Dodaj do ulubionych

Masc z pochrzynem

08.04.08, 13:39
Prosze napiszcie gdzie mozna dostac MASC Z POCHRZYNEM,nigdzie w
aptekach niesłyszeli o czyms takim ,a ja wiem ze jest,tylko niewiem
gdzie je szukac
Obserwuj wątek
    • aga-kosa Re: Masc z pochrzynem 08.04.08, 18:31
      Irene -Pochrzyn to dziki ,słodki ziemniak meksykański /Dioscorea
      mexicanaiDioscorea composita/ .Mieszkanki Ameryki Południowej stosowały go w
      celu regulacji poczęć oraz jako środek zapobiegający poronieniom.
      Earl Mindell w biblii ziół napisał ,że środek jest stosowany w Ameryce , nie
      podaje dokładnego przepisu twierdząc ,że należy się kontaktować z lekarzem
    • ajer Re: Masc z pochrzynem 08.04.08, 22:59
      Witam serdecznie,wpisz w google maść z pochrzynu i wyskoczy sporo na
      ten temat.Może tam znajdziesz odpowiedź na to czego szukasz:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka