna
      gazety, do ktorej sie idzie na rozmowe o prace
      • ola Re: Devil wears PRADA 23.10.06, 17:19

        wyslala do dzialu personalnego calego wydawnictwa, dopiero na miejscu
        dowiedziala sie co to za redakcja. W Polsce tez to tak wyglada
        Ojjj nie ogladalo sie uwaznie
        • kubissimo Re: Devil wears PRADA 23.10.06, 19:24
          1. w Polsce wcale tak to nie wyglada

          2. nie wierze, ze dzial personalny nie powiedzial jej wczesniej, co to za
          redakcja
    • milutkadzieweczka Re: Devil wears PRADA 23.10.06, 13:11
      FIlm jest spoko! Raczej bezpretensjonalny, lekki, łatwy przyjemny, a nawet
      zachacza o jakieś głebsze tematy i o głębszą analizę pewnych postaci - któe nie
      są jednowymiarowe jak w większości tego typu komediowo-komercyjnych produkcji.
      • lotoss Re: Devil wears PRADA 24.10.06, 15:45
        Nuda i tyle. Jezeli ktos chcialby zobaczyc dobry film o swiecie mody to polecam
        "Zoolander":). Obejrzalam "Devil..." w czasie lotu (do wybory trzy filmy
        podobnego poziomu), poniewaz slyszalam ze jest lepszy niz mozna podejrzewac.
        Niestety duze rozczarowanie.
    • glupijakbut Re: Devil wears PRADA 24.10.06, 17:27
      zgadzam się z każdą pozytywną opinią na temat tego filmu! Szłam przygotowana na
      chałę, a tu miła niespodzianka;)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka