Gość: libi
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
30.05.05, 09:42
Witam i zachęcam do komentarzy na temat tomu poezji Jewel Kilcher pt. "A
Night Without Armor". Swoją prośbę kieruję przede wszystkim do osób
przebywających za granicą, jako że w Polsce książka ta niestety nie jest
jeszcze dostępna. A tak mi się marzy, by zobaczyć ją na półce w księgarni i
to najlepiej w wydaniu dwujęzycznym;). Uwielbiam twórczość tej artystki, jej
teksty bardzo do mnie przemawiają.
"A Night..." ukazała się już dobrych kilka lat temu, więc liczę na to, że
sporo osób ją czytało. Pozdrawiam i niecierpliwie czekam na opinie.