Dodaj do ulubionych

Utrzeć nosa:)

10.08.12, 18:06
Jak utrzeć nosa pewnemu panu za to ,że rozsiewa plotki ( wyssane z palca) na temat rzekomego "naszego romansu" ?
Obserwuj wątek
    • bez_przekazu Re: Utrzeć nosa:) 10.08.12, 18:25
      moze zaczac rozpowiadac,ze jest w lozku cienki? i ze ma malego,o!
      pomorzanka34 napisała:

> Jak utrzeć nosa pewnemu panu za to ,że rozsiewa plotki ( wyssane z palca) na
      > temat rzekomego "naszego romansu" ?
        • stara-a-naiwna Re: Utrzeć nosa:) 11.08.12, 09:11
          Oj, nie wiem czy facet chetnie potwierdzi, ze ma problemy z erekcją
          Że ogólnie ma malutkiego
          A jak co do czego nie wiedział jak sie i do czego zabrać

Zawsze możesz mówic, że słyszałaś ciagle teksty "nie wiem dlaczego tak... Pierwszy raz to mi sie zdarzyło... Daj mi jeszcze troszeczke czasu... To przez stres... Dawno z nikim nie byłem"
          I że wyrozumiałość wyrozumiałościa, ale od kochanka oczekuje sie czegoś innego niż deklaracji i miauczenia, że nastepnym razem bedzie fajnie. No i musiałaś zakonczyc ta farsę, bo było to, żenujące. Jak by mało tego facet nie miał za grosz fantazji, jak proponowałaś coś nowegoto sie rumienił i wstydziłjak mały chłopiec i był wiecznie na "nie".
          Skoro juz opowiada takie bzdury, to niech chociaz nie bedzie w nich bohaterem tylko tym przegranym.

• lidka_77 Re: Utrzeć nosa:) 11.08.12, 09:17
      powiedzieć, że romans się skończył, a w zasadzie nawet nie zaczął, bo pan ma małego (wiem, wiem, głupie i dziecinne, i potwierdzające plotkę)

dla mnie to nie ma znaczenia, ale mężczyzn to podobno rani.
    • king.james Re: Utrzeć nosa:) 11.08.12, 09:19
      Plotkom lepie nie zaprzeczać, bo wtedy każdy myśli, że coś w tym jest. Spróbuj w drugą stronę: rozwiń ją do przesady, wtedy nikt nie uwierzy, że to prawda.
    • jeriomina Re: Utrzeć nosa:) 12.08.12, 22:18
      Ja miałam gorzej - facet, który za mną latał a był żonaty rozpuszczał potem informacje że to ja latałam za nim. Pewnie się bał, że prawda do żony dojdzie.
      Olałam. Trudno, co robić. Zasada - nie rusz g... nie będzie śmierdzieć :)
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka