agnes0406
23.09.09, 22:34
Dziewczyny co podajecie maluchom żeby się uodporniły i nie załapywały
przeziębień. Ja w tamytym roku od pażdziernika do kwietnia podawałam cebion
multi na zlecenie lekarza , nie wiem czy to było na odporność czy z braku wit.
Teraz jeszcze nie byłam u lekarza i nie wiem co podawać. Dodam moje szczęście
ma 17 m-c i zaczęła sama chodzić.