ruda-kotka 05.02.04, 19:40 Ile mozna gadac o tych kilogramach ktore chce sie stracic, co? ;) Moze pogadamy wreszcie o tym co lubimy w sobie albo co inni w nas lubia? Kto pierwszy? (ja sie wstydze :)). Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
sillia Re: Kocham sie ;) 07.02.04, 16:11 ruda-kotka napisała: > Ile mozna gadac o tych kilogramach ktore chce sie stracic, co? ;) > > Moze pogadamy wreszcie o tym co lubimy w sobie albo co inni w nas lubia? > > Kto pierwszy? (ja sie wstydze :)). Hej, co taka cisza tutaj? :-) Nie wierzę, że wszyskie tu jesteście zlepkami kompleksów :-) Ekhem... wpisałabym się, ale u mnie to raczej te nielubiane rzeczy na palcach jednej ręki można policzyć ;-) Po prostu się lubię. Czasem myślę, że aż za bardzo :-)) A co tam, jak już zaczęłam to napiszę :-)) Lubię: - swój typ urody - pasują do niego wszytkie nieskomplikowane fryzurki, więc mam z nim łatwe życie :-) - poczucie humoru (włącznie z okrutną złośliwością - która to podobno jest wyznacznikiem inteligencji :-P - włosy - trzymają się dzielnie mimo szalejących czasami niemożliwie hormonów :- ) - oczy - niebieskie + czarne, długie i gęste rzęsy :-) - nos - hmm... po prostu ładny jest i tyle :-P - usta - j.w - brwi -j.w., śliczny kształt mają i prawie ich depilować nie muszę :-) - paznokcie - też mają śliczny kształt :-) mimo że kiedyś je niemożliwie obgryzałam :-/ No i są niesamowicie mocne - biust - no, jakby to... też ma śliczny kształt :-))) - talię, nogi, i całą resztę... :-) Może tak - jedyne, czego u siebie nie lubię to ten nieszczęsny nadmiar tłuszczyku na brzuchu, biodrach i udach. Resztę kocham miłością niepohamowaną i nieskromną :-)) Kończę już, bo chyba przegięłam z tym samouwielbieniem ;-) No to jak już tak pojechałam, to teraz Ty, Ruda-kotko i inne dziewczyny - na pewno mnie nie prześcigniecie :-)) Buziaki :-) Sillia Odpowiedz Link
frutelka Re: Kocham sie ;) 07.02.04, 17:01 hmmm to ciezki temat hihihihi tak serio to ludzie sie dziwia ze ja mam cos do siebie i jak im mowie ze nie przepadam za soba to albosie smieja ze zartuje albo ze kokietuje... a ja serio mam sobie duuuzo do zarzucenia inna sparwa ze umeim to i owo zatuszowac:)a czegooczy nei widza.... ale ok z czego jestem zadowolona to: jestem wysoka mam 177cm wzrostu:) to mi bardzo pasuje bo laczy sie z dlugimi nogami ktore sa ..zgrabne to kaft i coraz bardzziej jedrne i umiesnione ( tak w sam raz) jedyne co to te sladziki cellu z tylu ud ale pracuje nad tym chociaz podobno nie widac tam nic wedlug niektorych:) podoba mi sie moj brzuch bo jedt plasiutki a czasem wrecz wklesniety i coraz bardziej widac na nim miesnie;) do tego mam ladny pepuszek i pieprzyk kolo niego;) sexy:) mam twarde i ladne paznokcie podobaja mis ie tez moje usta wlosy mam ciemne i bardzo geste to mi tez pasuje brwi ok rzesy w miare ( szkoda ze nie mam firanek jak moja mama;)) to by bylo na tyle reszta...no coments mam duuuzo na "-" u siebie:) pozdrwiam:) Odpowiedz Link
ruda-kotka Re: Kocham sie ;) 09.02.04, 16:15 No to lecimy :) Ja uwielbiam moje wlosy. Geste, dlugie, naturalnie rude :) Rzesy, chociaz musze o nie dbac (odzywki i takie tam) i robic co jakis czas henne. Lubie moja jasna cere mimo ze latem mam z nia mnostwo problemow. Lubie moje dlonie (to po wlosach druga rzecz ktora zwraca uwage facetow :)) i ladne, mocne paznokcie. Lubie moje cialo (coraz szczuplejsze :)) ktore mimo nadwagi jest proporcjonalne, juz o iele mniejsze piersi :) potem talia a potem okragle biodra no i prawie ;) plaski brzuszek. Lubie jeszcze moje uszy ozdobione kilkoma oryginalnymi (np. takim: www.bmezine.com/pierce/01-ear/A40205/high/picture9002.jpg ale to nie moje zdjecie :) i takim: bmezine.com/pierce/01-ear/A40123/high/iam00007747.jpg ) kolczykami :) Ktora piekna, nastepna? :) Odpowiedz Link