Dodaj do ulubionych

B.Hrabal - "Piękna rupieciarnia" - zapowiedź :)))

20.04.05, 15:53
Wiadomość ta ucieszy wszystkich, którym "hrabalowanie" w duszy gra :)

Na stronach Wyd.Czarne jest zapowiedź "Pięknej rupieciarni" Bohuszka Hrabala
w tłumaczeniu Aleksandra Kaczorowskiego i Jana Stachowskiego.

Martwi tylko że przyjdzie nam poczekać na tę I edycję do przyszłego, 2005
roku...

pozdrawiam :)




Obserwuj wątek
    • hrabalek Re: B.Hrabal - "Piękna rupieciarnia" - zapowiedź 20.04.05, 16:34
      no to rozsiadam się w fotelu, koc na kolana(tak jakoś dziś zimno) i czekam!
      wodę na kawę jeszcze wstawię! to oczekiwanie na książkę lubię szczególnie.


      P.S. tylko nie mogę załapać o co biega z tym przyszłym, 2005 rokiem, obym
      korzeni w fotelu nie zapuściła.:)))

      Serd.pozdr.

      • makusia_p "Piękna rupieciarnia" - zapowiedź na 2006 :) 20.04.05, 17:14
        Hrabalku, w piersi się biję, aż echo niesie za ten "przyszły 2005" rok...
        Oj długo, w oczekiwaniu, na tym fotelu posiedzisz ;-) bo ja istota zagubiona w
        czasie i przestrzeni miałam na myśli 2006, dzięki za zwrócenie uwagi :)
        pozdrawiam
        • Gość: kameleon super Re: "Piękna rupieciarnia" - zapowiedź na 2006 : IP: *.marsoft.com.pl / 83.238.56.* 24.04.05, 01:33
          tez czekam razem z wami.pozdr.
          • makusia_p Wypytam na MTK :) 18.05.05, 21:45
            Wypytam wydawców z "Czarnego" w trakcie Międzynarodowych Targów Książki o
            termin wydania i kto zacz - ów tytuł ;-)
            Pozdrawiam :)
        • Gość: Owieczkin Re: "Piękna rupieciarnia" - zapowiedź na 2006 : IP: *.acn.waw.pl 16.05.05, 22:34
          Na stronie Czarnego jest rzeczywiście data styczeń 2006 i na mejla nikt nie raczył odpowiedzieć,ale juz w księgarni interenetowej Gandalf przybliżona data pojawienia się tej książki na rynku to 8 sierpnia 2005........
    • flakonka Re: B.Hrabal - "Piękna rupieciarnia" - zapowiedź 17.05.05, 22:51
      a ja siedzę i zachodzę w głowę jaka to książka ?????? i za nic nie mogę
      czeskiego tytułu skojarzyć... ktoś ma pomysł albo jakieś dane?
      • hrabalek Re: B.Hrabal - "Piękna rupieciarnia" - zapowiedź 18.05.05, 18:28
        flakonka napisała:

        > a ja siedzę i zachodzę w głowę jaka to książka ?????? i za nic nie mogę
        > czeskiego tytułu skojarzyć... ktoś ma pomysł albo jakieś dane?


        ..też z niecierpliwości obgryzam paznokcie , co to za tytuł, bo nijak mi do
        tego spisu nie pasuje....


        literatura.kvalitne.cz/hr.htm
    • margala stryjek Pepin 18.05.05, 12:08

      Forum: Stryjek Pepin
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka