Gość: ja IP: *.access.telenet.be 01.03.06, 16:15 Dan Brown jest dobrym pisarzem.Ta ksiazka jest bardzo interesujaca.Nie mozna sie od nie oderwac.Ukazuje "prawdziwe"? aspekty z zycia Jezusa i ukazuje oblicze kosciola. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
eeela Re: Kod Leonarda da Vinci 01.03.06, 20:22 > hę? Masaze haiku przestaly dzialac? ;-DDD Odpowiedz Link Zgłoś
schabomil Re: Kod Leonarda da Vinci 01.03.06, 18:00 Gość portalu: ja jest dobrym forumowiczem. Jego (jej) post jest bardzo interesujący. Nie można przejść obok niego obojętnie. Ukazuje "głębię"? sądów gościa portalu: ja i ukazuje jego (jej) oblicze dyskutanckie. S. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: doctor Re: Kod Leonarda da Vinci IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.03.06, 20:07 plankton pelagiczny Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mamuśka Re: Kod Leonarda da Vinci IP: *.aster.pl / *.aster.pl 01.03.06, 23:15 a tak przechodziłam, zauważyłam wyjątkowo inspirujący wątek i jak tu się nie wpisać? Odpowiedz Link Zgłoś
eeela Re: Kod Leonarda da Vinci 01.03.06, 23:17 Mysle, ze podjelas dobra decyzje. Opieranie sie nie mialo sensu. Odpowiedz Link Zgłoś
carolinascotties Re: Kod Leonarda da Vinci 02.03.06, 01:59 noo, mi tez sie podobała:) Odpowiedz Link Zgłoś
nchyb Re: Kod Leonarda da Vinci 02.03.06, 08:01 ha, ja również nie byłam obojętna. I wobec wątku i wobec książki... Odpowiedz Link Zgłoś
paul_ina Re: Kod Leonarda da Vinci 02.03.06, 08:23 ...ten wątek stopniowo coraz bardziej mnie pochłania! Nie można się od niego oderwać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ropuch_Pelagiusz Re: Kod Leonarda da Vinci IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.06, 08:48 to ja skocze po precelki... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: saskia Re: Kod Leonarda da Vinci IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.06, 11:36 nudaaaa... Odpowiedz Link Zgłoś
eva.68 Przepraszam 02.03.06, 13:27 Tak tu miło i w ogóle, że postanowiłam wstąpić. A wstęp wolny jest czy trzeba znać jakiś kod? :) Odpowiedz Link Zgłoś
eeela Re: Przepraszam 02.03.06, 13:36 Nie, trzeba tylko przyniesc ze soba jakis produkt. Odpowiedz Link Zgłoś
eva.68 Re: Przepraszam 02.03.06, 13:43 Może być ksionszka? A może lepiej literatura inaczej? Odpowiedz Link Zgłoś
eva.68 Re: Przepraszam 02.03.06, 13:50 Literatura? Bynajmniej. W płynie TO jest. ;) Był taki stary dowcip. Kto nie zna to chwilowo nie pozna, bo muszę nakarmić dziecko. Mogę jeszcze krupnik zapodać. To od zaraz. :)) Odpowiedz Link Zgłoś
nchyb Re: Przepraszam 02.03.06, 14:01 nad krupnioki przedkładamy zwykłe krupniczki, najlepiej na miodzie... ale zwykła siwucha może być rękopisy również... Odpowiedz Link Zgłoś
nchyb Re: Przepraszam 02.03.06, 14:12 się zdarzyło, ale nie zdążyłam zakończenia dopisać, jak hołota przyszła i wypiła... Odpowiedz Link Zgłoś
mamarcela Re: Przepraszam 02.03.06, 14:12 A ja powiem tak im bardziej mamarcela zaglądała do środka to tym bardziej sie przekonywała, że one juz tu były. Idę do sklepu - kupie Wam po lizaku chupachups :-) tym niskokalorycznym Odpowiedz Link Zgłoś
eeela Re: Przepraszam 02.03.06, 14:44 Aaaa, o tej duchowej wspolnocie to tutaj bylo? Znowu na lizaki i Kojaki rozmowe skrecamy? Tu sie o literaturze dyskutuje! Odpowiedz Link Zgłoś
mamarcela Re: Przepraszam 02.03.06, 14:48 To ja przepraszam - pani post obraża moją TCINWW. Cytat z literatury i to wielkiej był? Był. To czego zawodzi. :-) Odpowiedz Link Zgłoś
nchyb Re: Przepraszam 02.03.06, 14:48 Kojaki to się na trzepaku liże, a nie na przyzwoitym forum książkowym, a kysz na miejsce wracaj... Odpowiedz Link Zgłoś
eeela Re: Przepraszam 02.03.06, 14:58 Cytat z wielkiej literatury nie bedzie miodem na nasze uszki i skrecanie watku na Kojaka! Odpowiedz Link Zgłoś
mamarcela Re: Przepraszam 02.03.06, 15:05 apropo kojaka to jest on dobrym przykładenm wyrywania sobie włosów z głowy i brody Odpowiedz Link Zgłoś
eva.68 Re: Przepraszam 02.03.06, 15:25 Oddaliłam sie na chwilę a tu z kodu na Kojaka zeszło. Piłyście już? Bez mnie?? :( Odpowiedz Link Zgłoś
mamarcela Re: Przepraszam 02.03.06, 17:41 jaka imprezka? my tutaj cytujemy klasyków i rozmawiamy o toposie męskiego owłosienia lub jego braku w literaturze i sztuce Odpowiedz Link Zgłoś
eva.68 Re: Przepraszam 02.03.06, 18:57 Stanowczo protestuję! Kota popędzać nie można. Jeden pediatra mnie ostatnio zasugerował. I straszył toksoplazmozą. Przeczulonam więc obecnie. Odpowiedz Link Zgłoś
eva.68 Re: Przepraszam 02.03.06, 18:59 eeela napisała: > Kota mozemy zaledwie popedzic. > Coś się porobiło, bo ja odpowiadałam właśnie tu. Odpowiedz Link Zgłoś
eeela Re: Przepraszam 02.03.06, 19:22 To wlasnie tam czy wlasnie tu? Eva, czy ty nie za duzo tych rekopisow wchlonelas, przyznaj sie ;-))) Odpowiedz Link Zgłoś
mamarcela Re: Przepraszam 02.03.06, 19:27 nie ona po prostu grzeczna kobietą jest przeprasza i przeprasza, ale tu sie nikt nie gniewa na nikogo ja mam cytat z klasyka w sygnaturce więc zawsze o książkach nawet jak nie Odpowiedz Link Zgłoś
eva.68 Re: Przepraszam 02.03.06, 19:31 eeela napisała: > To wlasnie tam czy wlasnie tu? > Eva, czy ty nie za duzo tych rekopisow wchlonelas, przyznaj sie ;-))) > No jeszcze nic właśnie ale chyba wypiję to może przestanie się tak prosto wklejać? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
gale Re: Przepraszam 02.03.06, 22:31 Skonsumowywam dwa paszteciki pieczarkowe und piwo Belfast na koszt Brązowego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mamuśka Re: Kod Leonarda da Vinci IP: *.aster.pl / *.aster.pl 02.03.06, 13:55 dajcie mi ten "Kod" Da Vinci czy jak mu tam.. grube to to? jeśli tak to pouprawiam step aerobik - odrobina rekreacji nie zawadzi.. muszę się wyładować, wiosna idzie i zaczynają buzowac hormony.. Odpowiedz Link Zgłoś
nchyb Re: Kod Leonarda da Vinci 03.03.06, 07:24 jeżeli chcesz do stepu, to lepiej wybierz wersję ilustrowaną, grubsza i większy format. Tylko trochę śliska obwoluta, ale to weź antypoślizgowe obuwie... Odpowiedz Link Zgłoś