gosif 29.11.05, 19:09 czy był ktos w przychodni medycynu naturalnej Narantem?jest na Luckiej.pomogli Wam? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dang_76 Re: Narantem 06.11.15, 14:13 Witam. Byłem pacjentem przychodni Narantem przez kilku tygodni. Niestety bez powodzenia. Znają w sposób okrojony akupunkturę i nie mieli pomysłu jak mi pomóc. Zioła też nie przyniosły rezultatów. Dr Gigi rozkładała ręce... Wróciłem do poprzedniego miejsca, gdzie wiedzą jak dotrzeć do źródła choroby i nie działają prostymi, utartymi schematami wbijania igieł z zasadą im więcej igieł tym lepiej - może któraś pomoże. Powodzenia dla szukających pomocy!!! Odpowiedz Link
mulier5 Re: Narantem 22.12.15, 13:14 Chciałabym wiedzieć gdzie, w jakiej przychodni, docierają do źródła? Chodziłam kiedyś do dr Li, była lepsza od Narantem ale też droższa... Odpowiedz Link