15.03.10, 23:32
1. Jest tu jakas dzaga, ktora ma rozmiar stopy mniejszy niz nr 37 ?
2. Przewija sie na forum haslo "rozmiar 38". Co to karwa jest i jak to sie mierzy?
3. Podoba wam sie ten kolor KLIK?
Obserwuj wątek
    • rzeka.chaosu Re: 3 pytania 15.03.10, 23:42
      1. Pewnie jest.
      2. Nie wiem, może to przekątna jakiś nowych zajebistych telewizorów do oglądania
      TVN.
      3. Nie lubię przezroczystego różu, wolę śliwkowy.
      • jan_hus_na_stosie Re: 3 pytania 15.03.10, 23:44
        rzeka.chaosu napisała:

        > 3. Nie lubię przezroczystego różu, wolę śliwkowy.

        koloru nie można rozpatrywać w oderwaniu od obiektu, którego dotyczy ;)
        • rzeka.chaosu Re: 3 pytania 15.03.10, 23:54
          Co? Aluzje do fujarki robisz?
          Wcale nie lubię różowego plastiku. Nieważne co jest z niego wykonane.
          Lubię kolor liści drzew i czarną sierść kotów. ;]

          • kombinerki_pinocheta Re: 3 pytania 16.03.10, 00:00
            > Lubię kolor liści drzew

            No tak, kobieta. Facet by napisal zielony, ale nie, Ty sie domyslaj czy chodzi o liscie w porze letniej, jesiennej czy przejsciowej.
            Chyba piszecie do siebie szyfrem, ktorego ja nie jestem w stanie odczytac.
            • jan_hus_na_stosie Re: 3 pytania 16.03.10, 00:05
              kombinerki_pinocheta napisał:

              > > Lubię kolor liści drzew
              >
              > No tak, kobieta. Facet by napisal zielony, ale nie, Ty sie domyslaj czy chodzi
              > o liscie w porze letniej, jesiennej czy przejsciowej.

              oczywiście, że o zielony ;)
            • rzeka.chaosu Re: 3 pytania 16.03.10, 22:33
              > No tak, kobieta. Facet by napisal zielony, ale nie, Ty sie domyslaj czy
              chodzi o liscie w porze letniej, jesiennej czy przejsciowej.



              Heheheh ;D

              Jesienne też mogą być, ale moja sygnaturka (wiem, kogo obchodzą sygnaturki)
              podpowiada, że chodzi o świeżą wiosenną zieleń ;D
          • jan_hus_na_stosie Re: 3 pytania 16.03.10, 00:03
            rzeka.chaosu napisała:

            > Co? Aluzje do fujarki robisz?

            ej, wcale nie :)

            > Lubię kolor liści drzew i czarną sierść kotów. ;]

            a ja lubię czerwone samochody i błękit nieba :)
            • rzeka.chaosu Re: 3 pytania 16.03.10, 22:45
              > > Co? Aluzje do fujarki robisz?
              >
              > ej, wcale nie :)


              Kanalia ;P ;D

              > a ja lubię czerwone samochody i błękit nieba :)

              Skontaktowałam się w tej sprawie z Freudem z zaświatów i powiedział, że oznacza
              to, że lubisz długonogie, szybko biegające dziewice ;)
              • jan_hus_na_stosie Re: 3 pytania 16.03.10, 23:01
                rzeka.chaosu napisała:

                > Kanalia ;P ;D

                o rzesz Ty ;D

                > Skontaktowałam się w tej sprawie z Freudem z zaświatów i powiedział, że oznacza
                > to, że lubisz długonogie, szybko biegające dziewice ;)

                to znaczy, że potrafisz rozmawiać z tymi co już, no wiesz, nie teges i w dodatku po niemiecku? ;D
                • rzeka.chaosu Re: 3 pytania 16.03.10, 23:16
                  > o rzesz Ty ;D

                  Ja, ja...

                  > to znaczy, że potrafisz rozmawiać z tymi co już, no wiesz, nie teges i w
                  dodatku po niemiecku? ;D


                  Znam różne magiczne wspomagacze, które łączą nie tylko z Freudem, ale nawet z
                  Julkiem Słowackim albo Newtonem! Ale po polsku to się odbywa. A co źle zdiagnozował?
                  • jan_hus_na_stosie Re: 3 pytania 16.03.10, 23:25
                    rzeka.chaosu napisała:

                    > Znam różne magiczne wspomagacze, które łączą nie tylko z Freudem, ale nawet z
                    > Julkiem Słowackim albo Newtonem!

                    poczęstowałabyś a nie tylko się chwalisz ;)

                    > A co źle zdiagnozował?

                    mi to bardziej na wróżenie z fusów wyglądało niż na diagnozę ;)
                    • rzeka.chaosu Re: 3 pytania 16.03.10, 23:30
                      > mi to bardziej na wróżenie z fusów wyglądało niż na diagnozę ;)

                      Ach, nie znasz Zygmunta. On potrafił zdiagnozować wszystko na podstawie
                      prawie-niczego.


                      > poczęstowałabyś a nie tylko się chwalisz ;)

                      Może kiedyś ;D
                      • jan_hus_na_stosie Re: 3 pytania 16.03.10, 23:47
                        rzeka.chaosu napisała:

                        > Ach, nie znasz Zygmunta. On potrafił zdiagnozować wszystko na podstawie
                        > prawie-niczego.

                        No to chętnie go poznam ;)

                        > Może kiedyś ;D

                        ;)
                        • rzeka.chaosu Re: 3 pytania 16.03.10, 23:54
                          No to chętnie go poznam ;)

                          Ale to wymaga sporo pracy i samozaparcia. Czasami możesz się z nim nie zgadzać i
                          uważać jego poglądy za przestarzałe i przez to całe to poznawanie może trafić
                          szlag ;P No, ale jak już go poznasz, to jest wesoło ;P Nie żartuję, zabawnie
                          gada ;P O seksie, kobietach, kompleksach ;P Same aktualne tematy ;d
                          • jan_hus_na_stosie Re: 3 pytania 17.03.10, 00:00
                            Freuda jako takiego nie czytałem, czytałem za to Karen Horney, która dużo pisała
                            o psychoanalizie oraz często cytowała Freuda :)
    • hermina26 Re: 3 pytania 15.03.10, 23:42
      Ad. 1
      nie wiem - ja mam większy
      Ad. 2
      Rozmiar 38 tzn. fajna laska (chociaż ja mam 36 - a to znaczy jeszcze
      fajniejsza)
      Ad. 3
      nie lubie różowego
      • kombinerki_pinocheta Re: 3 pytania 16.03.10, 00:06
        > Rozmiar 38 tzn. fajna laska (chociaż ja mam 36 - a to znaczy jeszcze
        > fajniejsza)

        Skad ten rozmiar? W ktorym miejscu sie to mierzy?
        28 to zajebista laska czy juz nasza szkapa?
        44 to Agata Mlynarska czy juz Agata Wrobel?
    • ind-ja Re: 3 pytania 15.03.10, 23:52
      kiedys od potworskiego chcialam rozmiar 36 i 37,5,wiec jesli masz taki
      niewyrownany,charakterystyczny,obunozny,bo juz mi nawet trampki wstyd i hanba
      kupowac.Czuje dyskomfort mierzac buty,bo wiem ,ze i tak bedzie sraka praptaka.
      • kombinerki_pinocheta Re: 3 pytania 15.03.10, 23:55
        A co ja buty sprzedaje? Chce tylko rozmiar Twojej stopy.
        Swoja droga, plaskostopie tez masz?
        • ind-ja Re: 3 pytania 16.03.10, 00:03
          nie wykryto,choc na korekcyjna musialam zapierdzielac niczym zuczek.a rozmiar
          syrek lewa 36,prawa 37,5.A jakbys mial jakie w dwoch rozmiarach to sie pisze,bo
          panie w obuwniczym sie zmadrzyly i sprawdzaja numery
          butow,trampek,polbutow,kamaszy,szpilek,cholera i nie da sie zakupic jednej
          pary,trzeba dwie.Ha,ja to mam zonka zyciowego.Czy wy tez tak macie?Co o tym
          sadzicie?
          • kombinerki_pinocheta Re: 3 pytania 16.03.10, 00:10
            Bierz 37,5 a w lewa wkladaj wate.
            • ind-ja Re: 3 pytania 16.03.10, 00:25
              to odrabaj sobie pol palucha i sprobuj wkladac wate,lignine,albo inne silikonowe
              wynalazki,jak znajdziesz sposob,to daj znac,skorzystam
      • rzeka.chaosu Re: 3 pytania 15.03.10, 23:55
        sraka praptaka.

        Nie wiem co ty tak ciągle do tego Potwora pijesz ;D ;D;D
        • ind-ja Re: 3 pytania 16.03.10, 00:05
          a to z potwora?bo ja to pamietam z Mody na Suknie,ot polecam dla rozrywki
          modanasuknie.blox.pl/html
        • ind-ja Re: 3 pytania 16.03.10, 00:09
          i zapodaje,bo nowy odcinek jest,moja droga potwora to ja mam w domu,a tamten ten
          forumowy,ot skonczyl jaki kurs dla menedzerow i prezesow spolek z zakresu cietej
          riposty( z tym sie rownie napotkalam) i chlopak chce sie pochwalic jaka to ma
          mandrom gadke w internecie,a niech ma,poki gada smiesznie bede przyklaskiwac
        • ind-ja Re: 3 pytania 16.03.10, 00:32
          przyblizylo ci to droga rzeko,nieco postaci potworskopodobnych?
          • rzeka.chaosu Re: 3 pytania 16.03.10, 22:42
            ;D
            Super ;D

            Co do Potwora - śmieszny jest do podczytywania, ale jak się wgłębić to wychodzą
            takie różne nieśmieszne płycizny ;P Jak u każdego. :)
    • virtual_woman Re: 3 pytania 15.03.10, 23:58
      1. Mam 35/36, dużo nas małostopnych ;)
      2. Pewnie chodzi o rozmiar ubrania.
      3. Dość różu, boszz...
      • kombinerki_pinocheta Re: 3 pytania 16.03.10, 00:03
        > 2. Pewnie chodzi o rozmiar ubrania.

        Napewno nie o obwod piszczela.

        > 3. Dość różu, boszz

        Jaki kolor bylby dla Ciebie "do przyjecia"?
    • kora3 Re: 3 pytania 16.03.10, 00:12
      kombinerki_pinocheta napisał:

      > 1. Jest tu jakas dzaga, ktora ma rozmiar stopy mniejszy niz nr 37 ?

      pewnie tak:) moja siostra ma 36, mama 35, wuec sa takie babki :)

      > 2. Przewija sie na forum haslo "rozmiar 38". Co to karwa jest i
      jak to sie mier
      > zy?

      obwód biustu, pasa bioder - 38 to taka kobita zaleznie od wzrostu,
      ale nie szczupła, nie puszysta.


      > 3. Podoba wam sie ten kolor
      KLIK?


      okropny kolor
    • varia1 Re: 3 pytania 16.03.10, 00:44
      1.zapewne jest, ale ja do takich nie należę
      2. 38 to jedyny słuszny rozmiar jaki usiłują sprzedać pełnokrwistym kobietom producenci odzieży...
      3. wolałabym czarny
    • saraisa Re: 3 pytania 17.03.10, 00:02
      1. nie :P w ogóle nie wiem, co za dzage masz na myśli.
      2. najpierw sie mierzy kobietę wzdluż potem wszerz, odejmuje wynika a od b i powinno wyjść 38, wtedy jest to wynik idealny, do ktorego każda kobieta powinna dążyć. :) a takie mierzenie może być w ogóle fajną grą wstępną, takze polecam.
      3. ładny ten kolor :D

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka