25.06.10, 16:52
czy uwazacie ze przez chad moze rozpasc sie małzenstwo?
czy chory ktory nie leczy sie moze wolec uciec niz podporzadkowywac
sie zyciu rodzinnemu i wspolnie wychowywac dzieci?
czy nie leczac sie mozna stracic chec bycia z osoba ktora sie kiedys
beardzo kochało a teraz ucieka sie od wspolnego zycia pod byle
pretekstem samemu nie bedac w porzadku a obwiniajac o wszysko
partnera?
Obserwuj wątek
    • 38takatam Re: hej 25.06.10, 18:58
      www.csk.lodz.pl/depresja/Choroba_afektywna_dwubiegunowa.htm
      A można wiedzieć o chorobie i nie próbować jej okiełznać np. lekami?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka