gosia608 30.04.09, 13:29 Kupiłam śliczną włóczkę i proszę o wzór z opisem na sweterek dla 3 miesięcznej dziewczynki.Nie wychodzi mi przeliczanie.Moja włóczka to 50gr/180cm Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
truscaveczka Re: Prośba 30.04.09, 13:43 www.jimmybeanswool.com/freeKnittingPatternPrestoChango.asp wishingiwasknitting.blogspot.com/2007/07/baby-jiffy-knit-sweater.html fpea.blogspot.com/2007/07/free-pattern-fridays-super-natural.html www.bevscountrycottage.com/kp3.html Znasz angielski? Odpowiedz Link
gosia608 Re: Prośba 04.05.09, 18:16 Witam.Niestety nie znam,a wzory śliczne.Masz polskie opisy?Z góry dziękuję i pozdrawiam Odpowiedz Link
gosia608 Re: Prośba 05.05.09, 11:14 wishingiwasknitting.blogspot.com/2007/07/baby-jiffy-knit-sweater.html Witaj.Masz opis tego sweterka po polsku? Odpowiedz Link