Dodaj do ulubionych

System argentyński Moniki Luft

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.03.06, 16:37
czy ktoś czytał tę książkę?przeczytałam i jestem bardzo ciekawa opinii
innych. Po przeczytaniu tej książki czuję pewien niedosyt, jak dla mnie parę
wątków zostało niewyjaśnionych, może ktoś ma podobne odczucia?
Obserwuj wątek
    • ben-oni Re: System argentyński Moniki Luft 13.03.06, 20:28
      A to zaskoczenie! To M.L. potrafi pisać?? A wygląda i gada jak analfabetka...
      Cuda, panie, cuda!
      • Gość: Kookułka Re: System argentyński Moniki Luft IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.03.06, 00:12
        Czytałam poprzednią "Śmiech iguany"Monika Luft potrafi pisać!
        • Gość: Kikeer Re: System argentyński Moniki Luft IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.03.06, 00:14
          pisac do luftu :)
          • Gość: Niuta Re: System argentyński Moniki Luft IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.03.06, 09:18
            Kiedys zaczelam czytac 'Smiech iguany' i niestety ksiazka wydala mi sie b.
            pretensjonalna. Wymieklam po kilkunastu stronach. Draznily mnie szczegolnie
            opisy osob i sztampowe porownania. No i glowna bohaterka, ktorej opis b. pasuje
            do autorki.
            Nawet moja rodzicielka, ktora czyta sporo, takze rzeczy "lzejszych", nie
            przebrnela przez te powiesc.
            Mysle, ze p. Monika ma ogromne ambicje (patrz m.in. www.monikaluft.pl), ale
            niestety to, co pisze nie wyroznia sie zbytnia oryginalnoscia.
            • judytta Re: System argentyński Moniki Luft 22.05.06, 15:30

              Nie czytałam poprzedniej ksiązki autorki.
              Niestety ale...nie przypadł mi do gustu "System argentyński" choć w pierwszym
              momencie cieszyłam się że udało mi się ją wypożyczyć.
              Bo już od dawna polowałam na jej książkę.
              Przeczytałam pierwsze 30 stron i dalej nie mam zupełnie ochoty.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka