Dodaj do ulubionych

15 dni do wyników - Wielkie Odliczanie!

25.06.06, 18:28
15!

Ech, już tylko trochę ponad 2 tyg! Buuuu... boję się!
Obserwuj wątek
    • lupus86 Re: 15 dni do wyników - Wielkie Odliczanie! 25.06.06, 18:33
      Witaj Akne, ja też odliczam - 15
      • violatress Re: 15 dni do wyników - Wielkie Odliczanie! 25.06.06, 18:55
        im blizej, tym mi gorzej :P
        • ana7777 Re: 15 dni do wyników - Wielkie Odliczanie! 26.06.06, 10:29
          no to dzis 14. strasznie duzo...
          • akne1 szczęśliwa 14 26.06.06, 11:12
            > no to dzis 14. strasznie duzo...

            A ja 14 lubię bardzo :)
            I... dla mnie to nie ta dłuuugo. Zwłaszcza, że ja się piekielnie boję tych wyników :/ Najwyżej będą studia wieczorowe, yh :/
            • klops_miesny Re: szczęśliwa 14 26.06.06, 12:17
              Jejku jakie emocje.. a ja nic. Juz mnie przestaly te wyniki obchodzic :P
              • gosioolek Re: szczęśliwa 14 26.06.06, 13:42
                hmm... ja sie zaczne denerwowac jak juz przyjdzie ten 20 lipca i jesli sie nie
                uda znow bedzie treba rok czekac... musi sie udac dlaczego nie?
                straciłam racjonalne myslenie... bo jak wytłumaczyc to ze majac 25 punktow ponad
                prog w tamtym roku ja nadal boje sie jak cholera tego ze sie gnie dostane... a
                moze to wpływ forum matura gdzie tegoroczni maturzysci wyrobili po 150% normy...
                nie wiem. 3majcie sie. ;]
                • akne1 Re: szczęśliwa 14 26.06.06, 14:07
                  A gdzie składasz papiery? I... gdzie teraz (i co?) studiujesz?
                  • gosioolek Re: szczęśliwa 14 26.06.06, 17:13
                    składam na SGH. a aktualnie studiuje psychologie...
                    • gosioolek Re: szczęśliwa 14 26.06.06, 17:43
                      psychologie na kulu. nie chce zostac w lublinie i nie chce studiowac
                      psychologii. bardzo sie rozczarowałam sie tym kierunkiem. miało byc fajnie tzn
                      ze tak powiem nie miałam wyboru.no i tak wyszło. a tu sie okazało ze jest
                      mnostwo teorii a ja nie znosze kuc na pamiec. okazało sie ze ludzie sa nie tacy
                      jak sobie wyobrazałam i naprawde bede załowac moze 2 osob z tej uczelni...
                      • slure Re: szczęśliwa 14 26.06.06, 21:31
                        hmm..a taki zly jest ten lublin??Wiesz nie wybiera sie ludzi,z ktorymi sie jest
                        na roku...
      • agutka19 Oj tak! Musi być szczęśliwa:D 04.07.06, 01:26
        nie mogło by być inaczej:)
    • akne1 13 27.06.06, 10:06
      ech, pechowa 13... koszmarny dzień :/
    • akne1 12 28.06.06, 17:06
      Ech, spakowałam się i wróciłam na stałe do domu. I już tęsknię za znajomymi ze studiów ;(
      • gosioolek Re: 12 28.06.06, 18:50
        :) a ja za nikim ze studiow nie tesknie. no moze za 2 osobami:] a Ty akne co
        studiowałaś i gdzie?
        • akne1 Re: 12 28.06.06, 20:09
          AŚ, Kielce (blisko domu, więc blisko i LO potrzebnego do poprawy matury :P) - pedagogika: resocjalizacja i profilaktyka społeczna
          • ana7777 Re: 12 28.06.06, 21:02
            a czy tak licząc dzień 0 nie wypadnie nam 10tego a nie 11tego?
            • akne1 Re: 12 28.06.06, 22:00
              Ups, a no racja... coś gdzieś źle zerknęłam :/ Więc się jutro w odliczaniu cofniemy <burak>
              • ana7777 Re: 12 29.06.06, 12:15
                no to dzis 12.
    • monika.b.87 Re: 15 dni do wyników - Wielkie Odliczanie! 29.06.06, 13:10
      do anny7777: na ile liczysz pkt po majowej maturze?
    • oxy_gen_86 Re: 15 dni do wyników - Wielkie Odliczanie! 29.06.06, 13:13
      To ja tez sie dolaczam do odliczania:
      12...


      Aaaaaaaaa boje sie!!
    • akne1 11 30.06.06, 12:09
      aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

      Ja już nie chce tych wyników :(
    • lupus86 Re: 15 dni do wyników - Wielkie Odliczanie! 30.06.06, 13:54
      11 :) a ja już chcę, wczoraj też nie chciałem. Ale mam już doooość(:
      • ana7777 o 11 za duzo 30.06.06, 14:15
        11.
        moniko nie odpowiem Ci bo się potem okaże że nie dostnę (jak zawsze) i się
        wygłupie. chcesz to napisz 4075615 to porozmawiamy szczerze :) Zawsze wtedy
        wygłupię sie tylko przed Tobą :)
    • lupus86 10 01.07.06, 11:59
      Już 10
    • lupus86 dziewięć 02.07.06, 01:16
      9 dni
    • lupus86 8:) 03.07.06, 00:02
      zostało 8 dni
      • olislaw Re: 8:) 03.07.06, 01:22
        lupus86 ale wyczekałeś, 2 minuty po już posta walnołeś :)
    • violatress A w mojej szkole paranoja 03.07.06, 11:50
      dzwonilam przed chwila, o ktorej przyjsc po wyniki matur 11, a pani mowi, ze o
      zadnym "11 lipca" nic nie wie, i ze OKE Gdansk podalo im tylko, ze wyniki beda w
      przedziale od 10 do 15 lipca!!!

      Tak wiec Wasze odliczanie mnie nie obowiazuje. Paranoja.
      • ana7777 Re: A w mojej szkole paranoja 03.07.06, 14:32
        no to super. to idziemy do szkol 10 i nie wychodzimy dokad nam nie dadza wynikow
        (ja tylko wyskocze na jazdy - swoja droga to ja bede super prowadzila w trakcie
        tych calych wynikow, nie maco)
        • kill_jam Re: A w mojej szkole paranoja 03.07.06, 20:10
          OKE ŁÓDŹ wyraznie wskazuje, że swiadectwa zostaną wydawane szkołom 11 lipca.
          Podaje równiez konkretne godziny dla poszczególnych szkół-także mysle, że 11
          planowo dostaniemy wyniki.

          www.komisja.pl/komunikaty.php?a=61
          • violatress Re: A w mojej szkole paranoja 03.07.06, 22:15
            pewnie, ze tak, tylko, ze u mnie w szkole nic nie wiedza, jak zwykle sa swietnie
            poinformowani i sluza pomoca.
            pytanie: jak ja moglam wytrzymac w moim "swietnym" liceum przez 3 lata? <sciana>
            • oxy_gen_86 Re: A w mojej szkole paranoja 03.07.06, 22:32
              violatress napisała:

              > pytanie: jak ja moglam wytrzymac w moim "swietnym" liceum przez 3 lata? <sc
              > iana>
              Violatresss zapraszam do mnie - caly mur chinski;P
              • tori86 Re: A w mojej szkole paranoja 03.07.06, 23:59
                jejku, jak wy wszystko juz wiecie:) ja jeszcze sie w tych sprawach w ogole nie orientowalam, a najgorsze jest to, ze zgubilam swoje dane do obiegu i nie bede mogla sprawdzic wynikow na necie, jutro zaczne poszukiwania:)
    • violatress 7 04.07.06, 00:36
      juz tylko tydzien dzieli nas od prawdy:)
      • lupus86 szczęśliwa siódemka!!!!!!! 04.07.06, 00:50
        7 - dziś byłaś pierwsz violatress:)))))
    • lupus86 wreszcie szóstka:) 05.07.06, 00:01
      już tylko 6:)
      • posypka Re: wreszcie szóstka:) 05.07.06, 00:07
        Tylko i aż :/ Niech to się skończy jak najszybciej...
        Hmm ale jaak dobrze ,że Niemcy przegrały! :D
        • ana7777 Re: wreszcie szóstka:) 05.07.06, 07:29
          wreszcie? po pierwsze paskudna liczba. Po drugie te dni się strasznie dłużą,
          wogóle cały ten obrzydliwy rok się tak dłuży, że człowiek zapomina jak życie
          wygląda...Ja chce 26!!!
    • lupus86 5 06.07.06, 01:14
      :)
      • violatress Re: 5 06.07.06, 01:20
        tym razem Ty pierwszy, ech;)
        • lupus86 Re: 5 06.07.06, 01:35
          Wiesz Violatress, pomyślałem, że 11 wreszcie WSZYSCY będziemy PIERWSZYMI
          • ana7777 Re: 5 06.07.06, 08:09
            oby. chociaż ja powątpiewam czy dostanę jakiś aneks...
    • akne1 Ech, ja tu z wami wyrok na samą siebie liczę... 06.07.06, 22:38
      Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!
      • ana7777 4 07.07.06, 00:00
        4
      • ana7777 4 07.07.06, 00:01
        tym razw\em mi sie udalo(nie moge spac z nerwow)
        • lupus86 Re: 4 07.07.06, 00:07
          4 IX cztery
          ja też nie mogę spać
          • lupus86 Re: 4 07.07.06, 00:15
            4,IV cztery, już nie myślę...:)):P
            • oxy_gen_86 Dla mnie jeszcze 5 albo 6.... 07.07.06, 10:05
              znajac zycie nie mam po co isc do szkoly we wtorek.

              Kurcze wiecie jak ja sie boje?! Najgorzej bedzie od rana, w dzien wynikow...
              Aaaaaaaaa!!!


              PS. Jeszcze pare dni i bedziemy miec na forum nowe towarzystwo... Ale mam
              nadzieje, ze wkrotce bedziemy tu zagladac wylacznie z tesknoty za soba;P
              • violatress Re: Dla mnie jeszcze 5 albo 6.... 07.07.06, 12:51
                a umnie w szkole juz wiedza, ze wyniki sa 11.07! nawet godzine mi podali:) o 11
                bede nieszczesliwa posiadaczka kolejnego glupiego aneksu, ktory i tak mi nic nie da.

                Oxy, pomysl, ze tak samo jak Ty boi sie 500 tys. tegorocznych maturzystow! a w
                przeddzien wynikow (10.07) o 22 na tvp1 bedzie program o statystykach matur,
                wiec sie okaze, jak napisali Ci "geniusze '87", z ktorych powodu tak bardzo sie
                stresujemy i zobaczymy, czy mamy czym;) cos czuje, ze po takim programie po
                aneks bede szla na luzie:)
                • ana7777 4 07.07.06, 13:17
                  bede ogladac!!!
                  ps.na dobre kierunki przecietna i tak nic nam nie da...
                  • violatress Re: 4 07.07.06, 13:28
                    "dobre kierunki"... no tak, ludzie poprawiaja mature, zeby isc na AM, prawo,
                    psychologie... a ja poprawiam, zeby isc na historie;P wiec mi sie ta
                    "przecietna" moze przydac.
                    • lupus86 Re: 4 07.07.06, 13:41
                      Viola, mogę się założyć, że spokojne będziesz na wymarzonej historii.
                      Dziennej oczywiście i tam, gdzie chcesz:)
                      • ana7777 Re: 4 07.07.06, 14:30
                        1. dobry w sensie z duza iloscia kandydatow o dobrych wynikach
                        2. napewno na historie tez poprawiaja.
    • ana7777 3 08.07.06, 00:02
      3
      • lupus86 Re: 3 08.07.06, 00:27
        trzy
    • oxy_gen_86 Nooo wlasnie - dni do wynikow... 08.07.06, 10:02
      a ja mam mega dola glebokosci Rowu Marianskiego:((

      Wlasnie zdalam sobie sprawe, ze nie ma kierunku ktory tak naprawde mnie
      interesuje w takim stopniu, ze chcialabym zwiazac z nim swoja przyszlosc...


      A najabardziej boje sie, ze pojde po aneks i bedzie na nim tylko wyniki z hist.
      rozszerz. (zdawalam po raz pierwszy)


      Buuuuuu ;(((((((



      • ola_212 Re: Nooo wlasnie - dni do wynikow... 08.07.06, 10:07
        Violatress-gdzie wyczytałas o tym programie na TVP1:> sprawdzam program
        telewizyjny i tam nic takiego nie ma..
        • violatress o... tutaj:) 08.07.06, 10:12
          www.wirtualnemedia.pl/document,,1359636,Nowy_program_TVP1_z_premierem_Marcinkiewiczem.html
          a na dowod: serwisy.gazeta.pl/tv/2,47240,,,,67701408,P_AKPA.html
      • violatress Re: Nooo wlasnie - dni do wynikow... 08.07.06, 10:15
        Oxy, taki kryzys jest normalny, zawsze sa watpliwosci, czy dobrze wybieramy,
        nawet jesli jestesmy pewni swojej decyzji zostaje niepewnosc 'czy to napewno
        to'. Nie przejmuj sie i przeczekaj, rob to, co sobie zalozylas, chyba, ze Cie
        olsni i odkryjesz w sobie np. pasje geologiczna:)
        • oxy_gen_86 Re: Nooo wlasnie - dni do wynikow... 08.07.06, 10:28
          Nawet jesli odkryje w sobie nowa pasje to i tak za pozno, NM odebrala mi (i
          podejrzewam, ze wielu innm tez) szanse:/ Bo ja tu np. skaldac papiery na
          geografie majac mature z hist? albo na biologie majac mature np. z matmy?



          Jesli nawet cudem dostane sie na studia to za rok prawdopodobnie i tak zmienie
          kierunek (albo zaczne drugi)
          • violatress Re: Nooo wlasnie - dni do wynikow... 08.07.06, 10:48
            przyjedz do mnie do Torunia! mozesz np studiowac historie, archeologie, historie
            sztuki ze zdawana geografia albo fizyka, tu, na UMK wszystko jest mozliwe:)

            a tak na powaznie - czym sie martwic? najwyzej faktycznie zmienisz. Wazne, ze
            bedziesz studiowac:) zreszta - napewno polubisz swoj kierunek:)
            • oxy_gen_86 Re: Nooo wlasnie - dni do wynikow... 08.07.06, 14:15
              violatress napisała:

              > przyjedz do mnie do Torunia! mozesz np studiowac historie, archeologie,
              histori
              > e
              > sztuki ze zdawana geografia albo fizyka, tu, na UMK wszystko jest mozliwe:)

              Violatresss ale ja nie chce zmieniac kierunku o 180stopni. Jesli chodzi o ta
              georrafie czy biologie to podalam tylko taki przyklad. Chodzi o to, ze NM
              praktycznie odbiera mozliwosci i szanse wlasnie tym, ktorzy chca zmienic
              kierunek np. ze scislego na przyrodniczy.


              a tak na powaznie - czym sie martwic? najwyzej faktycznie zmienisz. Wazne, ze
              > bedziesz studiowac:) zreszta - napewno polubisz swoj kierunek:)

              Takie mam plany - albo zmieniam albo zaczne drugi (przez caly rok bede sie
              pilnie uczyc;P i srednia wystarczy).
              Ahha i to nie jest tak, ze poszlam na admin. tylko i wylacznie dlatego, ze
              zdawalam wos i hist. - mnie interesuja kierunki spoleczne, "prawnicze" itp. ew.
              filologie obce...

              Ehhh zobaczymy jak wyjdzie....
          • akne1 Re: Nooo wlasnie - dni do wynikow... 08.07.06, 10:50
            oxy_gen_86!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! marudo ty jedna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

            Eeech, ja dziś mam przed sobą miły dzień (taką nadzieję mam), nie stresuje się durną maturą, więc... mogę pokrzyczeć na Ciebie :)

            Napisz nam (doooooookładnie) na jakie kierunki składasz papiery i DLACZEGO akurat na te.
            Coś poradzimy :)))
            A, tak na wszelki wypadek dodam, że jak usłyszę przypadkiem coś w stylu "bo zdawałam historię i... tam ją liczą" to Cię rozszerpię ;)
            • oxy_gen_86 Re: Nooo wlasnie - dni do wynikow... 08.07.06, 14:19
              Ojjj Akneee...;P

              Napisz nam (doooooookładnie) na jakie kierunki składasz papiery i DLACZEGO akur
              > at na te.
              > Coś poradzimy :)))
              >

              Przeczytaj post wyzej:), nie mam sily pisac drugi raz tego samego, ja leniwa
              jestem;P


              A, tak na wszelki wypadek dodam, że jak usłyszę przypadkiem coś w stylu "bo zda
              > wałam historię i... tam ją liczą" to Cię rozszerpię ;)
              Hehe w takim razie musisz rozszarpac kogos innego;P Ode mnie tego nie
              uslyszysz:)



              • posypka Re: 2dni... 09.07.06, 01:07
                I rozjaśni mi się przyszłość ... a ja to ciemno widzę :/ ajjjjjjj
    • ana7777 2 09.07.06, 01:03
      nikt nie napisal prede mna? zanuiedbujecie sie...
    • ana7777 1 09.07.06, 23:59
    • oxy_gen_86 1 dzien!!!!! 10.07.06, 00:00
      dzisiaj ja jestem pierwsza;P
    • violatress 35 h! 10.07.06, 00:00
      bo juz nie ma co odliczac dni:)
      • ana7777 Re: 35 h! 10.07.06, 00:01
        wierzysz w to ze dadza nam, wyniki o 9? bo ja jakos nie...
        • violatress Re: 35 h! 10.07.06, 00:16
          kazali mi orzyjsc na 11, wiec ludze sie, ze nie klamia;)
    • ana7777 1 10.07.06, 00:00
      e......u mnie juz polnoc w domu...ostatni dzien
      a potem byle do 25...
      • lupus86 Re: 1 10.07.06, 00:04
        Aż się dziwię, że dotrwaliśmy - to już nas chyba nic nie złamie:)))
        1
        • oxy_gen_86 Re: 1 10.07.06, 00:07
          Lupus w koncu co nas nie zabije to nas wzmocni, nie??;)


          Ciekawe jak bedzie za pare dni - bedziemy sie cieszyc czy plakac??;/
          • violatress Re: 1 10.07.06, 00:18
            teraz nie ma nawet juz oco i do kogo wznosic modlow - ani o latwa mature, ani do
            egzaminatorow, ani do CKE, ani do OKE, tylko co najwyzej do pani w
            sekretariacie, zeby naszych aneksow nie zgubila;P troche to frustrujace.
          • lupus86 Re: 1 10.07.06, 00:19
            Nooo....gdzieś mój dotychczasowy optymizm jest już mocno nadszarpnięty, ale
            mimo wszystko wierzę, że wierzę, że nie będzie najgorzej:))))))
            • lupus86 Re: 1 10.07.06, 00:21
              wybacz Oxy, coś plotę już bez sensu:)
              • kill_jam Re: 1 10.07.06, 13:09
                wiadomosci.onet.pl/1353562,11,item.html
                • kill_jam Re: 1 10.07.06, 13:10
                  wiadomosci.onet.pl/1353562,11,item.html
                  • akne1 Re: 1 10.07.06, 13:19
                    oooo... ciekawie by było :D (wiem, straszna jestem :D) Ale poczekajmy do jutra!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka