Dodaj do ulubionych

Kurs adr online

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.12, 20:42
Uzupełnienie kursu ADR
Kurs ADR
abc-szkolenia.eu/uslugi/adr/kurs-adr.html
Obserwuj wątek
  • Gość: ABC Re: Kurs adr IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.13, 21:51
   KURS ADR PODSTAWOWY

   Kurs dla kierowców zawodowych uprawniający do przewozu towarów niebezpiecznych wszystkich klas, za wyjątkiem klasy I (materiały wybuchowe) i klasy VII (materiały promieniotwórcze). Warunkiem przystąpienia do kursu jest ukończony 21 rok życia oraz prawo jazdy. Kurs zwany "podstawowym", gdyż w celu zdobycia dalszych uprawnień (na cysterny czy klasy I i VII) wymagane jest ukończenie w pierwszej kolejności tego kursu. Okres ważności wydanego świadectwa wynosi 5 lat. Kurs trwa 3 dni (zazwyczaj popołudniami), zaś na zakończenie kursant zdaje egzamin przed komisją z Urzędu Marszałkowskiego. Egzamin polega na rozwiązaniu testu jednokrotnego wyboru, składającego się z 30 pytań. Warunkiem zaliczenia egzaminu i otrzymania uprawnień jest prawidłowa odpowiedź na co najmniej 20 pytań.


   KURSY ADR CYSTERNY, KLASA 1 (WYBUCHOWE), KLASA VII (PROMIENIOTWÓRCZE)

   Kursy specjalistyczne, przeprowadzane po zakończeniu z wynikiem pozytywnym kursu podstawowego. Kurs ADR z zakresu przewozu ładunków cysternami trwa 2 dni, kończy się egzaminem pisemnym w postaci testu składającego się z 18 pytań, z czego poprawnych odpowiedzi musi zostać udzielonych na co najmniej 12 z nich. Ukończenie kursu pozwala na przewóz ładunków cysternami wszelkich klas, za wyjątkiem klasy I i VII.

   CENA KURSU ADR
   • Gość: ABC Re: Kurs adr IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.13, 22:04
    CO TO JEST ADR?
    Umowa ADR to europejska umowa dotycząca międzynarodowego przewozu drogowego materiałów niebezpiecznych (ADR) sporządzona w Genewie 30 września 1957 r. została opracowana i wydana przez Europejski Komitet Transportu Wewnętrznego, przez Polskę Umowa ADR została ratyfikowana w 1975 r. Przepisy ADR są nowelizowane w cyklu dwuletnim (zawsze z początkiem roku nieparzystego).
    Celem przepisów regulujących przewóz materiałów niebezpiecznych jest zminimalizowanie lub znaczące ograniczenie prawdopodobieństwa zaistnienia wypadków oraz rozmiaru możliwych szkód. Stworzenie przepisów pozwoliło usystematyzować przewóz materiałów niebezpiecznych i dało wyraźne wytyczne jak należy to wykonywać. Przepisy dotyczące przewozu materiałów niebezpiecznych pozwalają zatem aby wykonywane przewozy były bezpieczne przy zachowaniu i poszanowaniu norm w nich zawartych.
    Ogromną rolę podczas takiego przewozu odgrywa kierowca. Musi on posiadać wiedzę ściśle ukierunkowaną na określone zasady przewozu towarów niebezpiecznych i sposoby postępowania w sytuacjach awaryjnych.
    „Materiały niebezpieczne” to te materiały, których przewóz jest albo zabroniony, lub dopuszczony jedynie na warunkach określonych przepisami.
    Kursy kierowców w zakresie przewozu materiałów niebezpiecznych (ADR) dzielą się na kilka rodzajów kursów:
    Rodzaje kursu dokształcającego początkowego:
    kurs podstawowy w zakresie przewozu drogowego towarów niebezpiecznych wszystkich klas - w wymiarze co najmniej 24 godzin lekcyjnych;
    kurs specjalistyczny w zakresie przewozu drogowego towarów niebezpiecznych w cysternach - w wymiarze co najmniej 16 godzin lekcyjnych;
    kurs specjalistyczny w zakresie przewozu drogowego towarów niebezpiecznych klasy 1 - w wymiarze co najmniej 8 godzin lekcyjnych;
    kurs specjalistyczny w zakresie przewozu drogowego towarów niebezpiecznych klasy 7 - w wymiarze co najmniej 8 godzin lekcyjnych.
    Rodzaje kursu dokształcającego doskonalącego:
    kurs podstawowy w zakresie przewozu drogowego towarów niebezpiecznych wszystkich klas - w wymiarze co najmniej 16 godzin lekcyjnych;
    kurs specjalistyczny w zakresie przewozu drogowego towarów niebezpiecznych w cysternach - w wymiarze co najmniej 8 godzin lekcyjnych;
    kurs specjalistyczny w zakresie przewozu drogowego towarów niebezpiecznych klasy 1 - w wymiarze co najmniej 5 godzin lekcyjnych;
    kurs specjalistyczny w zakresie przewozu drogowego towarów niebezpiecznych klasy 7 - w wymiarze co najmniej 5 godzin lekcyjnych.
    Kurs ADR cena
  • adam1478 Re: Kurs adr online 28.09.15, 12:09
   Najlepsze takie szkolenia dla kierowców są organizowane tutaj: www.adr-help.pl Prowadzone przez nich szkolenia odbywają się we własnej sali szkoleniowej ale nie tylko. Na życzenie klientów organizują także szkolenia w siedzibie ich firm. Bardzo fajna opcja.
  • lukaszadr Re: Kurs adr online 21.11.16, 14:25
   Dokładamy wszelkich starań, by każdy wykonywany przez nas kurs adr był dostosowany do potrzeb naszych Klientów. Profesjonalna i wykwalifikowana kadra wykładowców oraz nowoczesne metody szkolenia (prezentacje multimedialne e-kierowca) sprawiają, że przeprowadzane przez nas szkolenia cieszą się dużym uznaniem wśród firm transportowych i kierowców indywidualnych. Wiemy, jak prowadzić efektywnie szkolenie, dlatego naszym Klientom dajemy gwarancję 100% zdawalności (przy pełnym zaangażowaniu uczestnika kursu).Jeśli więc oczekują Państwo wysokiego poziomu nauczania oraz przyjaznej atmosfery podczas Szkolenia, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty oraz kontaktu. W ramach kursu otrzymują Państwo:

   profesjonalne przygotowanie do przewozu materiałów niebezpiecznych
   materiały szkoleniowe niezbędne do nauki i zdania egzaminu
   egzamin państwowy w cenie kursu
   100% gwarancję zdania egzaminu państwowego (przy pełnym zaangażowaniu kursanta)
   dodatkowo na wykładach w klimatyzowanej sali kawa, herbata i inne napoje gorące gratis.
   najlepszą cenę z możliwością negocjacji ceny przy grupach zorganizowany
   piszczekszkolenia.pl/
  • andrzejporab Re: Kurs adr online 28.12.16, 09:35
   Kurs ADR robiłem stacjonarnie tutaj www.oes.krakow.pl/ i byłem zadowolony. Kurs jest prowadzony sprawnie i profesjonalnie i przygotowuje do egzaminu. Z tego co wiem to wszyscy którzy byli ze mna na kursie egzamin zdali za pierwszym razem
  • lukaszadr Re: Kurs adr online 28.12.16, 22:16
   Firma ŁP-EKSPERT oferuje Państwu realizacje szkoleń o charakterze ogólnym, stanowiskowym oraz z zakresu bezpieczeństwa dla Państwa pracowników związanych z przewozem, załadunkiem, rozładunkiem, magazynowania lub pakowaniem materiałów niebezpiecznych stosownie do ich odpowiedzialności i obowiązków.

   Prawo nakłada na przedsiębiorcę, który dokonuje przewozu drogowego towarów niebezpiecznych lub związanego z tym przewozem załadunku lub rozładunku oraz pakowania, obowiązek przeszkolenia pracowników w zakresie wymagań związanych z takimi operacjami transportowymi, stosownie do odpowiedzialności i obowiązków tych osób.

   Powyższe wymaganie dotyczy osób takich jak: pracownicy zatrudnieni przez przewoźnika lub nadawcę, pracownicy dokonujący załadunku lub rozładunku towarów niebezpiecznych, pracownicy firm spedycyjnych lub transportowych, a także kierowcy którzy nie mają uprawnień ADR.

   Tematyka szkolenia i jego zakres dostosowany jest indywidualnie dla potrzeb każdej firmy, jednakże zawsze zgodny z wymaganiami ustawowymi.
   piszczekszkolenia.pl/doradca-adr-php/
  • oskmars Re: Kurs adr online 04.02.17, 07:56
   MARS Szczecin - Motocyklowa Szkoła Nauki Jazdy
   Szkolimy MOTOCYKLISTÓW i MOTOROWERZYSTÓW !!!
   Jako jedna z nielicznych szkół w Szczecinie prowadzimy kursy na kategorię AM
   Nasi kursanci zdają egzamin państwowy na tym samym pojeździe, którym uczyli się jeździć ( podstawiamy nasze motocykle na egzamin w WORD Szczecin) dodatkowo w egzaminie uczestniczy instruktor, który wspiera kursanta mentalnie i duchowo co eliminuje „stres egzaminacyjny”
  • ksawer-197 Re: Kurs adr online 07.02.17, 11:07
   Kurs ADR robiłem tutaj www.oes.krakow.pl/ i byłem zadowolony. Zresztą mój znajomy też tam robił kurs na HDS i tez był zadowolony. Także mogę spokojnie polecić ten ośrodek
  • tamaszekw Re: Kurs adr online 26.03.18, 11:22
   Kursy ADR dobrze prowadza w Oesie w Krakowie. Sprawnie i przystępnie im to wychodzi. Zresztą mają cała game kursów i szkoleń także jak coś potrzebuje to najpierw uderzam do nich. A co najważniejsze nigdy po kursie u nich nie mam problemów na egzaminie i zawsze zdaje za pierwszym razem
  • jakubo28 Re: Kurs adr online 03.04.18, 13:47
   Ja kursy i szkolenia ADR robiłem stacjonarnie w www.adr-dinudis.pl/szkolenia/ we Wrocławiu. Polecam - profesjonalnie i sprawnie przeprowadzają szkolenia zawodowe ADR i kursy przygotowujące do egzaminu państwowego.
  • miro77770 Re: Kurs adr online 13.03.19, 07:48
   Jak chcecie uczyć się do testów to tylko wyłącznie polecam materiały ze strony certyfikatkompetencjizawodowych.pl/ , widziałem szereg różnych testów i tylko te testy z tej strony się pokryły na egzaminie w ok 80-90%. Tak samo z zadaniami. Fajna rzecz to symulator gdzie można poćwiczyć udzielanie odpowiedzi bez żadnych limitów i ograniczeń

   Na dodatek jest to legalna firma która wystawia faktury vat i chyba sa liderami w tej branży.

   ps. Kurs nie jest obowiązkowy, wystarczy nauczyć się testów i zapisac się na egzamin
  • gapinski Re: Kurs adr online 15.03.19, 23:26
   Dzień dobry, nazywam się Sebastian pomogę wszystkim w uzyskaniu prawa jazdy każdej kategorii co najważniejsze legalnie z wpisem do rejestru. Jeżeli ktoś myśli, że to nie możliwe proszę się ze mną skontaktować. Nie są to dokumenty kolekcjonerskie tylko legalny dokument odbierany w swoim wydziale komunikacji. Jeżeli ktoś stracił prawo jazdy za alkohol lub punkty karne również jestem w stanie pomóc.Zaznaczam nie pobieram żadnych zaliczek.Więcej informacji pod nr tel. 883-470-925. Lub pod adresem E-mail Dokumenty-Gapinski@wp.pl.
  • irokow Re: Kurs adr online 08.11.19, 11:44
   Tutaj prowadzą kursy dla kierowców zawodowych między innymi adr - www.oes.krakow.pl/. Korzystam z ich usług i spokojnie mogę polecić. Dobrze przygotowane kursy bardzo mili i konkretni instruktorzy i pomocne panie w biurze. Pomogą w całej papirologi
  • jacekjaco Re: Kurs adr online 30.07.20, 20:54
   Wszystkie kursy zawodowe robię w Oesie. Ostatnio własnie zrobiłem ADR. Trochę mnie zaskoczyli bo pomogli mi załatwić dofinansowanie. Sam kurs tez przeprowadzony jak należy jak zwykle zresztą. Spokojnie mogę ich polecić
  • jajanekjan Re: Kurs adr online 06.11.20, 20:03
   Zgadzam się w OESIE robią dobre kursy. Wszystkie kursy związane z kierowaniem robiłem u nich (KW Certyfikat, badania) Profesjonalna firma z pełnym pakietem szkoleń dla kierowców. Kadra jest w porządku i zna się na rzeczy.
  • julekkko Re: Kurs adr online 05.02.21, 12:47
   Kurs ADR robiłem w www.delta.radom.pl/. Podobnie kurs na prawko. Są dobrzy w te klocki. Mają dobre ceny i co najważniejsze po kursie nie miałem problemów z egzaminem

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka