tanebo 16.06.11, 18:11 Dlaczego kobiety, nawet przypalane żywym ogniem, nie mogą przyznać się że przy wyborze mężczyzny uwzględniają jego urodę? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
six_a Re: Jedno pytanie 16.06.11, 18:13 a widzisz, jak ci mężczyźni wyglądają? no!;) Odpowiedz Link Zgłoś
bonnie79 Re: Jedno pytanie 16.06.11, 18:14 hmm - ponieważ zawsze lepiej brzmi gdy się zadeklaruje, że wnętrze się liczy, a oprawa wcale :) Odpowiedz Link Zgłoś
g.r.a.f.z.e.r.o Re: Jedno pytanie 16.06.11, 18:18 Gdzie niby tak jest? Bo na pewno nie na tym forum. Odpowiedz Link Zgłoś
krwawa_orlica Re: Jedno pytanie 16.06.11, 18:19 Ja się przyznaję bez przypalania. :D Odpowiedz Link Zgłoś
kombinerki.pinocheta Re: Jedno pytanie 16.06.11, 19:15 Do tego akurat sie przyznaja. Problem maja z tym zeby sie przyznac, iz liczy sie jego kasa. Odpowiedz Link Zgłoś
bonnie79 Re: Jedno pytanie 16.06.11, 19:39 To akurat nie ma pierwszorzędnego znaczenia....nie musi spać na pieniądzech. Chodzi bardziej o perspektywy i o to czy jest zaradny, a nie o bułę na koncie...co do wyglądu to ważny jest jeśli się Pana wcześniej nie znało, jeśli to ktoś kto może nie jest super atrakcyjny, ale zna się go od dawna i wie jakim jest mężczyzną to po pewnym czesie wygląd zupełnie odchodzi na dalszy plan. Lliczy się to jakim jest Pan człowiekiem. Morał z tego taki, że jeśli nie jest się zbyt przystojnym warto szukać wśród znajomych i przyjaciół :) Odpowiedz Link Zgłoś
tanebo Re: Jedno pytanie 16.06.11, 19:43 No właśnie. Wśród znajomych. To trochę trudne ze względu na zażyłość. To trochę tak jak kaźirodztwo... Odpowiedz Link Zgłoś
bonnie79 Re: Jedno pytanie 16.06.11, 21:15 w takim razie może koleżanki z FK - w końcu to już nie taka bardzo zażyła znajomość :) Odpowiedz Link Zgłoś
krwawa_orlica Re: Jedno pytanie 16.06.11, 19:57 bonnie79 napisała: > To akurat nie ma pierwszorzędnego znaczenia....nie musi spać na pieniądzech. Ch > odzi bardziej o perspektywy i o to czy jest zaradny, a nie o bułę na koncie...c > o do wyglądu to ważny jest jeśli się Pana wcześniej nie znało, jeśli to ktoś kt > o może nie jest super atrakcyjny, ale zna się go od dawna i wie jakim jest męż > czyzną to po pewnym czesie wygląd zupełnie odchodzi na dalszy plan. Lliczy się > to jakim jest Pan człowiekiem. Morał z tego taki, że jeśli nie jest się zbyt pr > zystojnym warto szukać wśród znajomych i przyjaciół :) AMEN! Odpowiedz Link Zgłoś
gr.eenka Re: Jedno pytanie 16.06.11, 19:44 kombi kasa to podstawa czy to u faceta czy u kobiety Odpowiedz Link Zgłoś
kombinerki.pinocheta Re: Jedno pytanie 16.06.11, 19:17 Tak sie zastanawiam. Jestes nieglupi, po opisie wnioskuje, ze jestes takze ciekawy. Masz dobra prace i kase. Musisz byc paskudny z twarzy skoro nie lataja za toba. Robisz cos z tym? Odpowiedz Link Zgłoś
tanebo Re: Jedno pytanie 16.06.11, 19:23 Zachowuję higienę. Ponoć za wysoką. Mam dobrego fryzjera. Ubiera mnie znajoma. Teraz wyrabia się na stylistkę. Czyli nie jestem zapuszczony. Co do głupoty to żałuję że nie jestem. Dziś mądrość uchodzi za arogancję i wymądrzanie się. Miły też jestem. Też źle. Choć przyjaciele przyznają że znajomość ze mną to ostra jazda bez trzymanki. Co do twarzy to podobno przypominam Alfa. Odpowiedz Link Zgłoś
six_a Re: Jedno pytanie 16.06.11, 20:08 co to jest za wysoka higiena: spryskujesz się odkażaczem co pięć minut? Odpowiedz Link Zgłoś
tanebo Re: Jedno pytanie 16.06.11, 20:13 Prysznic rano i wieczorem. Czasami trzy razy dziennie, jeśli np wracam z siłowni. Kąpiel dwa, trzy razy w tygodniu. Zdarza mi się golić dwa razy dziennie, mam mocny zarost. Odpowiedz Link Zgłoś
wersja_robocza Re: Jedno pytanie 16.06.11, 21:18 I to jest takie straszne wg innych? Odpowiedz Link Zgłoś
messalina2.dwa Re: Jedno pytanie 16.06.11, 19:30 tanebo napisał: > Dlaczego kobiety, nawet przypalane żywym ogniem, nie mogą przyznać się że przy > wyborze mężczyzny uwzględniają jego urodę? Koniecznie musi być jeszcze dobry w łóżku. Odpowiedz Link Zgłoś
izabellaz1 Re: Jedno pytanie 16.06.11, 20:04 Nonieno, skąąąąd...jeno ęteligęcja się liczy i serdószko. Odpowiedz Link Zgłoś
moonogamistka Re: Jedno pytanie 16.06.11, 21:42 Coz a bzdura, zwracam uwage na urode, ale zatrzymuje mnei charakter i inteligencja. Odpowiedz Link Zgłoś