Dodaj do ulubionych

start hill

03.03.10, 02:00
co uciekłaś,tu cie mam!
Obserwuj wątek
    • start.hill Re: start hill 09.03.10, 02:55
      Lwico ty moja!
      Malo mnie tu bywa.
      "przelecialam " twoje watki.
      Smiech, lza, zrozumienie, strach o ciebie..

      Przez jakis czas znowu mnie nie bedzie.
      ............

      zabija mnie samotnosc

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka