04.11.03, 13:39
Witajcie Dziewczyny!
Czy możecie polecić mi sprawdzonego i dobrego dietetyka w Warszawie.
Chciałabym żeby ktoś wreszcie ułozył mi jakąś dobrą dietę i wogóle poradził
jak zdrowo i niezbyt kalorycznie jeść.
Dzięki za informacje!!!
Obserwuj wątek
    • jula_33 Re: dietetyk 23.01.14, 18:33
      Centrum freemind znajdziesz ich gdzie na forum była już o centrum mowa. Strona ich to www.freemind.com.pl ja byłam tam w zeszłym roku u Pani magdy Krzyżanowskiej i mogę ci polecić. Przystępne ceny i naprawdę rzetelna dieta i efekty widoczne już po kilku tygodniach. Ja jestem bardzo bardzo zadowolona. A doświadczenia naprawdę miałam różne i jeśli chodzi o fachowość kończąc na układaniu diet, programów itd. Bez obaw możesz się zapisać do niej.
      • maskara1818 Re: dietetyk 25.02.14, 18:17
        ja chodże na Torwar do Fitactive. Pani Weronika to faktycznie świetny dietetyk z doświadczeniem, wie co robi a dieta przez nią rozpisana nie jest taka maskarycznie drakońska (wiem co mówię, bo "przerobiłam" juz 4 dietetyków ;)). Schudłam już 4 kilo i nadal waga leci w dół! namiary na nia znajdziesz na stronie www.ekodieta.warszawa.pl
    • aniatrojanowska1 Re: dietetyk 04.03.14, 16:48
      Program kontroli wagi to rozwiązanie dla wszystkich, dla których zdrowie i bardzo dobra forma jest ważna. I nie ma tutaj znaczenia, czy masz 20, 30, 40, 50,60,70 czy więcej lat ! Na każdym etapie naszego życia powinniśmy się zdrowo odżywiać, aby móc dłużej cieszyć się zdrowiem i witalnością.

Odpowiednio skomponowany program wspiera procesy : -Odchudzania; - Przybierania na wadze; - Odtruwania organizmu; - Rekonwalescencji pooperacyjnej; - Uzupełniania poziomu energii - poprawa kondycji - produkty dla sportowców

www.facebook.com/herbalife.harrow

www.wellness-worldwide.pl
      Mozesz napisać już teraz!
      wellness.herbalife24@gmail.com
      trenerwellness@onet.eu
      • marianszka Re: dietetyk 29.05.14, 13:36
        ja trafiłam z polecenia koleżanki do poradni na wilanowie i powiem szczerze byłam pełna obaw ale jak moja waga zaczęła spadać to zmieniłam nastawienie. Najważniejsze że dieta nie była trudna i pracochłonna. Więc mogę szczerze polecic poradnictwodietetyczne.waw.pl
      • milionesa Re: dietetyk 19.07.16, 18:53
        Cześć, polecam najpierw oczyścić organizm od toksyn, wtedy efekty diety bedą szybszey albo w ogóle nie trzeba będzie siedzieć na diecie. :) Sprawdzony sposób z produkcją Coral Club
        www.coralorder.com/pl/market/element.php?ELEMENT_ID=72916&SECTION_ID=258
    • mikstatwres88 Re: dietetyk 13.06.16, 18:34
      Pamiętaj, że dobry dietetyk zanim ułoży plan żywieniowy powinien wypytać Cię kompleksowo o Twoje problemy czy też nie problemy z hormonami ;) Bez tej wiedzy bardzo często "DIETETYK" może wyrządzić Ci krzywdę. Pozdrawiam

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka