zosia84
19.09.04, 23:31
Czytał już ktoś?Jakoś nie mogę zabrać się do czytania. Ciekawa jestem Waszych
opini."Czarodziejską górą" jestem zachwycona,ale boję się trochę Hellego
zabawy w Manna.Poradźcie, czy warto "Castropa" przeczytać.
Dzięki i pozdrawiam!!!