makusia_p
20.04.05, 15:53
Wiadomość ta ucieszy wszystkich, którym "hrabalowanie" w duszy gra :)
Na stronach Wyd.Czarne jest zapowiedź "Pięknej rupieciarni" Bohuszka Hrabala
w tłumaczeniu Aleksandra Kaczorowskiego i Jana Stachowskiego.
Martwi tylko że przyjdzie nam poczekać na tę I edycję do przyszłego, 2005
roku...
pozdrawiam :)