Gość: jalokim IP: *.ostrow-maz.sdi.tpnet.pl 23.07.02, 19:14 czytaliscie moze te ksiazke, macie do niej jakis stosunek. Podobno 30 lat temu byla kultowa. Nie ma jej w buwie , no ale jezeli jest dobra to sie poszuka,no nie. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj