martushka19 29.05.06, 19:11 czy ktoś może udzielic jakiś informacji or nauce arabskiego we Wrocławiu? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
robertoo5 Re: arabski we Wrocławiu 30.05.06, 06:44 Ja udzielam Koropetecjii z jezyka arabskiego i ucze w szkole jezkowa Tez jezyk arabski!!chetnych zapraszam i prosze o kontakt roberto6922@wp.pl . Odpowiedz Link
toya666 Re: arabski we Wrocławiu 12.09.06, 14:18 Swietnie :) A moge spytac o cene prywatnej lekcji i czas trwania (60 czy 45 minut?). A w jakiej szkole uczysz? I ile tam kosztuje godzina kursu? I jak duze sa grupy? Bede wdzieczna za odpowiedzi! Odpowiedz Link