Gość: anka
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
13.03.06, 16:37
czy ktoś czytał tę książkę?przeczytałam i jestem bardzo ciekawa opinii
innych. Po przeczytaniu tej książki czuję pewien niedosyt, jak dla mnie parę
wątków zostało niewyjaśnionych, może ktoś ma podobne odczucia?