29.11.05, 19:09
czy był ktos w przychodni medycynu naturalnej Narantem?jest na
Luckiej.pomogli Wam?
Obserwuj wątek
    • gosif Re: Narantem 03.12.05, 10:23
      nikt nie zna?
    • dang_76 Re: Narantem 06.11.15, 14:13
      Witam. Byłem pacjentem przychodni Narantem przez kilku tygodni. Niestety bez powodzenia. Znają w sposób okrojony akupunkturę i nie mieli pomysłu jak mi pomóc. Zioła też nie przyniosły rezultatów. Dr Gigi rozkładała ręce... Wróciłem do poprzedniego miejsca, gdzie wiedzą jak dotrzeć do źródła choroby i nie działają prostymi, utartymi schematami wbijania igieł z zasadą im więcej igieł tym lepiej - może któraś pomoże.
      Powodzenia dla szukających pomocy!!!
      • mulier5 Re: Narantem 22.12.15, 13:14
        Chciałabym wiedzieć gdzie, w jakiej przychodni, docierają do źródła? Chodziłam kiedyś do dr Li, była lepsza od Narantem ale też droższa...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka