Dodaj do ulubionych

PRZYSPIESZONY KURS WIKENDOWY

IP: *.man.polbox.pl 21.11.03, 14:17
w sobotę 22.11. rozpoczyna się dwudniowy kurs w imoli - przez wikend
teoria,potem 20h jazd. czy ktos wie, czy warto (720 zl)?
zastanawiam sie tez nad szkola ledwo jade - maja kurs rozszerzony 30h za 850
zł. potrzebuje rady!
Obserwuj wątek
    • mw66 Re: PRZYSPIESZONY KURS WIKENDOWY 24.11.03, 20:07
      Nigdy nie zgodze sie na taki kurs. To jest tylko wyciaganie kasy.
    • Gość: z drogi Re: PRZYSPIESZONY KURS WIKENDOWY IP: 195.245.217.* 25.11.03, 14:45
      Sam się zastanawiałem nad tym, pewnie jesteś już po, wiec opowiadaj jak było.
      Myślałem że to o wiele drożej wychodzi...
      • translator2 Re: PRZYSPIESZONY KURS WIKENDOWY 12.01.04, 21:17
        byłam na takim kursie w ostatni wikend - beznadzieja - prowadzila go bardzo
        mloda babka, ktora w kolko robila przerwy i na dodatek skonczyla 1,5 h przed
        czasem - wiecej sie mozna nauczyc rozwiazujac glupawe testy komputerowe niz
        sluchajac takiego wykladu. poza tym babka nie robi egzaminu wewnetrznego, bo
        jak mowi, nie ma po co, bo i tak na panstwowy trzeba sie bedzie nauczyc, a poza
        tym ona ma male dziecko i nie chce jej sie sprawdzac - czujecie to?!
        byc moze ktos inny tez prowadzi wikendowe kursy w imoli i tam jest troche
        lepiej, ale jakos raczej nie polecam...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka