30.04.09, 13:29
Kupiłam śliczną włóczkę i proszę o wzór z opisem na sweterek dla 3 miesięcznej
dziewczynki.Nie wychodzi mi przeliczanie.Moja włóczka to 50gr/180cm
Obserwuj wątek
    • truscaveczka Re: Prośba 30.04.09, 13:43
      www.jimmybeanswool.com/freeKnittingPatternPrestoChango.asp
      wishingiwasknitting.blogspot.com/2007/07/baby-jiffy-knit-sweater.html
      fpea.blogspot.com/2007/07/free-pattern-fridays-super-natural.html
      www.bevscountrycottage.com/kp3.html
      Znasz angielski?
      • gosia608 Re: Prośba 04.05.09, 18:16
        Witam.Niestety nie znam,a wzory śliczne.Masz polskie opisy?Z góry dziękuję i
        pozdrawiam
      • anaisanais Re: Prośba 04.05.09, 18:33
        sliczne te sweterki! dzieki
        • gosia608 Re: Prośba 05.05.09, 11:14
          wishingiwasknitting.blogspot.com/2007/07/baby-jiffy-knit-sweater.html
          Witaj.Masz opis tego sweterka po polsku?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka