Dodaj do ulubionych

dietetyk Wrocław

26.07.13, 11:37
zapraszamy: www.akademiazz.pl
www.znanylekarz.pl/malgorzata-gajewczyk/dietetyk/wroclaw
Obserwuj wątek
    • gajewczyk Re: dietetyk Wrocław 26.07.13, 11:38
      dietetyk wrocław
      www.akademiazz.pl/
      www.znanylekarz.pl/malgorzata-gajewczyk/dietetyk/wroclaw
      • poradka85 Re: dietetyk Wrocław 26.07.13, 15:57
        Ja polecam Panią Anię Poradę (na Pereca 14 we Wrocławiu www.znanylekarz.pl/anna-porada/dietetyk/wroclaw ). Za pierwszą wizytę zapłaciłam 60zł, za kontrolne 30zł (raz na tydzień). Chodzę do Pani Ani od miesiąca i schudłam już 7kg. Nie jestem głodna i świetnie się czuję. Z czystym sumieniem polecam :)
        • syrakuza15 Re: dietetyk Wrocław 07.12.13, 21:42
          Również polecam Panią Anię. Chodzę do Pani Ani od 2 miesięcy i jestem bardzo zadowolona z efektów diety . Pani Ania jest bardzo dobrym dietetykiem i przesympatyczną osobą.
    • nurjahan Re: dietetyk Wrocław 04.08.13, 17:20
      moja znajoma jest pod opieką dietetyka z evitum.pl - przygotowana została dla niej specjalna dieta, a prowadzi ją doświadczony specjalista, więc taka dieta nie będzie obciążeniem dla jej zdrowia
    • agnesmal Re: dietetyk Wrocław 16.09.13, 16:02
      Ja schudłam 25kg, w przyjemny i w cale nie cięzki sposób w Centrum Dietetycznym Nutri-Med. Walczyłam z wagą długo i w końcu odpowiednio ułożona dieta!!! i działa. Utrzymuję wagę i spotykam się kontrolnie z dietetykiem co jakiś czas. Polecam bardoi Nutri-Med na Oławskiej.
    • runner-mm Re: dietetyk Wrocław 14.10.13, 00:24
      bardzo dobry dietetyk dla osob z powaznymi schorzeniami i dla odchudzających się to pani Iwona Gryszkin (Klinika DIety Gryszkin na Długosza).... mam dystans do sprzedawców suplementów, złotych diet, a m.in. miara fachowca jest umiejetnośc leczenia dietą; jesli ktoś podejmuje ise pracy z osobami z cięzkimi schorzeniami, nowotworami i autyzmem to ma o niebo wieksze kompetencje niż dietetyk przy klubie fitness czesto wpychający tylko suplementy, na których zarabia, ja i moja siostra korzystamy z porad pani Iwony od ponad 6 lat i bardzo sobie chwalimy, wysoko oceniamy kompetencje, bylismy tez na warsztatach w szpitalu, jakie prowadziła Klinika DIety i wszyscy uczestnicy tez bardzo wysoko je ocenili, więc to nie tylko mój jeden głos
    • maggie10.10.80 Re: dietetyk Wrocław 21.01.14, 14:38
      Polecam Panią Magdalenę Palińską, trafiłam do niej z wagą 98kg, moja obecna waga to 63kg :-) mam 168cm wzrostu. pani dietetyk jest również terapeutą więc dużo energii skupia na motywację:-), Dieta dobrana indywidualnie a nie jakaś ściąga z internetu, wiele cennych wskazówek, stały kontakt i kontrola:-) Ma mnie pod opieką już od roku i jestem bardzo zadowolona. Polecam, mogę podać kontakt do pani Magdy, mój mail to maggiecage@wp.pl
    • alicjabd Re: dietetyk Wrocław 08.02.14, 17:52
      zapraszam serdecznie:
      Alicja Dobkiewicz
      Dietetyk Doradca żywieniowy.
      Głównym celem Poradni Dietetycznej jest promowanie zasad zdrowego żywienia, poszerzanie wiedzy dotyczącej prozdrowotnego stylu życia oraz zachęcanie do aktywności fizycznej. Diety opracowywane są indywidualnie, dla każdego pacjenta, z uwzględnieniem trybu życia, pracy i aktywności fizycznej.Jadłospisy układane są zgodnie z zaleceniami Instytutu Żywności i Żywienia w Warszawie oraz Światową Organizacją Zdrowia (WHO). Pod uwagę brane są również bieżące opracowania naukowe wiadomości z konferencji naukowych.Doskonalimy swoją wiedzę na bieżąco i stosujemy tylko sprawdzone i zdrowe formy odchudzania Kuracja odchudzająca dla osób z nadwagą lub otyłością, oraz wszystkich którzy chcą schudnąć efektywnie i już na stałe (bez efektu jojo).Nietolerancje pokarmowe, alergie pokarmowe, choroby układu pokarmowego, cukrzyca typ 2, insulinooporność, hipercholesterolemia, nadciśnienie, zespół Crohna, dna moczanowa, PCO, nowotwory, niedoczynność lub nadczynność tarczycy, oraz wiele innych.
      www.centrumleczeniaotylosci.com.pl
    • gauger Re: dietetyk Wrocław 14.02.14, 17:25
      Jak już polecamy to też dodam coś od siebie
      http://www.znanylekarz.pl/renata-zomerska/dietetyk/wroclaw
    • halina767 Re: dietetyk Wrocław 22.08.14, 19:31
      Ja korzystałam z usług dietetyka z tej poradni: jasmed.pl/
      Jestem bardzo zadowolona z ich usług, z pomocą pani dietetyk udało mi się zrzucić moje zbędne kilogramy, skomponowała mi lekką smaczną dietę tak że do teraz przyrządzam potrawy według jej planu i czuje się świetnie! POLECAM!
    • dziewczyna_9 Re: dietetyk Wrocław 31.08.14, 21:04
      ja byłam u doktor Dębogórskiej w Welldermie i dzięki jej pomocy zgubiłam zbędne kilogramy z brzucha i ud :)
    • gosiaa1980 Re: dietetyk Wrocław 20.11.14, 16:15
      Ja chodzę do pani Marceliny Szulżyckiej ( dietetyk-wroclaw.eu )
      Bardzo miła, z ogromną wiedzą, i wystarczyły niecałe dwa miesiące, bym uzyskała pożądaną wagę :-)
      Polecam serdecznie każdemu! :-)
    • panidieta Re: dietetyk Wrocław 15.05.16, 13:00
      Polecam Gabinet Dietetyczny PaniDieta we Wrocławiu. Pełna współpraca oraz regularne dopasowywanie diety oraz analiza składu ciała, pozwoliło mi na pozbycie się zbędnych kilogramów przed ślubem.
      Prawie 20kg! Polecam www.panidieta.pl :)
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka