akne1 25.06.06, 18:28 15! Ech, już tylko trochę ponad 2 tyg! Buuuu... boję się! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lupus86 Re: 15 dni do wyników - Wielkie Odliczanie! 25.06.06, 18:33 Witaj Akne, ja też odliczam - 15 Odpowiedz Link Zgłoś
violatress Re: 15 dni do wyników - Wielkie Odliczanie! 25.06.06, 18:55 im blizej, tym mi gorzej :P Odpowiedz Link Zgłoś
ana7777 Re: 15 dni do wyników - Wielkie Odliczanie! 26.06.06, 10:29 no to dzis 14. strasznie duzo... Odpowiedz Link Zgłoś
akne1 szczęśliwa 14 26.06.06, 11:12 > no to dzis 14. strasznie duzo... A ja 14 lubię bardzo :) I... dla mnie to nie ta dłuuugo. Zwłaszcza, że ja się piekielnie boję tych wyników :/ Najwyżej będą studia wieczorowe, yh :/ Odpowiedz Link Zgłoś
klops_miesny Re: szczęśliwa 14 26.06.06, 12:17 Jejku jakie emocje.. a ja nic. Juz mnie przestaly te wyniki obchodzic :P Odpowiedz Link Zgłoś
gosioolek Re: szczęśliwa 14 26.06.06, 13:42 hmm... ja sie zaczne denerwowac jak juz przyjdzie ten 20 lipca i jesli sie nie uda znow bedzie treba rok czekac... musi sie udac dlaczego nie? straciłam racjonalne myslenie... bo jak wytłumaczyc to ze majac 25 punktow ponad prog w tamtym roku ja nadal boje sie jak cholera tego ze sie gnie dostane... a moze to wpływ forum matura gdzie tegoroczni maturzysci wyrobili po 150% normy... nie wiem. 3majcie sie. ;] Odpowiedz Link Zgłoś
akne1 Re: szczęśliwa 14 26.06.06, 14:07 A gdzie składasz papiery? I... gdzie teraz (i co?) studiujesz? Odpowiedz Link Zgłoś
gosioolek Re: szczęśliwa 14 26.06.06, 17:13 składam na SGH. a aktualnie studiuje psychologie... Odpowiedz Link Zgłoś
gosioolek Re: szczęśliwa 14 26.06.06, 17:43 psychologie na kulu. nie chce zostac w lublinie i nie chce studiowac psychologii. bardzo sie rozczarowałam sie tym kierunkiem. miało byc fajnie tzn ze tak powiem nie miałam wyboru.no i tak wyszło. a tu sie okazało ze jest mnostwo teorii a ja nie znosze kuc na pamiec. okazało sie ze ludzie sa nie tacy jak sobie wyobrazałam i naprawde bede załowac moze 2 osob z tej uczelni... Odpowiedz Link Zgłoś
slure Re: szczęśliwa 14 26.06.06, 21:31 hmm..a taki zly jest ten lublin??Wiesz nie wybiera sie ludzi,z ktorymi sie jest na roku... Odpowiedz Link Zgłoś
agutka19 Oj tak! Musi być szczęśliwa:D 04.07.06, 01:26 nie mogło by być inaczej:) Odpowiedz Link Zgłoś
akne1 12 28.06.06, 17:06 Ech, spakowałam się i wróciłam na stałe do domu. I już tęsknię za znajomymi ze studiów ;( Odpowiedz Link Zgłoś
gosioolek Re: 12 28.06.06, 18:50 :) a ja za nikim ze studiow nie tesknie. no moze za 2 osobami:] a Ty akne co studiowałaś i gdzie? Odpowiedz Link Zgłoś
akne1 Re: 12 28.06.06, 20:09 AŚ, Kielce (blisko domu, więc blisko i LO potrzebnego do poprawy matury :P) - pedagogika: resocjalizacja i profilaktyka społeczna Odpowiedz Link Zgłoś
ana7777 Re: 12 28.06.06, 21:02 a czy tak licząc dzień 0 nie wypadnie nam 10tego a nie 11tego? Odpowiedz Link Zgłoś
akne1 Re: 12 28.06.06, 22:00 Ups, a no racja... coś gdzieś źle zerknęłam :/ Więc się jutro w odliczaniu cofniemy <burak> Odpowiedz Link Zgłoś
monika.b.87 Re: 15 dni do wyników - Wielkie Odliczanie! 29.06.06, 13:10 do anny7777: na ile liczysz pkt po majowej maturze? Odpowiedz Link Zgłoś
oxy_gen_86 Re: 15 dni do wyników - Wielkie Odliczanie! 29.06.06, 13:13 To ja tez sie dolaczam do odliczania: 12... Aaaaaaaaa boje sie!! Odpowiedz Link Zgłoś
akne1 11 30.06.06, 12:09 aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! Ja już nie chce tych wyników :( Odpowiedz Link Zgłoś
lupus86 Re: 15 dni do wyników - Wielkie Odliczanie! 30.06.06, 13:54 11 :) a ja już chcę, wczoraj też nie chciałem. Ale mam już doooość(: Odpowiedz Link Zgłoś
ana7777 o 11 za duzo 30.06.06, 14:15 11. moniko nie odpowiem Ci bo się potem okaże że nie dostnę (jak zawsze) i się wygłupie. chcesz to napisz 4075615 to porozmawiamy szczerze :) Zawsze wtedy wygłupię sie tylko przed Tobą :) Odpowiedz Link Zgłoś
olislaw Re: 8:) 03.07.06, 01:22 lupus86 ale wyczekałeś, 2 minuty po już posta walnołeś :) Odpowiedz Link Zgłoś
violatress A w mojej szkole paranoja 03.07.06, 11:50 dzwonilam przed chwila, o ktorej przyjsc po wyniki matur 11, a pani mowi, ze o zadnym "11 lipca" nic nie wie, i ze OKE Gdansk podalo im tylko, ze wyniki beda w przedziale od 10 do 15 lipca!!! Tak wiec Wasze odliczanie mnie nie obowiazuje. Paranoja. Odpowiedz Link Zgłoś
ana7777 Re: A w mojej szkole paranoja 03.07.06, 14:32 no to super. to idziemy do szkol 10 i nie wychodzimy dokad nam nie dadza wynikow (ja tylko wyskocze na jazdy - swoja droga to ja bede super prowadzila w trakcie tych calych wynikow, nie maco) Odpowiedz Link Zgłoś
kill_jam Re: A w mojej szkole paranoja 03.07.06, 20:10 OKE ŁÓDŹ wyraznie wskazuje, że swiadectwa zostaną wydawane szkołom 11 lipca. Podaje równiez konkretne godziny dla poszczególnych szkół-także mysle, że 11 planowo dostaniemy wyniki. www.komisja.pl/komunikaty.php?a=61 Odpowiedz Link Zgłoś
violatress Re: A w mojej szkole paranoja 03.07.06, 22:15 pewnie, ze tak, tylko, ze u mnie w szkole nic nie wiedza, jak zwykle sa swietnie poinformowani i sluza pomoca. pytanie: jak ja moglam wytrzymac w moim "swietnym" liceum przez 3 lata? <sciana> Odpowiedz Link Zgłoś
oxy_gen_86 Re: A w mojej szkole paranoja 03.07.06, 22:32 violatress napisała: > pytanie: jak ja moglam wytrzymac w moim "swietnym" liceum przez 3 lata? <sc > iana> Violatresss zapraszam do mnie - caly mur chinski;P Odpowiedz Link Zgłoś
tori86 Re: A w mojej szkole paranoja 03.07.06, 23:59 jejku, jak wy wszystko juz wiecie:) ja jeszcze sie w tych sprawach w ogole nie orientowalam, a najgorsze jest to, ze zgubilam swoje dane do obiegu i nie bede mogla sprawdzic wynikow na necie, jutro zaczne poszukiwania:) Odpowiedz Link Zgłoś
lupus86 szczęśliwa siódemka!!!!!!! 04.07.06, 00:50 7 - dziś byłaś pierwsz violatress:))))) Odpowiedz Link Zgłoś
posypka Re: wreszcie szóstka:) 05.07.06, 00:07 Tylko i aż :/ Niech to się skończy jak najszybciej... Hmm ale jaak dobrze ,że Niemcy przegrały! :D Odpowiedz Link Zgłoś
ana7777 Re: wreszcie szóstka:) 05.07.06, 07:29 wreszcie? po pierwsze paskudna liczba. Po drugie te dni się strasznie dłużą, wogóle cały ten obrzydliwy rok się tak dłuży, że człowiek zapomina jak życie wygląda...Ja chce 26!!! Odpowiedz Link Zgłoś
lupus86 Re: 5 06.07.06, 01:35 Wiesz Violatress, pomyślałem, że 11 wreszcie WSZYSCY będziemy PIERWSZYMI Odpowiedz Link Zgłoś
ana7777 Re: 5 06.07.06, 08:09 oby. chociaż ja powątpiewam czy dostanę jakiś aneks... Odpowiedz Link Zgłoś
akne1 Ech, ja tu z wami wyrok na samą siebie liczę... 06.07.06, 22:38 Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu! Odpowiedz Link Zgłoś
oxy_gen_86 Dla mnie jeszcze 5 albo 6.... 07.07.06, 10:05 znajac zycie nie mam po co isc do szkoly we wtorek. Kurcze wiecie jak ja sie boje?! Najgorzej bedzie od rana, w dzien wynikow... Aaaaaaaaa!!! PS. Jeszcze pare dni i bedziemy miec na forum nowe towarzystwo... Ale mam nadzieje, ze wkrotce bedziemy tu zagladac wylacznie z tesknoty za soba;P Odpowiedz Link Zgłoś
violatress Re: Dla mnie jeszcze 5 albo 6.... 07.07.06, 12:51 a umnie w szkole juz wiedza, ze wyniki sa 11.07! nawet godzine mi podali:) o 11 bede nieszczesliwa posiadaczka kolejnego glupiego aneksu, ktory i tak mi nic nie da. Oxy, pomysl, ze tak samo jak Ty boi sie 500 tys. tegorocznych maturzystow! a w przeddzien wynikow (10.07) o 22 na tvp1 bedzie program o statystykach matur, wiec sie okaze, jak napisali Ci "geniusze '87", z ktorych powodu tak bardzo sie stresujemy i zobaczymy, czy mamy czym;) cos czuje, ze po takim programie po aneks bede szla na luzie:) Odpowiedz Link Zgłoś
ana7777 4 07.07.06, 13:17 bede ogladac!!! ps.na dobre kierunki przecietna i tak nic nam nie da... Odpowiedz Link Zgłoś
violatress Re: 4 07.07.06, 13:28 "dobre kierunki"... no tak, ludzie poprawiaja mature, zeby isc na AM, prawo, psychologie... a ja poprawiam, zeby isc na historie;P wiec mi sie ta "przecietna" moze przydac. Odpowiedz Link Zgłoś
lupus86 Re: 4 07.07.06, 13:41 Viola, mogę się założyć, że spokojne będziesz na wymarzonej historii. Dziennej oczywiście i tam, gdzie chcesz:) Odpowiedz Link Zgłoś
ana7777 Re: 4 07.07.06, 14:30 1. dobry w sensie z duza iloscia kandydatow o dobrych wynikach 2. napewno na historie tez poprawiaja. Odpowiedz Link Zgłoś
oxy_gen_86 Nooo wlasnie - dni do wynikow... 08.07.06, 10:02 a ja mam mega dola glebokosci Rowu Marianskiego:(( Wlasnie zdalam sobie sprawe, ze nie ma kierunku ktory tak naprawde mnie interesuje w takim stopniu, ze chcialabym zwiazac z nim swoja przyszlosc... A najabardziej boje sie, ze pojde po aneks i bedzie na nim tylko wyniki z hist. rozszerz. (zdawalam po raz pierwszy) Buuuuuu ;((((((( Odpowiedz Link Zgłoś
ola_212 Re: Nooo wlasnie - dni do wynikow... 08.07.06, 10:07 Violatress-gdzie wyczytałas o tym programie na TVP1:> sprawdzam program telewizyjny i tam nic takiego nie ma.. Odpowiedz Link Zgłoś
violatress o... tutaj:) 08.07.06, 10:12 www.wirtualnemedia.pl/document,,1359636,Nowy_program_TVP1_z_premierem_Marcinkiewiczem.html a na dowod: serwisy.gazeta.pl/tv/2,47240,,,,67701408,P_AKPA.html Odpowiedz Link Zgłoś
violatress Re: Nooo wlasnie - dni do wynikow... 08.07.06, 10:15 Oxy, taki kryzys jest normalny, zawsze sa watpliwosci, czy dobrze wybieramy, nawet jesli jestesmy pewni swojej decyzji zostaje niepewnosc 'czy to napewno to'. Nie przejmuj sie i przeczekaj, rob to, co sobie zalozylas, chyba, ze Cie olsni i odkryjesz w sobie np. pasje geologiczna:) Odpowiedz Link Zgłoś
oxy_gen_86 Re: Nooo wlasnie - dni do wynikow... 08.07.06, 10:28 Nawet jesli odkryje w sobie nowa pasje to i tak za pozno, NM odebrala mi (i podejrzewam, ze wielu innm tez) szanse:/ Bo ja tu np. skaldac papiery na geografie majac mature z hist? albo na biologie majac mature np. z matmy? Jesli nawet cudem dostane sie na studia to za rok prawdopodobnie i tak zmienie kierunek (albo zaczne drugi) Odpowiedz Link Zgłoś
violatress Re: Nooo wlasnie - dni do wynikow... 08.07.06, 10:48 przyjedz do mnie do Torunia! mozesz np studiowac historie, archeologie, historie sztuki ze zdawana geografia albo fizyka, tu, na UMK wszystko jest mozliwe:) a tak na powaznie - czym sie martwic? najwyzej faktycznie zmienisz. Wazne, ze bedziesz studiowac:) zreszta - napewno polubisz swoj kierunek:) Odpowiedz Link Zgłoś
oxy_gen_86 Re: Nooo wlasnie - dni do wynikow... 08.07.06, 14:15 violatress napisała: > przyjedz do mnie do Torunia! mozesz np studiowac historie, archeologie, histori > e > sztuki ze zdawana geografia albo fizyka, tu, na UMK wszystko jest mozliwe:) Violatresss ale ja nie chce zmieniac kierunku o 180stopni. Jesli chodzi o ta georrafie czy biologie to podalam tylko taki przyklad. Chodzi o to, ze NM praktycznie odbiera mozliwosci i szanse wlasnie tym, ktorzy chca zmienic kierunek np. ze scislego na przyrodniczy. a tak na powaznie - czym sie martwic? najwyzej faktycznie zmienisz. Wazne, ze > bedziesz studiowac:) zreszta - napewno polubisz swoj kierunek:) Takie mam plany - albo zmieniam albo zaczne drugi (przez caly rok bede sie pilnie uczyc;P i srednia wystarczy). Ahha i to nie jest tak, ze poszlam na admin. tylko i wylacznie dlatego, ze zdawalam wos i hist. - mnie interesuja kierunki spoleczne, "prawnicze" itp. ew. filologie obce... Ehhh zobaczymy jak wyjdzie.... Odpowiedz Link Zgłoś
akne1 Re: Nooo wlasnie - dni do wynikow... 08.07.06, 10:50 oxy_gen_86!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! marudo ty jedna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Eeech, ja dziś mam przed sobą miły dzień (taką nadzieję mam), nie stresuje się durną maturą, więc... mogę pokrzyczeć na Ciebie :) Napisz nam (doooooookładnie) na jakie kierunki składasz papiery i DLACZEGO akurat na te. Coś poradzimy :))) A, tak na wszelki wypadek dodam, że jak usłyszę przypadkiem coś w stylu "bo zdawałam historię i... tam ją liczą" to Cię rozszerpię ;) Odpowiedz Link Zgłoś
oxy_gen_86 Re: Nooo wlasnie - dni do wynikow... 08.07.06, 14:19 Ojjj Akneee...;P Napisz nam (doooooookładnie) na jakie kierunki składasz papiery i DLACZEGO akur > at na te. > Coś poradzimy :))) > Przeczytaj post wyzej:), nie mam sily pisac drugi raz tego samego, ja leniwa jestem;P A, tak na wszelki wypadek dodam, że jak usłyszę przypadkiem coś w stylu "bo zda > wałam historię i... tam ją liczą" to Cię rozszerpię ;) Hehe w takim razie musisz rozszarpac kogos innego;P Ode mnie tego nie uslyszysz:) Odpowiedz Link Zgłoś
posypka Re: 2dni... 09.07.06, 01:07 I rozjaśni mi się przyszłość ... a ja to ciemno widzę :/ ajjjjjjj Odpowiedz Link Zgłoś
ana7777 Re: 35 h! 10.07.06, 00:01 wierzysz w to ze dadza nam, wyniki o 9? bo ja jakos nie... Odpowiedz Link Zgłoś
violatress Re: 35 h! 10.07.06, 00:16 kazali mi orzyjsc na 11, wiec ludze sie, ze nie klamia;) Odpowiedz Link Zgłoś
ana7777 1 10.07.06, 00:00 e......u mnie juz polnoc w domu...ostatni dzien a potem byle do 25... Odpowiedz Link Zgłoś
lupus86 Re: 1 10.07.06, 00:04 Aż się dziwię, że dotrwaliśmy - to już nas chyba nic nie złamie:))) 1 Odpowiedz Link Zgłoś
oxy_gen_86 Re: 1 10.07.06, 00:07 Lupus w koncu co nas nie zabije to nas wzmocni, nie??;) Ciekawe jak bedzie za pare dni - bedziemy sie cieszyc czy plakac??;/ Odpowiedz Link Zgłoś
violatress Re: 1 10.07.06, 00:18 teraz nie ma nawet juz oco i do kogo wznosic modlow - ani o latwa mature, ani do egzaminatorow, ani do CKE, ani do OKE, tylko co najwyzej do pani w sekretariacie, zeby naszych aneksow nie zgubila;P troche to frustrujace. Odpowiedz Link Zgłoś
lupus86 Re: 1 10.07.06, 00:19 Nooo....gdzieś mój dotychczasowy optymizm jest już mocno nadszarpnięty, ale mimo wszystko wierzę, że wierzę, że nie będzie najgorzej:)))))) Odpowiedz Link Zgłoś
akne1 Re: 1 10.07.06, 13:19 oooo... ciekawie by było :D (wiem, straszna jestem :D) Ale poczekajmy do jutra! Odpowiedz Link Zgłoś