Czesc!Mam na imie Anka i wiem (z postow...oczywiscie)ze masz blizniaczki(+
synka).Moje male maja 23M.Chcialam sie zapytac jak to bylo u twoich corek z
rozwojem mowy, kiedy zaczely mowic itp. Moje cos tam mowia i tych slowek
powoli przybywa ale wiecej nawijaja do siebie. Ostatnio stwierdzilam ze chyba
dopiero w przedszkolu sie rozgadaja bo tam nikt juz sie nie domysli o co im
chodzi

))Jezeli mozesz, napisz jak bylo u was. Z gory dziekuje!