wielkafuria 16.10.12, 23:37 uważajcie na hipnotyzerów czy kim tam jest ten pan w/w właśnie pokazują reportaż o tym jak pan podczas terapii obmacywał pacjentki. Wierzycie w hipnozę? Poszlibyście? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
allatatevi1 Re: Lechosław Gapik 16.10.12, 23:42 odkąd założyłaś bloga to produkujesz po kilka wątków dziennie. Odpowiedz Link Zgłoś
krytyk_systemu_edukacji Re: Lechosław Gapik 16.10.12, 23:43 > odkąd założyłaś bloga to produkujesz po kilka wątków dziennie. Pewno z rozpędu. :) Odpowiedz Link Zgłoś
wielkafuria Re: Lechosław Gapik 16.10.12, 23:50 ja stale produkowałam ale od kiedy wersja przestała być adminem i moje watki były usuwane to się zniechęcilam :) teraz tez zostaje jeden na kilka :) Odpowiedz Link Zgłoś
kitek_maly Re: Lechosław Gapik 17.10.12, 09:44 > ja stale produkowałam ale od kiedy wersja przestała być adminem i moje watki by > ły usuwane to się zniechęcilam :) Ty jesteś male_pytanie? Odpowiedz Link Zgłoś
wielkafuria Re: Lechosław Gapik 17.10.12, 10:00 kitek_maly napisała: > Ty jesteś male_pytanie? nie znam gościa :) Odpowiedz Link Zgłoś
krytyk_systemu_edukacji Re: Lechosław Gapik 16.10.12, 23:43 > Wierzycie w hipnozę? Poszlibyście? Akurat istnienie hipnozy jest faktem, spory dotyczą jej rzekomych walorów terapeutycznych. Mnie pachnie to nieco szarlatanerią, dlatego nie oddałbym się w ręce hipnotyzera. Zwłaszcza hipnotyzera o tak niecodziennych danych osobowych. Odpowiedz Link Zgłoś
wielkafuria Re: Lechosław Gapik 16.10.12, 23:49 pokazywali kiedys w jakims porannym programie jak hipnotyzer podchodził do kogos, podawał rękę, mówil coś w stylu " twoja ręka robi się ciężka" i potem np wmawial delikwentowi ze nie zna liczby 6. budził go i kazal liczyc na palcach. I licząc taki czlowiek ze zdziwieniem sie patrzył na ten szósty palec i nie był w stanie slowa wydusic :) balabym się kogoś takiego spotkac :D Odpowiedz Link Zgłoś
wielkafuria Re: Lechosław Gapik 16.10.12, 23:59 pl.wikipedia.org/wiki/Lechos%C5%82aw_Gapik wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114873,7704979,Lechoslaw_Gapik_bez_certyfikatu_terapeuty__uczelnia.html Odpowiedz Link Zgłoś
wpieniona Re: Lechosław Gapik 16.10.12, 23:46 Byłam świadkiem dwóch hipnozów (dobrze odmieniam?). I śmisznie było. Jedno to był jakiś tzw regres czyli powrót do jakichś tam zamierzchłych czasów hipnotyzowanego na 20 pokoleń wstecz, a drugi to jakieś oczyszczanie nad rzeką czy coś tam. Być może dlatego sama nie dałam się wprowadzić w ten stan. Z reszto ja się nie potrafię relaksować. Odpowiedz Link Zgłoś
krytyk_systemu_edukacji Re: Lechosław Gapik 16.10.12, 23:49 > Byłam świadkiem dwóch hipnozów (dobrze odmieniam?) Zajebiście. :) Odpowiedz Link Zgłoś
wielkafuria Re: Lechosław Gapik 16.10.12, 23:52 wpieniona napisała: > Byłam świadkiem dwóch hipnozów (dobrze odmieniam?). HIPNOZ Odpowiedz Link Zgłoś
wpieniona Re: Poprawiam się... 17.10.12, 00:35 Tu się człowieku to nie da przebić. Odpowiedz Link Zgłoś
six_a Re: Lechosław Gapik 17.10.12, 00:23 sprawa pierszej (dobrze odmieniam?) świeżości normalnie. nic starszego nie było? Odpowiedz Link Zgłoś
coff.eina Re: Lechosław Gapik 17.10.12, 09:23 jak by na to nie spojrzeć: co wymacał to jego..:P Odpowiedz Link Zgłoś