na Was, są takie?
Niekoniecznie związane z ChAD. Filmy, które wstrząsnęły Wami, wywołały burzę
myśli, zmieniły stosunek do świata, życia. Macie takie?
Ja, ogólnie rzecz biorąc dopiero od niedawna zaczynam oglądać filmy, ale
lepiej późno niż wcale, podobno
Wpisujcie swoje ulubione filmy, jeśli macie ochotę
Moje, takie wybrane, które ostatnio zrobiły na mnie ogromne wrażenie:
1. Spacer w chmurach
2. Droga do szczęścia
3. Happy-go-lacky
Oj, zwłaszcza ten ostatni. Oglądałam go wczoraj na dvd. W pracy go opracowałam
i natychmiast wypożyczyłam, czytając wcześniej recenzje na temat tegoż.
Pięknie pokazane zwyczajne życie, które można kochać i można tak żyjąc być
szczęśliwym i uczynić z tego życia niezwyczajne życie. Piękny film...