seria 30.04.05, 16:06 Czy ktoś z Forum wie jak sprawuje się ta woda pod względem trwałości? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
silence-dreamer Re: Letnie Opium 01.05.05, 10:44 średnio trwała, ekspansywne nuty znikają po chwili, później dość trwały ,jednak zapach bardzo delikatny, blisko ciała... Odpowiedz Link
seria Re: Letnie Kingdom/ Kingdom Summer 06.05.05, 20:36 A teraz to samo pytanie, ale na temat nowego Kingdom Summer.Czy ktoś miał okazję je przetestować? Jaka trwałość, wyczuwalność? Dziękuję! Odpowiedz Link
nitulina Re: Letnie Kingdom/ Kingdom Summer 09.05.05, 21:07 Chodzi Ci o tę nową edycję 2005? czy o Kingdom Limited? Odpowiedz Link
nitulina Re: Letnie Kingdom/ Kingdom Summer 10.05.05, 12:43 Myślę że nie będzie się bardzo różnić od limited, praktycznie tylko dodano bergamotkę do nuty głowy :) Tak czy inaczej jestem ciekawa, bardzo lubię Kingdom w tej lżejszej wersji. Odpowiedz Link
seria Re: Letnie Kingdom/ Kingdom Summer 10.05.05, 14:20 Bergamotka? To wspaniale. Trzeba będzie potestować. Kingdom to jeden z bardzo niewielu zapachów które sama czuję na sobie i który „trzyma warkocz” przez cały dzień. Nie kupiłam nawet tej pierwszej lekkiej wersji limited bo bałam się że nie potrwa tak fajnie. Odpowiedz Link