Dodaj do ulubionych

Filmy, które zrobiły wrażenie

30.07.09, 08:51
na Was, są takie?
Niekoniecznie związane z ChAD. Filmy, które wstrząsnęły Wami, wywołały burzę
myśli, zmieniły stosunek do świata, życia. Macie takie?
Ja, ogólnie rzecz biorąc dopiero od niedawna zaczynam oglądać filmy, ale
lepiej późno niż wcale, podobno wink

Wpisujcie swoje ulubione filmy, jeśli macie ochotę smile

Moje, takie wybrane, które ostatnio zrobiły na mnie ogromne wrażenie:
1. Spacer w chmurach
2. Droga do szczęścia
3. Happy-go-lacky

Oj, zwłaszcza ten ostatni. Oglądałam go wczoraj na dvd. W pracy go opracowałam
i natychmiast wypożyczyłam, czytając wcześniej recenzje na temat tegoż.
Pięknie pokazane zwyczajne życie, które można kochać i można tak żyjąc być
szczęśliwym i uczynić z tego życia niezwyczajne życie. Piękny film...
Obserwuj wątek
    • poetkam I jeszcze :) 30.07.09, 11:44
      Jasminum. Za poetykę i romantyzm...
      Ogród Luizy. Za piękną bajkę z happy endem...
    • ergo_pl Re: Filmy, które zrobiły wrażenie 30.07.09, 13:36
      -Dogville
      -Fortepian
      -Piękny umysł
      -Spaleni słońcem

      i pewnie kilka innych, ale chwilowa amnezja wink
    • szalowa_posepnica Re: P.S. 30.07.09, 21:39
      O taak big_grin Wong Kai-Wai! A do tego jeszcze kino koreańskie z Kim Ki-dukiem na czele!
    • facet_l Re: Filmy, które zrobiły wrażenie 30.07.09, 23:02
      Ostatni Mohikanin - Za wspaniałą muzykę...
      Bandyta - Za wspaniałą muzykę i wątek


      -------------
      Nie dyskutuję z debilami, najpierw sprowadzają do swojego poziomu, by następnie
      pokonać doświadczeniem
      • 38takatam Re: Filmy, które zrobiły wrażenie 31.07.09, 08:22
        Ostatnio syn "posciagal"troche filnow.To te ostatnie ktore mna
        wstrzasnely:
        7 dusz
        slodki pazdziernik
        21 gram
        mlijoner z ulicy


        z tv (ostatnio)
        przebudzenia
    • bonus1985 Re: Filmy, które zrobiły wrażenie 31.07.09, 11:10
      "Kill Bill" Quentina Tarantino
      • beatrix-kiddo Re: Filmy, które zrobiły wrażenie 31.07.09, 18:21
        O tak, Bonus, obie części "Kill Bill'a" (patrz mój nick). Mam też obie ścieżki dźwiękowe, wrzucam w zmieniarkę jak jadę w dłuższą trasę... Zwłaszcza dwa kawałki mi się podobają: temat jak B-K jedzie na motorze przez Tokio (genialna trąbka!) i smętny temat, kiedy wydobywa się z grobu. Pozdrawiam fana Kill Bill'a!
        ***
        Inne filmy - patrz wizytówka.
        • bonus1985 Re: Filmy, które zrobiły wrażenie 31.07.09, 19:04
          dopiero dziś rano sie skapcyłem jakie jest pochodzenie Twojego nicka wink
    • liiona Re: Filmy, które zrobiły wrażenie 31.07.09, 13:48
      Lubię oglądać Szósty Zmysł z Bruce Willisem.Szczególnie rola Heleya
      Osmenta zrobiła na mnie wrażenie.
    • xsenia Re: Filmy, które zrobiły wrażenie 31.07.09, 15:29
      tnij.org/witmanowie
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka