dorotka993
22.05.07, 14:05
Poszukuję studentów dietetyki,lub ludzi,którzy chcą studiować na tym kierunku.
Mam kilka pytań:
1.Jak widzicie możliwości swojego rozwoju po ukończeniu tego kierunku.
2.Gdzie chcielibyście pracować po studiach?
3.Jak wyglądają studia,czy macie praktyki,kontakt z pacjentami..
Z góry dziękuję za pomoc:)