07.07.05, 13:54
szkoda tylko ze po rosyjsku:

photobucket.com/albums/y243/berezka/TeXniki%20lockytnogo%20shitaj/
photobucket.com/albums/y243/berezka/Shitie%20iz%20lockytkov/
photobucket.com/albums/y243/berezka/Chudecnie%20mgnoveniya2005-5-6/


Pozdrowienia
ikorek
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka