Gość: kozica
IP: *.man.polbox.pl
21.11.03, 14:17
w sobotę 22.11. rozpoczyna się dwudniowy kurs w imoli - przez wikend
teoria,potem 20h jazd. czy ktos wie, czy warto (720 zl)?
zastanawiam sie tez nad szkola ledwo jade - maja kurs rozszerzony 30h za 850
zł. potrzebuje rady!