Dodaj do ulubionych

NAJPRZYSTOJNIEJSI AKTORZY?

IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 27.01.02, 18:00
Jak dla mnie to George Clooney i boski Sean Connery - jak wino, im starszy tym
lepszy..
Z naszych to Żebrowski i Nowicki...

A kto wam sie najbardziej podoba?
Obserwuj wątek
    • Gość: Marta Re: NAJPRZYSTOJNIEJSI AKTORZY? IP: 10.128.131.* 27.01.02, 18:36
      Robert Gonera i Artur Żmijewski
      • Gość: Sisi Re: NAJPRZYSTOJNIEJSI AKTORZY? IP: 217.99.1.* 28.01.02, 00:18
        Polscy czy zagraniczni?
        • Gość: Słońce Re: NAJPRZYSTOJNIEJSI AKTORZY? IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 28.01.02, 21:47
          I tacy i tacy...ogół;-))
          pzdr
          • Gość: ola Re: NAJPRZYSTOJNIEJSI AKTORZY? IP: *.nowy-targ.sdi.tpnet.pl 28.01.02, 22:21
            bartosz opania
            mel gibson-jak wino...
            • Gość: Anka Re: NAJPRZYSTOJNIEJSI AKTORZY? IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 29.01.02, 00:52
              J.Irons Artur Żmijewski
              Al Pacino Boguś
              Val Kilmer Paweł Deląg
              Brad Pitt i to chyba byłoby na tyle....
              Benicio del Toro
              Boski Antonio
      • Gość: Joanna MARTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.acn.waw.pl 08.02.02, 23:43
        Nie uwierzysz, wlasnie chcialam to samo napisac :)))))
    • Gość: kim liu Re: NAJPRZYSTOJNIEJSI AKTORZY? IP: *.zipnet.com.pl 29.01.02, 14:09
      zdecydowanie pan Cyrwus z klanu.
      Zalecem mu role wodzów plemienia czukczów na pn. syberii,
      • Gość: M-N Re: NAJPRZYSTOJNIEJSI AKTORZY? IP: *.uroczec.sdi.tpnet.pl 30.01.02, 08:11
        Zdecydowanie Harrison Ford !!!
    • Gość: kija Re: NAJPRZYSTOJNIEJSI AKTORZY? IP: *.polkos.com.pl 30.01.02, 10:53
      Hugh Grant i Ben Affleck
      • Gość: Gatka Re: NAJPRZYSTOJNIEJSI AKTORZY? IP: *.sochaczew.sdi.tpnet.pl 22.05.02, 13:24
        Mówcie (piszcie sobie co chcecie) ale Brad Pitt znowu w cenie, zwłaszcza że to
        coraz lepszy aktor.
        Gładkich chłopcow mamy na pęczki a tych "ładnie dojrzewających" jak na
        lekarstwo Dlatego jestem za Clooney'em,Harisonem Fordem i niesłabnącą gwiazdą
        szyku Connerym!!!!
    • Gość: miranda Re: NAJPRZYSTOJNIEJSI AKTORZY? IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 30.01.02, 11:09
      Krzysztof Majchrzak,200% męskosci. Zauważalne wyłacznie w kontakcie bezposrednim
      • Gość: diana5 Re: NAJPRZYSTOJNIEJSI AKTORZY? IP: *.jgora.dialog.net.pl 30.01.02, 20:28
        Polscy:
        Robert Gonera
        Rafał Królikowski
        Hubert Zduniak
        dr Pawica
        Zagraniczni:
        Colin Firth
        Gabriel Byrne
        William Baldwin
        Robert Downey jr.
    • Gość: pewna! Re: NAJPRZYSTOJNIEJSI AKTORZY? IP: *.chello.pl 31.01.02, 17:53
      Zdecydowanie KEANU REEVES!!! - to najprzystojniejszy facet na świecie!
      A poza tym: Brad Pitt
      Matthew McConaughey
      Val Kilmer
      Hugh Grant
    • Gość: nadja Re: NAJPRZYSTOJNIEJSI AKTORZY? IP: *.wave.net.pl 31.01.02, 19:37

      Johnny Depp oczywiscie.
      Sean Patrick Thomas jest OK.
      Mel Gibson tez.

      :)


      n.
      • Gość: AGA Re: NAJPRZYSTOJNIEJSI AKTORZY? IP: *.lodz.silverscreen.pl 08.02.02, 20:43
        Cudowny EWAN McGREGOR!!!
        Kocham go.
        • Gość: ash Re: NAJPRZYSTOJNIEJSI AKTORZY? IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 08.02.02, 21:37
          Absolutnie cudowny Russell Crowe

          a potem:
          Colin Firth
          Joaquin Phoenix
          Gabriel Byrne
          Ewan McGregor
          Robert Downey Jr
    • Gość: Joanna JUTRO ROBERT GONERA IP: *.acn.waw.pl 08.02.02, 23:49
      Dziewczyny (wiecie, do ktorych z Was pisze) jutro "Dlug" z Robertem. Film juz
      ogladalam pare razy, ale dla Roberta obejrze go ponownie :)) A wiecie, ze
      Robert przemieszkuje obecnie w Sopocie i ma dobrego przyjaciela w
      Warszawie... :))) i czasem wpada do KluboKawairnii :)
    • Gość: kaja Re: NAJPRZYSTOJNIEJSI AKTORZY? IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 09.02.02, 02:41
      z polskich Rafal Królikowski!!! jest fantastyczny i w filmach i na codzien..
      • Gość: retro Re: NAJPRZYSTOJNIEJSI AKTORZY? IP: *.lubin.dialog.net.pl 09.02.02, 14:51
        z polskich to Jasiu Himilsbach- niestety już nie żyjący
        • Gość: diana do Joanny IP: *.jgora.dialog.net.pl 10.02.02, 22:21
          Robert był bardzo, bardzo...
          Fajnie Fraszyńskiej że miała go za męża.
          • Gość: A27 Lista przystojnych IP: *.proxy.aol.com 12.02.02, 00:00
            Ok, meza nie ma w domu wiec sie wypowiem:

            Guy Pierce (ten z "memento")
            Jared Leto
            Jim Cazaviel ( ten z Thin Red line)
            Brad Pitt (jakzeby nie?)

            Z polskich:
            Ze smutkiem stwierdzam, ze niewielu mi sie podoaba. Jan Frycz bardzo mi sie
            podoabal gdy byl mlody. Teraz to tylko Bukowski i Delag fajnie wygladaja.
            Mlody Opania mnie drazni.
    • Gość: agata Re: NAJPRZYSTOJNIEJSI AKTORZY? IP: 213.17.253.* 18.02.02, 16:17
      Gary Oldman
      • Gość: n Re: NAJPRZYSTOJNIEJSI AKTORZY? IP: *.czeladz.msk.pl 23.02.02, 19:41
        Gość portalu: agata napisał(a):

        > Gary Oldman
        absolutnie się z Tobą zgadzam!

    • Gość: Ginny Re: NAJPRZYSTOJNIEJSI AKTORZY? IP: *.net.bialystok.pl 18.02.02, 16:46
      Jan Nowicki. Żebrowski. Krzysztof Pieczyński. Mel Gibson. I ten co gra Sama we
      Wadcy pierścieni.Lubię czasem "urodę awangardową"...
    • Gość: Anka Re: NAJPRZYSTOJNIEJSI AKTORZY? IP: *.chello.pl 18.02.02, 17:28
      Jak dla mnie Harrison Ford, tym bardziej, że urodził się w tym samym dniu co
      ja, tylko 40 lat wcześniej.
      Potem Robert Downey Jr.
      Colin Firth
      a z polskich: Robert Gonera
      Bartosz Opania

    • ellivia Re: NAJPRZYSTOJNIEJSI AKTORZY? 19.02.02, 16:56
      Keanu Reeves
      Rutger Hauer w "Blade Runner" byl b. przystojny
      Andrzej Chyra
      • Gość: Sasza Re: NAJPRZYSTOJNIEJSI AKTORZY? IP: *.tvsat364.lodz.pl 19.02.02, 17:04
        Jack Nicholson w trakcie wyrąbywania siekierą drzwi od łazienki w "Lśnieniu".
        • Gość: mja Re: NAJPRZYSTOJNIEJSI AKTORZY? IP: 62.233.163.* 19.02.02, 18:22
          zdecydowanie John Malkovic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Gość: kika Re: NAJPRZYSTOJNIEJSI AKTORZY? IP: 149.156.15.* 20.02.02, 09:25
      JUDE LAW
      Gabriel Byrne
      Jeremy Irons
      Ralph Fiennes
      Sting (tez aktor)
      czyli - anglicy (i irlandczycy) górą!!!!!!!!
    • Gość: free Re: NAJPRZYSTOJNIEJSI AKTORZY? IP: *.magma-net.pl 22.02.02, 19:01
      orleando bloom to jeden z najprzystojniejszych aktorów !w długich włosach
      wygląda świetnie!!!!na łyso beznadziejnie , ale nie kazdemu dobrze gdy jest
      tak ogolony prawie( u nigo to akurat wina odstających uszu) i jeszcze dobrze
      mu w takich na 7 cm. . jest strasznie zgrabny ( ma super nogi , ręce i
      dłonie ) był świetnym elfem (legolas) i to własnie dzieki swojej figurze, a
      poza tym ma to coś
      dalej keanu rives on jest po prostu śliczny!ma oryginalną urodę .
      john malkovich - jego twarz przyciąga wzrok i ma w sobie coś interesującego
      jude law - zależy na jakim zdjęciu i fryzurze
      tom cruise- gdy był młodszy
      pirce brosnan, ale tylko jako bond
      stempkifree
    • Gość: Ginger Re: NAJPRZYSTOJNIEJSI AKTORZY? IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 22.02.02, 20:13
      BRAD PITT - jest tak idealny, ze czasami nie wierze, ze moze byc prawdziwy
      Bruce Willis - kocham go w kazdej roli
      J. Phoenix
      Skeet Ulrich
      Ryan Philippe
    • Gość: Pan_laga Re: NAJPRZYSTOJNIEJSI AKTORZY? IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 25.02.02, 18:02
      Gość portalu: Słońce napisał(a):

      > Jak dla mnie to George Clooney i boski Sean Connery - jak wino, im starszy tym
      > lepszy..
      > Z naszych to Żebrowski i Nowicki...
      >
      > A kto wam sie najbardziej podoba?

      no i słon-ica znów zaczeła. boski, wino.żebrowski - to najlepsze. Soń-ico, to cie
      naprawde obchodzi ?a jak juz - to sado/maso upodobania że-browksiego też ? ta
      szfa pełna galotów skorzanych jego tak ci pasi ?
      na wiedzmina !!!!!!!!
      toz , babolu, nic o kinie nie wiesz, to morde w kubeł. cicho siedziec i nie
      odzywac sie. a ty tu z takim czyms...
      amen
      laga
      nastepne twe zgajenie na tym forum dotyczyc bedzie wielkosci narządu ?
    • Gość: benicio Re: NAJPRZYSTOJNIEJSI AKTORZY? IP: *.starogard.dialup.inetia.pl 26.02.02, 00:29
      Benicio del Toro - zwłaszcza w Las Vegas Parano, ha ha :))))
      A powaznie to Brad Pitt - abstrahując od tego, co próbuje z niego zrobić prasa,
      i od takich ról jak w "Joe Black" czy "Thelma i Luise"
    • Gość: mefisto Re: NAJPRZYSTOJNIEJSI AKTORZY? IP: *.chello.pl 26.02.02, 12:26
      Żebrowski ??? sorry ale dla mnie to tragedia - facet z przerostem dolnej wargi
      i wstrętny snob i megaloman błeeeeeeee
      moi faworyci :
      Andrzej Chyra - ma to coś :-)))))
      Viggo Mortensen mrrrr mrrrr
      Jude Lowe niezły, niezły ...
      Jared Leto - za sprawą "Requiem dla snu" - nie mogłam spokojnie zasnąć !
      Keanu - nie muszę chyba nic wyjaśniać
      Johny Deep - j.w.

      • might_magic Re: NAJPRZYSTOJNIEJSI AKTORZY? 26.02.02, 21:35
        Gość portalu: mefisto napisał(a):

        > Żebrowski ??? sorry ale dla mnie to tragedia - facet z przerostem dolnej wargi
        > i wstrętny snob i megaloman błeeeeeeee
        --
        • Gość: Słońce Re: NAJPRZYSTOJNIEJSI AKTORZY? IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 27.02.02, 18:54
          Tak, Keanu jest przystojny...
          A co do Żebrowskiego to myślę, że odbiło mu po odniesieniu niewątpliwego
          sukcesu. Ale my przecież dyskutujemy tu o urodzie a nie o zachowaniu danego
          faceta. A może Keanu jest taki sam jak Żebrowski? Z resztą Hollywood bardziej
          deprawuje niż Chełmska....
          pzdr
          • might_magic Re: NAJPRZYSTOJNIEJSI AKTORZY? 27.02.02, 21:40
            Gość portalu: Słońce napisał(a):

            > A co do Żebrowskiego to myślę, że odbiło mu po odniesieniu niewątpliwego
            > sukcesu.
            --
    • Gość: Bacha Re: NAJPRZYSTOJNIEJSI AKTORZY? IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 12.05.02, 11:57
      Brad, Brad i jeszcze raz Brad. Poza tym mogą być: Richard Gere i Mel Gibson z
      tych po 40-tce, Żebrowski z Polaków, Sean Bean z Brytyjczyków i Sean Conery z
      Brytyjczyków po 60-tce.Na razie tyle!
      • Gość: nadja Re: NAJPRZYSTOJNIEJSI AKTORZY? IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 17.05.02, 12:23

        Jared Leto,
        Johnny Depp,
        Sean Patrick Thomas


        pzdr

        n.
        • Gość: martynka Re: NAJPRZYSTOJNIEJSI AKTORZY? IP: *.lukowa7.waw.pl 22.05.02, 13:39
          Z polskich - Rafał Królikowski, z agranicznych _ ETHAN HAWKE...
    • Gość: Kati Re: NAJPRZYSTOJNIEJSI AKTORZY? IP: 2.4.STABLE* / 10.176.100.* 23.05.02, 15:34
      Hayden Hristensen
      • Gość: nys Re: NAJPRZYSTOJNIEJSI AKTORZY? IP: *.net.autocom.pl 25.05.02, 10:24
      • Gość: nys Re: NAJPRZYSTOJNIEJSI AKTORZY? IP: *.net.autocom.pl 25.05.02, 10:25
      • Gość: nys Re: NAJPRZYSTOJNIEJSI AKTORZY? IP: *.net.autocom.pl 25.05.02, 10:25
        Zgadzam się!!!
    • Gość: Woda Re: NAJPRZYSTOJNIEJSI AKTORZY? IP: *.MAN.atcom.net.pl 24.05.02, 13:14
      Elijah Woods
      Keanu Reeves
      Matthew McConaughey
      Michał Żebrowski

      Młody Anakin też niczego sobie...
      Lubię ładniutkich chłopców.
      • Gość: Karolka Re: NAJPRZYSTOJNIEJSI AKTORZY? IP: 24.146.30.* 27.05.02, 03:33
        Moze nie najprzystojniejsi ale maja "cos" w sobie:
        John Malkovich
        Harvey Keitel
        Gary Sinise
        a absolutnie najprzystojniejszy - Gabriel Byrne
    • Gość: maja Re: NAJPRZYSTOJNIEJSI AKTORZY? IP: *.biuro.kom / 10.101.1.* 27.05.02, 11:07
      SEAN CONNERY!!!!!!!!!
      Gregory Peck
    • Gość: haneczka Re: NAJPRZYSTOJNIEJSI AKTORZY? IP: *.acn.pl / 10.134.128.* 29.05.02, 19:24
      Mel Gibson
      Andrzej Chyra
      Harrison Ford
      z młodszych: Michał Żebrowski,Wesley Snipes
      I PRZEDE WSZYSTKIM DOMINIC MONAGHAN
    • Gość: Agusja Re: NAJPRZYSTOJNIEJSI AKTORZY? IP: *.infinity.net.pl / *.infinity.net.pl 02.06.02, 20:00
      Mickey Rourke
      ach

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka