Dodaj do ulubionych

Letnie Opium

30.04.05, 16:06
Czy ktoś z Forum wie jak sprawuje się ta woda pod względem trwałości?
Obserwuj wątek
    • silence-dreamer Re: Letnie Opium 01.05.05, 10:44
      średnio trwała, ekspansywne nuty znikają po chwili, później dość trwały ,jednak
      zapach bardzo delikatny, blisko ciała...
      • seria Re: Letnie Opium 04.05.05, 21:27
        Dzięki! Czyli zapach bez warkocza, szkoda...
    • seria Re: Letnie Kingdom/ Kingdom Summer 06.05.05, 20:36
      A teraz to samo pytanie, ale na temat nowego Kingdom Summer.Czy ktoś miał okazję
      je przetestować? Jaka trwałość, wyczuwalność? Dziękuję!
      • nitulina Re: Letnie Kingdom/ Kingdom Summer 09.05.05, 21:07
        Chodzi Ci o tę nową edycję 2005? czy o Kingdom Limited?
        • seria Re: Letnie Kingdom/ Kingdom Summer 10.05.05, 11:36
          O te nowe...
          • nitulina Re: Letnie Kingdom/ Kingdom Summer 10.05.05, 12:43
            Myślę że nie będzie się bardzo różnić od limited, praktycznie tylko dodano
            bergamotkę do nuty głowy :)

            Tak czy inaczej jestem ciekawa, bardzo lubię Kingdom w tej lżejszej wersji.
            • seria Re: Letnie Kingdom/ Kingdom Summer 10.05.05, 14:20
              Bergamotka? To wspaniale. Trzeba będzie potestować.
              Kingdom to jeden z bardzo niewielu zapachów które sama czuję na sobie i który
              „trzyma warkocz” przez cały dzień. Nie kupiłam nawet tej pierwszej lekkiej
              wersji limited bo bałam się że nie potrwa tak fajnie.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka