Gość: oronator@o2.pl
IP: *.acn.waw.pl
11.05.05, 10:59
Wiem, że to dopiero 1 lipca, ale jako ze matma srednio poszla to od fizyki
wiele zalezy ;) Ja juz po maturach i mi sie strasznie nudzi czekajac na ta
fizyke.. Jezeli ktos ma podobny problem to piszcie na maila, moze by tak sie
spotkac i porobic razem zadanka do egzaminu? :>