no myślę, że niewiele osób wie na 100%, jakie były przyczyny ich zachorowania
na ChAD, ale na pewno większość z Was podejrzewa, co to mogłoby być, albo
przynajmniej jakoś to sobie tłumaczy

. Więc pytam z czystej ciekawości: Jak
uważacie, co mogło się u Was złożyć na zachorowanie?
U mnie (choć oczywiście to tylko domysły) głównym powodem była sytuacja
rodzinna, która miała super tło, czyli wrodzone predyspozycie (ogólna
nadwrażliwość i słabe zdrowie) - o dziedziczeniu nic mi nie wiadomo, bo jeśli
nawet w mojej rodzinie są/były przypadki ChAD, to niezdiagnozowane (tylko znów
domyślać się mogę, kto to mógłby być).
A może ktoś ma ChAD po narkotykach lub piciu (choć odwieczny jest problem:
jajko czy kura...)? (a przynajmniej tak sądzi, że to przez narkotyki, lub
lekarz tak sugerował?) Jeśli tak, to po jakich?
Temat-rzeka. Morze domysłów