Dodaj do ulubionych

politologia

14.07.06, 10:23
co myslicie o studiowaniu politologii??? bo wsrod moich znajomych panuje
przekonanie ze to kierunek po którym praktycznie nic sie nie ma //////
Obserwuj wątek
    • Gość: qwerty Re: politologia IP: *.acn.waw.pl 14.07.06, 10:25
      bo to nie jest kierunek dla przypadkowych ludzi :)
      a można dużo, jak się chce, trzeba miec tylko cel :P
      • Gość: mumin Re: politologia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.06, 18:55
        • Gość: mumin Re: politologia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.06, 18:55
          Ja mam cel, bede Premierem

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka