Dodaj do ulubionych

Kod Leonarda da Vinci

IP: *.access.telenet.be 01.03.06, 16:15
Dan Brown jest dobrym pisarzem.Ta ksiazka jest bardzo interesujaca.Nie mozna
sie od nie oderwac.Ukazuje "prawdziwe"? aspekty z zycia Jezusa i ukazuje
oblicze kosciola.
Obserwuj wątek
    • zaba_pelagia Re: Kod Leonarda da Vinci 01.03.06, 16:37
      hę?
      • eeela Re: Kod Leonarda da Vinci 01.03.06, 20:22
        > hę?

        Masaze haiku przestaly dzialac? ;-DDD
    • schabomil Re: Kod Leonarda da Vinci 01.03.06, 18:00
      Gość portalu: ja

      jest dobrym forumowiczem. Jego (jej) post jest bardzo interesujący. Nie można
      przejść obok niego obojętnie. Ukazuje "głębię"? sądów gościa portalu: ja i
      ukazuje jego (jej) oblicze dyskutanckie.

      S.
    • gatta13 Re: Kod Leonarda da Vinci 01.03.06, 20:00
      O matko.
      • zaba_pelagia Re: Kod Leonarda da Vinci 01.03.06, 20:02
        Trzeci ząb?
        • Gość: doctor Re: Kod Leonarda da Vinci IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.03.06, 20:07
          plankton pelagiczny
        • gatta13 Re: Kod Leonarda da Vinci 01.03.06, 23:33
          Trzeci bliźniak.
    • Gość: mamuśka Re: Kod Leonarda da Vinci IP: *.aster.pl / *.aster.pl 01.03.06, 23:15
      a tak przechodziłam, zauważyłam wyjątkowo inspirujący wątek i jak tu się nie
      wpisać?
      • eeela Re: Kod Leonarda da Vinci 01.03.06, 23:17
        Mysle, ze podjelas dobra decyzje. Opieranie sie nie mialo sensu.
    • carolinascotties Re: Kod Leonarda da Vinci 02.03.06, 01:59
      noo, mi tez sie podobała:)
      • nchyb Re: Kod Leonarda da Vinci 02.03.06, 08:01
        ha, ja również nie byłam obojętna. I wobec wątku i wobec książki...
    • paul_ina Re: Kod Leonarda da Vinci 02.03.06, 08:23
      ...ten wątek stopniowo coraz bardziej mnie pochłania! Nie można się od niego oderwać.
      • Gość: ropuch_Pelagiusz Re: Kod Leonarda da Vinci IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.06, 08:48
        to ja skocze po precelki...
        • eeela Re: Kod Leonarda da Vinci 02.03.06, 13:36
          Piwka troche ja przyniose...
    • Gość: saskia Re: Kod Leonarda da Vinci IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.06, 11:36
      nudaaaa...
      • nchyb Re: Kod Leonarda da Vinci 02.03.06, 11:42
        wątek czy kod?...
      • eeela Re: Kod Leonarda da Vinci 02.03.06, 11:43
        No co ty! Impra na calego!!!
        • eva.68 Przepraszam 02.03.06, 13:27
          Tak tu miło i w ogóle, że postanowiłam wstąpić.
          A wstęp wolny jest czy trzeba znać jakiś kod?
          :)
          • eeela Re: Przepraszam 02.03.06, 13:36
            Nie, trzeba tylko przyniesc ze soba jakis produkt.
            • zaba_pelagia Re: Przepraszam 02.03.06, 13:38
              spożywczy?
              mam makaron
              • eva.68 Re: Przepraszam 02.03.06, 13:43
                Może być ksionszka? A może lepiej literatura inaczej?
                • eeela Re: Przepraszam 02.03.06, 13:44
                  A czy to aby smaczne? Chrupiace?
                  • eva.68 Re: Przepraszam 02.03.06, 13:50
                    Literatura? Bynajmniej. W płynie TO jest. ;)
                    Był taki stary dowcip. Kto nie zna to chwilowo nie pozna, bo muszę nakarmić
                    dziecko.
                    Mogę jeszcze krupnik zapodać. To od zaraz.
                    :))
                    • eeela Re: Przepraszam 02.03.06, 13:53
                      Krupniok dobry!
                      Dawajta tu zaraz.
                      • nchyb Re: Przepraszam 02.03.06, 14:01
                        nad krupnioki przedkładamy zwykłe krupniczki, najlepiej na miodzie...
                        ale zwykła siwucha może być
                        rękopisy również...
                        • eeela Re: Przepraszam 02.03.06, 14:04
                          O, pedzisz rekopisy???
                          • nchyb Re: Przepraszam 02.03.06, 14:12
                            się zdarzyło, ale nie zdążyłam zakończenia dopisać, jak hołota przyszła i
                            wypiła...
                          • mamarcela Re: Przepraszam 02.03.06, 14:12
                            A ja powiem tak im bardziej mamarcela zaglądała do środka to tym bardziej sie
                            przekonywała, że one juz tu były.
                            Idę do sklepu - kupie Wam po lizaku chupachups :-) tym niskokalorycznym
                            • eeela Re: Przepraszam 02.03.06, 14:44
                              Aaaa, o tej duchowej wspolnocie to tutaj bylo?
                              Znowu na lizaki i Kojaki rozmowe skrecamy? Tu sie o literaturze dyskutuje!
                              • mamarcela Re: Przepraszam 02.03.06, 14:48
                                To ja przepraszam - pani post obraża moją TCINWW. Cytat z literatury i to
                                wielkiej był? Był. To czego zawodzi. :-)
                              • nchyb Re: Przepraszam 02.03.06, 14:48
                                Kojaki to się na trzepaku liże, a nie na przyzwoitym forum książkowym, a kysz
                                na miejsce wracaj...
                                • eeela Re: Przepraszam 02.03.06, 14:58
                                  Cytat z wielkiej literatury nie bedzie miodem na nasze uszki i skrecanie watku
                                  na Kojaka!
                                  • mamarcela Re: Przepraszam 02.03.06, 15:05
                                    apropo kojaka to jest on dobrym przykładenm wyrywania sobie włosów z głowy i
                                    brody
                                    • eva.68 Re: Przepraszam 02.03.06, 15:25
                                      Oddaliłam sie na chwilę a tu z kodu na Kojaka zeszło. Piłyście już? Bez mnie??
                                      :(
                                      • eeela Re: Przepraszam 02.03.06, 17:21
                                        Myslicie, ze Kojak wyrywal sobie...?
                                        • mamarcela Re: Przepraszam 02.03.06, 17:27
                                          bien sur, moja droga, że wyrywał.
                                          • zaba_pelagia Re: Przepraszam 02.03.06, 17:29
                                            co jest?
                                            tutaj imprezka?
                                            • mamarcela Re: Przepraszam 02.03.06, 17:41
                                              jaka imprezka?
                                              my tutaj cytujemy klasyków i rozmawiamy o toposie męskiego owłosienia lub jego
                                              braku w literaturze i sztuce
                                              • eeela Re: Przepraszam 02.03.06, 17:51
                                                A przede wszystkim pedzimy kod.
                                                • kwietniowe_cappuccino Re: Przepraszam 02.03.06, 17:58

                                                  byle nie pędzić kota
                                                  • eeela Re: Przepraszam 02.03.06, 18:25
                                                    Kota mozemy zaledwie popedzic.
                                                  • eva.68 Re: Przepraszam 02.03.06, 18:57
                                                    Stanowczo protestuję! Kota popędzać nie można. Jeden pediatra mnie ostatnio
                                                    zasugerował. I straszył toksoplazmozą. Przeczulonam więc obecnie.
                                                  • eva.68 Re: Przepraszam 02.03.06, 18:58
                                                    Tu się miało wkleić. To z emocji.
                                                  • eva.68 Re: Przepraszam 02.03.06, 18:59
                                                    eeela napisała:

                                                    > Kota mozemy zaledwie popedzic.
                                                    >
                                                    Coś się porobiło, bo ja odpowiadałam właśnie tu.
                                                  • eeela Re: Przepraszam 02.03.06, 19:22
                                                    To wlasnie tam czy wlasnie tu?
                                                    Eva, czy ty nie za duzo tych rekopisow wchlonelas, przyznaj sie ;-)))
                                                  • mamarcela Re: Przepraszam 02.03.06, 19:27
                                                    nie ona po prostu grzeczna kobietą jest
                                                    przeprasza i przeprasza, ale tu sie nikt nie gniewa
                                                    na nikogo
                                                    ja mam cytat z klasyka w sygnaturce więc zawsze o książkach nawet jak nie
                                                  • eva.68 Re: Przepraszam 02.03.06, 19:31
                                                    eeela napisała:

                                                    > To wlasnie tam czy wlasnie tu?
                                                    > Eva, czy ty nie za duzo tych rekopisow wchlonelas, przyznaj sie ;-)))
                                                    >
                                                    No jeszcze nic właśnie ale chyba wypiję to może przestanie się tak prosto
                                                    wklejać? ;)
                                                  • gale Re: Przepraszam 02.03.06, 22:31
                                                    Skonsumowywam dwa paszteciki pieczarkowe und piwo Belfast na koszt Brązowego.
    • Gość: mamuśka Re: Kod Leonarda da Vinci IP: *.aster.pl / *.aster.pl 02.03.06, 13:55
      dajcie mi ten "Kod" Da Vinci czy jak mu tam.. grube to to? jeśli tak to
      pouprawiam step aerobik - odrobina rekreacji nie zawadzi.. muszę się wyładować,
      wiosna idzie i zaczynają buzowac hormony..
      • nchyb Re: Kod Leonarda da Vinci 03.03.06, 07:24
        jeżeli chcesz do stepu, to lepiej wybierz wersję ilustrowaną, grubsza i większy
        format. Tylko trochę śliska obwoluta, ale to weź antypoślizgowe obuwie...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka