anjaa87 14.07.06, 10:23 co myslicie o studiowaniu politologii??? bo wsrod moich znajomych panuje przekonanie ze to kierunek po którym praktycznie nic sie nie ma ////// Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: qwerty Re: politologia IP: *.acn.waw.pl 14.07.06, 10:25 bo to nie jest kierunek dla przypadkowych ludzi :) a można dużo, jak się chce, trzeba miec tylko cel :P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mumin Re: politologia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.06, 18:55 Ja mam cel, bede Premierem Odpowiedz Link Zgłoś