Dodaj do ulubionych

Kocham sie ;)

05.02.04, 19:40
Ile mozna gadac o tych kilogramach ktore chce sie stracic, co? ;)

Moze pogadamy wreszcie o tym co lubimy w sobie albo co inni w nas lubia?

Kto pierwszy? (ja sie wstydze :)).
Obserwuj wątek
    • sillia Re: Kocham sie ;) 07.02.04, 16:11
      ruda-kotka napisała:

      > Ile mozna gadac o tych kilogramach ktore chce sie stracic, co? ;)
      >
      > Moze pogadamy wreszcie o tym co lubimy w sobie albo co inni w nas lubia?
      >
      > Kto pierwszy? (ja sie wstydze :)).

      Hej, co taka cisza tutaj? :-) Nie wierzę, że wszyskie tu jesteście zlepkami
      kompleksów :-)
      Ekhem... wpisałabym się, ale u mnie to raczej te nielubiane rzeczy na palcach
      jednej ręki można policzyć ;-) Po prostu się lubię. Czasem myślę, że aż za
      bardzo :-))
      A co tam, jak już zaczęłam to napiszę :-))
      Lubię:
      - swój typ urody - pasują do niego wszytkie nieskomplikowane fryzurki, więc mam
      z nim łatwe życie :-)
      - poczucie humoru (włącznie z okrutną złośliwością - która to podobno jest
      wyznacznikiem inteligencji :-P
      - włosy - trzymają się dzielnie mimo szalejących czasami niemożliwie hormonów :-
      )
      - oczy - niebieskie + czarne, długie i gęste rzęsy :-)
      - nos - hmm... po prostu ładny jest i tyle :-P
      - usta - j.w
      - brwi -j.w., śliczny kształt mają i prawie ich depilować nie muszę :-)
      - paznokcie - też mają śliczny kształt :-) mimo że kiedyś je niemożliwie
      obgryzałam :-/ No i są niesamowicie mocne
      - biust - no, jakby to... też ma śliczny kształt :-)))
      - talię, nogi, i całą resztę... :-)
      Może tak - jedyne, czego u siebie nie lubię to ten nieszczęsny nadmiar
      tłuszczyku na brzuchu, biodrach i udach. Resztę kocham miłością niepohamowaną i
      nieskromną :-))
      Kończę już, bo chyba przegięłam z tym samouwielbieniem ;-)

      No to jak już tak pojechałam, to teraz Ty, Ruda-kotko i inne dziewczyny - na
      pewno mnie nie prześcigniecie :-))
      Buziaki :-)
      Sillia
      • frutelka Re: Kocham sie ;) 07.02.04, 17:01
        hmmm to ciezki temat hihihihi

        tak serio to ludzie sie dziwia ze ja mam cos do siebie i jak im mowie ze nie
        przepadam za soba to albosie smieja ze zartuje albo ze kokietuje...

        a ja serio mam sobie duuuzo do zarzucenia inna sparwa ze umeim to i owo
        zatuszowac:)a czegooczy nei widza....

        ale ok z czego jestem zadowolona to:
        jestem wysoka mam 177cm wzrostu:) to mi bardzo pasuje bo laczy sie z dlugimi
        nogami ktore sa ..zgrabne to kaft i coraz bardzziej jedrne i umiesnione ( tak w
        sam raz) jedyne co to te sladziki cellu z tylu ud ale pracuje nad tym chociaz
        podobno nie widac tam nic wedlug niektorych:)

        podoba mi sie moj brzuch bo jedt plasiutki a czasem wrecz wklesniety i coraz
        bardziej widac na nim miesnie;) do tego mam ladny pepuszek i pieprzyk kolo
        niego;) sexy:)

        mam twarde i ladne paznokcie
        podobaja mis ie tez moje usta
        wlosy mam ciemne i bardzo geste to mi tez pasuje
        brwi ok rzesy w miare ( szkoda ze nie mam firanek jak moja mama;))

        to by bylo na tyle reszta...no coments mam duuuzo na "-" u siebie:)

        pozdrwiam:)
      • ruda-kotka Re: Kocham sie ;) 09.02.04, 16:15
        No to lecimy :)

        Ja uwielbiam moje wlosy. Geste, dlugie, naturalnie rude :) Rzesy, chociaz musze o nie dbac (odzywki i takie tam) i robic co jakis czas henne. Lubie moja jasna cere mimo ze latem mam z nia mnostwo problemow. Lubie moje dlonie (to po wlosach druga rzecz ktora zwraca uwage facetow :)) i ladne, mocne paznokcie. Lubie moje cialo (coraz szczuplejsze :)) ktore mimo nadwagi jest proporcjonalne, juz o iele mniejsze piersi :) potem talia a potem okragle biodra no i prawie ;) plaski brzuszek. Lubie jeszcze moje uszy ozdobione kilkoma oryginalnymi (np. takim: www.bmezine.com/pierce/01-ear/A40205/high/picture9002.jpg ale to nie moje zdjecie :) i takim: bmezine.com/pierce/01-ear/A40123/high/iam00007747.jpg ) kolczykami :)


        Ktora piekna, nastepna? :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka