Dodaj do ulubionych

polecam gorąco !

IP: 80.50.250.* 26.12.05, 23:01
biografię 19wiecznego malarza Lautreca Henriego Perruchota
dmamatyczna opowieśc o życiu wariata, nieszczesiwego karła, który zaznał
miłość dopiero w domach publicznych, alkoholu...
żył 37 lat. Podobnie jak jego kolega Van Gogh.
Obserwuj wątek
    • Gość: kofi Re: polecam gorąco ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.06, 17:59
      Van Gogh? - skąś znam..
      Perruchot? - no. to tak jakby...chyba kiedyś...
      • e.lalka Re: polecam gorąco ! 26.03.06, 20:19
        Nie znam. Bez bicia proszę:) Czy naprawdę powinnam?
    • Gość: mamarcela Re: polecam gorąco ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.03.06, 08:30
      A nie nazywał się on przypadkiem Henri Marie Raymond de Toulouse-Lautrec-Monfa -
      bardziej znany jako Henri Toulouse-Lautrec?
      Bo jakos tak mi się dziwnie wydaje.
      • spacey1 Re: polecam gorąco ! 27.03.06, 10:13
        Peruchot to autor biografii Toulouse-Lautreca. Ale fakt, że niedbale napisany
        post i juz nikt nie pojął o co chodzi.
        • Gość: Jaaa Re: polecam gorąco ! IP: *.csk.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 27.03.06, 12:09
          Chodzi o "Moulin Rouge" Pierra La Mure'a :)
          • spacey1 Re: polecam gorąco ! 27.03.06, 12:37
            Nie! Chodzi o książkę Henri de Toulouse-Lautrec, której autorem jest Henri
            Perruchot. Dlaczego tak komplikujecie???
            • Gość: Jaaa Re: polecam gorąco ! IP: *.csk.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 27.03.06, 12:48
              :))
          • Gość: Moni Re: polecam gorąco ! IP: *.wlan.pl 27.03.06, 12:39
            Myślę,że chodzi o książkę pt"Toulouse-Lautrec" napisaną, przez Henriego
            Perruchota, wydaną przez PIW,przełozyła Krystyna Dolatowska mam wydanie I z
            1960 roku
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka