29.06.09, 11:45
panowie mam pytanie. czy wy naprawde odczówacie przyjemnosc dając
kobiecie miłość oralną?

i moj drugi problem;/ nie umiem się rpzełamac zeby swojego faceta
wogole dotknac ponizej pasa nie wiem wogole jak się do tego zabrac
boje sie ze zrobie mu krzywde cyz cos...albo ze nie bedzie
zadowolony...help:(
Obserwuj wątek
    • seseczka Re: oral 29.06.09, 12:00
      ile Ty masz dziecko lat?
    • masher Re: oral 29.06.09, 12:20
      na poczatek proponuje dorosnac :P z dziecmi nie rozmawiam o tych sprawach :P
    • trazybul Re: oral 29.06.09, 12:36
      "Na dyskusje o seksie zapraszamy na fora tylko dla dorosłych"

      A ty jesteś bardzo nieprzyzwoita.
    • elagresto Re: oral 30.06.09, 07:31
      dobrze, że się martwisz, bo mleczakami można nieźle pokaleczyć!
    • sibeliuss Re: oral 30.06.09, 10:27
      To bzdury, facet naprawdę odczówa przyjemność gdy to kobieta daje mu
      miłość oralną (o ile potrafi to robić).

      A co do dotykania, powiedz mu, że bardzo chcesz i on Cię poprowadzi -
      spokojna głowa, nie da sobie zrobić krzywdy.
      • pyzz Re: oral 30.06.09, 10:33
        > facet naprawdę odczówa przyjemność gdy to kobieta daje mu
        > miłość oralną (o ile potrafi to robić).
        Ty też?
        ;)
        • sibeliuss Re: oral 30.06.09, 11:14
          Tak, ja też potrafię to robić :P
      • piotr.55 Re: oral 30.06.09, 20:22
        Mylisz sie Sib i to dogłebnie.
        Są miliony tzw. patelmistrzow, dla ktorych dymanko moze nie istniec.
        • sibeliuss Re: oral 01.07.09, 00:32
          Ale to chyba fani 69.
    • pyzz Re: oral 30.06.09, 10:38
      myszkaa.a napisała:

      > panowie mam pytanie. czy wy naprawde odczówacie przyjemnosc dając
      > kobiecie miłość oralną?
      tak.

      > i moj drugi problem;/ nie umiem się rpzełamac zeby swojego faceta
      > wogole dotknac ponizej pasa nie wiem wogole jak się do tego zabrac
      > boje sie ze zrobie mu krzywde cyz cos...albo ze nie bedzie
      > zadowolony...help:(
      nie martw się, będzie udawał. A z czasem się nauczysz.
    • master_y Re: oral 30.06.09, 10:38
      Hmm... Nie rozumiem jednego. Wszyscy narzekamy, że Polska to ciemnogród, że nie
      umiemy rozmawiać o seksie, że młodzież jest niedostatecznie wyedukowana w tym
      temacie; a gdy ktoś zadaje pytanie związane z erotyką, pojawiają się debilne
      odpowiedzi(?) w stylu: "ile Ty masz lat?". Jakie to ma znaczenie ile ma lat? Czy
      takie pytania urągają godności seks-specjalistów, których z pewnością multum
      jest na forum?
      A więc odpowiadając na twoje pytanie? Ciężko tu mówić o przyjemności w znaczeniu
      bezpośrednim, czysto fizycznym. Wielu ludziom jednak (bez względu na płeć)
      sprawianie przyjemności innym, w tym przypadku obserwowanie rozkoszy partnerki,
      również daje dużo przyjemności...
      Faktycznie są to strefy bardzo delikatne, jednak, żeby zrobić mu krzywdę
      musiałabyś się bardzo starać, i raczej przypadkiem tego nie zrobisz... A
      zadowolony będzie na pewno:)
    • kg7 Re: oral 30.06.09, 13:46
      Jeżeli idzie o mnie, wierz mi, że ja naprawdę. Mówię ja bo mogę
      mówić tylko za siebie. Warunki są taki: kochasz kobietę i higiena.
      Moja druga połóweczka była na poczatku trochę skrępowana, ale
      rozkwita. Uwielbiam ją pieścić ustami. Kiedy ją delikatnie rozbudzam
      szepcząc jej co zachwilę będę robił, potem zaczynam gdzie indziej
      zchodząc coraz niżej czuję jak delikatnie rozchyla swoje nóżki i
      zaczyna się. Tego się nie da opisać. Najpierw uwielbiam całować jej
      włoski powyżej a potem rozchylam kwiatuszka. Ten super zapach,
      uwielbiam ją delikatnie całować bawić się nią (trwa to czasami dość
      długo) pieścicć i czuć jak pragnie tego. Uwielbiam ssać ją i czuć w
      ustach jej soki. Czasami wsuwam swój języczek do jej ...... A
      ona ??? jest jeden mały problem. Często już na poczatku nie wytrzyma
      i to jest .........:-). Potem mała chwila przerwy i kolejne etap.
      Dodam tylko, że czasami się zdarzy że ja tylko działam i
      nie "kończe" wg mnie nie oto chodzi - tylko żeby dać. I to jest to o
      co chodzi wg mnie w sexie ludzi którzy się kochają. Dzięki temu
      śmiało mogę powiedzieć że poznałem co to orgazm "duchowy" brzmi tak
      sobie. Kiedy widzę jak ona się czuje jak reaguje - to jest uczucie
      spełnienia i nie chce się tego zakłócić niczym.
      pozdrawiam i wiele przyjemności
      • sibeliuss Re: oral 30.06.09, 14:59
        Podnieciłeś się pisząc te wynurzenia?
        • gujanam Re: oral 30.06.09, 15:37
          ;D
          • sibeliuss Re: oral 30.06.09, 16:41
            Jeszcze trzy linijki i ekspiacja osiągnęłaby zenit, a zaklejony
            enter utrudnia wysłanie posta.
    • b.montana Re: oral 01.07.09, 22:25
      myszkaa.a: strzel sobie drina przed, będzie ci łatwiej się przełamać, a później spodoba ci się tak bardzo, że nie będziesz chciała przestać go pieścić :)
    • tytus_flawiusz Re: oral 02.07.09, 12:59

      > panowie mam pytanie. czy wy naprawde odczówacie przyjemnosc dając
      > kobiecie miłość oralną?

      bezapelacyjnie i do samego końca :-)

      > i moj drugi problem;/ nie umiem się rpzełamac zeby swojego faceta
      > wogole dotknac ponizej pasa nie wiem wogole jak się do tego zabrac

      umów się jakimś otwartym na problemy społeczne wolontariuszem, który wprowadzi cię w temat i pozwoli w spokoju wykonać kilkanaście próbnych jazd ze spustem tu i ówdzie
    • gianni_vonsacze Re: oral 02.07.09, 21:47
      odczuwam przyjemność, jak najbardziej :)
      i vice versa :)
    • 40cztery Re: oral 07.07.09, 01:17
      myszkaa.a napisała:
      > panowie mam pytanie. czy wy naprawde odczówacie przyjemnosc dając
      > kobiecie miłość oralną?

      dziewczyno. przecieć to boska przyjemność. o to samo zapytałem kiedyś kochankę:
      jaką przyjemność odczuwasz z tego, że zmuszam Cię do głębokiego gardła tak, że
      niemal krztusisz się przy moim wytrysku. odpowiedziała: jestem szczęśliwa
      z tego powodu, że Ty jesteś szczęśliwy.
      nic dodać nic ująć.

      40cztery
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka