kombinerki_pinocheta 15.03.10, 23:32 1. Jest tu jakas dzaga, ktora ma rozmiar stopy mniejszy niz nr 37 ? 2. Przewija sie na forum haslo "rozmiar 38". Co to karwa jest i jak to sie mierzy? 3. Podoba wam sie ten kolor KLIK? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
rzeka.chaosu Re: 3 pytania 15.03.10, 23:42 1. Pewnie jest. 2. Nie wiem, może to przekątna jakiś nowych zajebistych telewizorów do oglądania TVN. 3. Nie lubię przezroczystego różu, wolę śliwkowy. Odpowiedz Link Zgłoś
jan_hus_na_stosie Re: 3 pytania 15.03.10, 23:44 rzeka.chaosu napisała: > 3. Nie lubię przezroczystego różu, wolę śliwkowy. koloru nie można rozpatrywać w oderwaniu od obiektu, którego dotyczy ;) Odpowiedz Link Zgłoś
rzeka.chaosu Re: 3 pytania 15.03.10, 23:54 Co? Aluzje do fujarki robisz? Wcale nie lubię różowego plastiku. Nieważne co jest z niego wykonane. Lubię kolor liści drzew i czarną sierść kotów. ;] Odpowiedz Link Zgłoś
kombinerki_pinocheta Re: 3 pytania 16.03.10, 00:00 > Lubię kolor liści drzew No tak, kobieta. Facet by napisal zielony, ale nie, Ty sie domyslaj czy chodzi o liscie w porze letniej, jesiennej czy przejsciowej. Chyba piszecie do siebie szyfrem, ktorego ja nie jestem w stanie odczytac. Odpowiedz Link Zgłoś
jan_hus_na_stosie Re: 3 pytania 16.03.10, 00:05 kombinerki_pinocheta napisał: > > Lubię kolor liści drzew > > No tak, kobieta. Facet by napisal zielony, ale nie, Ty sie domyslaj czy chodzi > o liscie w porze letniej, jesiennej czy przejsciowej. oczywiście, że o zielony ;) Odpowiedz Link Zgłoś
rzeka.chaosu Re: 3 pytania 16.03.10, 22:33 > No tak, kobieta. Facet by napisal zielony, ale nie, Ty sie domyslaj czy chodzi o liscie w porze letniej, jesiennej czy przejsciowej. Heheheh ;D Jesienne też mogą być, ale moja sygnaturka (wiem, kogo obchodzą sygnaturki) podpowiada, że chodzi o świeżą wiosenną zieleń ;D Odpowiedz Link Zgłoś
jan_hus_na_stosie Re: 3 pytania 16.03.10, 00:03 rzeka.chaosu napisała: > Co? Aluzje do fujarki robisz? ej, wcale nie :) > Lubię kolor liści drzew i czarną sierść kotów. ;] a ja lubię czerwone samochody i błękit nieba :) Odpowiedz Link Zgłoś
rzeka.chaosu Re: 3 pytania 16.03.10, 22:45 > > Co? Aluzje do fujarki robisz? > > ej, wcale nie :) Kanalia ;P ;D > a ja lubię czerwone samochody i błękit nieba :) Skontaktowałam się w tej sprawie z Freudem z zaświatów i powiedział, że oznacza to, że lubisz długonogie, szybko biegające dziewice ;) Odpowiedz Link Zgłoś
jan_hus_na_stosie Re: 3 pytania 16.03.10, 23:01 rzeka.chaosu napisała: > Kanalia ;P ;D o rzesz Ty ;D > Skontaktowałam się w tej sprawie z Freudem z zaświatów i powiedział, że oznacza > to, że lubisz długonogie, szybko biegające dziewice ;) to znaczy, że potrafisz rozmawiać z tymi co już, no wiesz, nie teges i w dodatku po niemiecku? ;D Odpowiedz Link Zgłoś
rzeka.chaosu Re: 3 pytania 16.03.10, 23:16 > o rzesz Ty ;D Ja, ja... > to znaczy, że potrafisz rozmawiać z tymi co już, no wiesz, nie teges i w dodatku po niemiecku? ;D Znam różne magiczne wspomagacze, które łączą nie tylko z Freudem, ale nawet z Julkiem Słowackim albo Newtonem! Ale po polsku to się odbywa. A co źle zdiagnozował? Odpowiedz Link Zgłoś
jan_hus_na_stosie Re: 3 pytania 16.03.10, 23:25 rzeka.chaosu napisała: > Znam różne magiczne wspomagacze, które łączą nie tylko z Freudem, ale nawet z > Julkiem Słowackim albo Newtonem! poczęstowałabyś a nie tylko się chwalisz ;) > A co źle zdiagnozował? mi to bardziej na wróżenie z fusów wyglądało niż na diagnozę ;) Odpowiedz Link Zgłoś
rzeka.chaosu Re: 3 pytania 16.03.10, 23:30 > mi to bardziej na wróżenie z fusów wyglądało niż na diagnozę ;) Ach, nie znasz Zygmunta. On potrafił zdiagnozować wszystko na podstawie prawie-niczego. > poczęstowałabyś a nie tylko się chwalisz ;) Może kiedyś ;D Odpowiedz Link Zgłoś
jan_hus_na_stosie Re: 3 pytania 16.03.10, 23:47 rzeka.chaosu napisała: > Ach, nie znasz Zygmunta. On potrafił zdiagnozować wszystko na podstawie > prawie-niczego. No to chętnie go poznam ;) > Może kiedyś ;D ;) Odpowiedz Link Zgłoś
rzeka.chaosu Re: 3 pytania 16.03.10, 23:54 No to chętnie go poznam ;) Ale to wymaga sporo pracy i samozaparcia. Czasami możesz się z nim nie zgadzać i uważać jego poglądy za przestarzałe i przez to całe to poznawanie może trafić szlag ;P No, ale jak już go poznasz, to jest wesoło ;P Nie żartuję, zabawnie gada ;P O seksie, kobietach, kompleksach ;P Same aktualne tematy ;d Odpowiedz Link Zgłoś
jan_hus_na_stosie Re: 3 pytania 17.03.10, 00:00 Freuda jako takiego nie czytałem, czytałem za to Karen Horney, która dużo pisała o psychoanalizie oraz często cytowała Freuda :) Odpowiedz Link Zgłoś
hermina26 Re: 3 pytania 15.03.10, 23:42 Ad. 1 nie wiem - ja mam większy Ad. 2 Rozmiar 38 tzn. fajna laska (chociaż ja mam 36 - a to znaczy jeszcze fajniejsza) Ad. 3 nie lubie różowego Odpowiedz Link Zgłoś
kombinerki_pinocheta Re: 3 pytania 16.03.10, 00:06 > Rozmiar 38 tzn. fajna laska (chociaż ja mam 36 - a to znaczy jeszcze > fajniejsza) Skad ten rozmiar? W ktorym miejscu sie to mierzy? 28 to zajebista laska czy juz nasza szkapa? 44 to Agata Mlynarska czy juz Agata Wrobel? Odpowiedz Link Zgłoś
ind-ja Re: 3 pytania 15.03.10, 23:52 kiedys od potworskiego chcialam rozmiar 36 i 37,5,wiec jesli masz taki niewyrownany,charakterystyczny,obunozny,bo juz mi nawet trampki wstyd i hanba kupowac.Czuje dyskomfort mierzac buty,bo wiem ,ze i tak bedzie sraka praptaka. Odpowiedz Link Zgłoś
kombinerki_pinocheta Re: 3 pytania 15.03.10, 23:55 A co ja buty sprzedaje? Chce tylko rozmiar Twojej stopy. Swoja droga, plaskostopie tez masz? Odpowiedz Link Zgłoś
ind-ja Re: 3 pytania 16.03.10, 00:03 nie wykryto,choc na korekcyjna musialam zapierdzielac niczym zuczek.a rozmiar syrek lewa 36,prawa 37,5.A jakbys mial jakie w dwoch rozmiarach to sie pisze,bo panie w obuwniczym sie zmadrzyly i sprawdzaja numery butow,trampek,polbutow,kamaszy,szpilek,cholera i nie da sie zakupic jednej pary,trzeba dwie.Ha,ja to mam zonka zyciowego.Czy wy tez tak macie?Co o tym sadzicie? Odpowiedz Link Zgłoś
kombinerki_pinocheta Re: 3 pytania 16.03.10, 00:10 Bierz 37,5 a w lewa wkladaj wate. Odpowiedz Link Zgłoś
ind-ja Re: 3 pytania 16.03.10, 00:25 to odrabaj sobie pol palucha i sprobuj wkladac wate,lignine,albo inne silikonowe wynalazki,jak znajdziesz sposob,to daj znac,skorzystam Odpowiedz Link Zgłoś
rzeka.chaosu Re: 3 pytania 15.03.10, 23:55 sraka praptaka. Nie wiem co ty tak ciągle do tego Potwora pijesz ;D ;D;D Odpowiedz Link Zgłoś
ind-ja Re: 3 pytania 16.03.10, 00:05 a to z potwora?bo ja to pamietam z Mody na Suknie,ot polecam dla rozrywki modanasuknie.blox.pl/html Odpowiedz Link Zgłoś
ind-ja Re: 3 pytania 16.03.10, 00:09 i zapodaje,bo nowy odcinek jest,moja droga potwora to ja mam w domu,a tamten ten forumowy,ot skonczyl jaki kurs dla menedzerow i prezesow spolek z zakresu cietej riposty( z tym sie rownie napotkalam) i chlopak chce sie pochwalic jaka to ma mandrom gadke w internecie,a niech ma,poki gada smiesznie bede przyklaskiwac Odpowiedz Link Zgłoś
ind-ja Re: 3 pytania 16.03.10, 00:32 przyblizylo ci to droga rzeko,nieco postaci potworskopodobnych? Odpowiedz Link Zgłoś
rzeka.chaosu Re: 3 pytania 16.03.10, 22:42 ;D Super ;D Co do Potwora - śmieszny jest do podczytywania, ale jak się wgłębić to wychodzą takie różne nieśmieszne płycizny ;P Jak u każdego. :) Odpowiedz Link Zgłoś
virtual_woman Re: 3 pytania 15.03.10, 23:58 1. Mam 35/36, dużo nas małostopnych ;) 2. Pewnie chodzi o rozmiar ubrania. 3. Dość różu, boszz... Odpowiedz Link Zgłoś
kombinerki_pinocheta Re: 3 pytania 16.03.10, 00:03 > 2. Pewnie chodzi o rozmiar ubrania. Napewno nie o obwod piszczela. > 3. Dość różu, boszz Jaki kolor bylby dla Ciebie "do przyjecia"? Odpowiedz Link Zgłoś
kora3 Re: 3 pytania 16.03.10, 00:12 kombinerki_pinocheta napisał: > 1. Jest tu jakas dzaga, ktora ma rozmiar stopy mniejszy niz nr 37 ? pewnie tak:) moja siostra ma 36, mama 35, wuec sa takie babki :) > 2. Przewija sie na forum haslo "rozmiar 38". Co to karwa jest i jak to sie mier > zy? obwód biustu, pasa bioder - 38 to taka kobita zaleznie od wzrostu, ale nie szczupła, nie puszysta. > 3. Podoba wam sie ten kolor KLIK? okropny kolor Odpowiedz Link Zgłoś
varia1 Re: 3 pytania 16.03.10, 00:44 1.zapewne jest, ale ja do takich nie należę 2. 38 to jedyny słuszny rozmiar jaki usiłują sprzedać pełnokrwistym kobietom producenci odzieży... 3. wolałabym czarny Odpowiedz Link Zgłoś
saraisa Re: 3 pytania 17.03.10, 00:02 1. nie :P w ogóle nie wiem, co za dzage masz na myśli. 2. najpierw sie mierzy kobietę wzdluż potem wszerz, odejmuje wynika a od b i powinno wyjść 38, wtedy jest to wynik idealny, do ktorego każda kobieta powinna dążyć. :) a takie mierzenie może być w ogóle fajną grą wstępną, takze polecam. 3. ładny ten kolor :D Odpowiedz Link Zgłoś