irene29 08.04.08, 13:39 Prosze napiszcie gdzie mozna dostac MASC Z POCHRZYNEM,nigdzie w aptekach niesłyszeli o czyms takim ,a ja wiem ze jest,tylko niewiem gdzie je szukac Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
aga-kosa Re: Masc z pochrzynem 08.04.08, 18:31 Irene -Pochrzyn to dziki ,słodki ziemniak meksykański /Dioscorea mexicanaiDioscorea composita/ .Mieszkanki Ameryki Południowej stosowały go w celu regulacji poczęć oraz jako środek zapobiegający poronieniom. Earl Mindell w biblii ziół napisał ,że środek jest stosowany w Ameryce , nie podaje dokładnego przepisu twierdząc ,że należy się kontaktować z lekarzem Odpowiedz Link
ajer Re: Masc z pochrzynem 08.04.08, 22:59 Witam serdecznie,wpisz w google maść z pochrzynu i wyskoczy sporo na ten temat.Może tam znajdziesz odpowiedź na to czego szukasz:) Odpowiedz Link