Dodaj do ulubionych

jednym słowem ... przeje..e

IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 05.01.06, 19:57
co tu dużo gadać na szczęscie już mam to za sobą ... ufff
bo widze tu ze i tak nikt nie wie o co chodzi i jak to bedzie i czy będzie
napewno :-/
Obserwuj wątek
    • ewa_wroclaw Re: jednym słowem ... przeje..e 05.01.06, 20:07
      Moze nie bedzie tak źle... Wiadomo - wszystko co nowe wydaje się gorsze i budzi
      lęk. Wydaje mi sie jednak, że sami egzaminatorzy nie mogą się w tym wszystkim
      połapać i będą bardziej wyrozumiali. A już przynajmniej na początku. Chyba
      trzeba wykrzesać z siebie troszkę optymizmu, aczkolwiek latwe to to nie jest.
      Ja tez mam już to za sobą i bardzo współczuje tym, którzy niedlugo zdają i
      pewnie bardzo się stresują nowymi zasadami. Pozdrawiam!
      • swinka_morska Re: jednym słowem ... przeje..e 05.01.06, 20:17
        ewa, nie masz racji - jak mozna wskrzeszac resztki optymizmu patrzac na to,
        jaki burdel bedzie teraz w wawie, skoro za przemalowywanie stanowisk laskawie
        biora sie od 10 sty i nie wiadomo le im to potrwa, egzaminy sa odwolane i
        wszystko jak w czeskim filmie, czyli nikt nic nie wie :(
        • ewa_wroclaw Re: jednym słowem ... przeje..e 05.01.06, 20:53
          Widzę, co sie dzieje. I widzę wielką panikę. Tragedia, ze odwolują egzaminy.
          Ale może przez to, ze tyle Was to kosztuje nerwow i strachu bedą bardziej
          wyrozumiali na egzaminie? Będą wybierac takie miejsca do parkowania, ze
          wszystkim uda sie ten manewr zaliczyc? W koncu sami bedą sie bać, że uderzycie
          w inny samochód... A poza tym do tej pory bardzo duzo osób oblewało na placu
          manewr. Teraz prawie będzie łatwiej z tego wybrnąć i wyjechać na miasto. Dla
          osób, które ciągle oblewały na placyku to może być in plus...
    • Gość: jola juz po Re: jednym słowem ... przeje..e IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 05.01.06, 21:15
      no właśnie jest szansa ze jak dobrze jezdzis to instruktor to zauwazy i
      przymknie oko na parkowanie...a tak na placu źle- to spadaj... - a teraz jest
      szansa sie wykazać
      ja od miesiaca mam prawko i ucze się parkowac sama, wybieram szerokie miejsca a
      te malutkie szparki omijam :D ale powoli sie rozkrecam ...przeciez wiadomo ze
      jak czujesz ze sie nie zmiescisz to nie bedziesz sie pchac na chama.
      pozdrawiam i zycze powodzenia

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka