Dodaj do ulubionych

Lechosław Gapik

16.10.12, 23:37
uważajcie na hipnotyzerów czy kim tam jest ten pan w/w
właśnie pokazują reportaż o tym jak pan podczas terapii obmacywał pacjentki.
Wierzycie w hipnozę? Poszlibyście?
Obserwuj wątek
    • allatatevi1 Re: Lechosław Gapik 16.10.12, 23:42
      odkąd założyłaś bloga to produkujesz po kilka wątków dziennie.
      • krytyk_systemu_edukacji Re: Lechosław Gapik 16.10.12, 23:43
        > odkąd założyłaś bloga to produkujesz po kilka wątków dziennie.

        Pewno z rozpędu. :)
      • wielkafuria Re: Lechosław Gapik 16.10.12, 23:50
        ja stale produkowałam ale od kiedy wersja przestała być adminem i moje watki były usuwane to się zniechęcilam :) teraz tez zostaje jeden na kilka :)
        • kitek_maly Re: Lechosław Gapik 17.10.12, 09:44
          > ja stale produkowałam ale od kiedy wersja przestała być adminem i moje watki by
          > ły usuwane to się zniechęcilam :)

          Ty jesteś male_pytanie?
          • wielkafuria Re: Lechosław Gapik 17.10.12, 10:00
            kitek_maly napisała:
            > Ty jesteś male_pytanie?


            nie znam gościa :)
    • krytyk_systemu_edukacji Re: Lechosław Gapik 16.10.12, 23:43
      > Wierzycie w hipnozę? Poszlibyście?

      Akurat istnienie hipnozy jest faktem, spory dotyczą jej rzekomych walorów terapeutycznych. Mnie pachnie to nieco szarlatanerią, dlatego nie oddałbym się w ręce hipnotyzera.

      Zwłaszcza hipnotyzera o tak niecodziennych danych osobowych.
      • wielkafuria Re: Lechosław Gapik 16.10.12, 23:49
        pokazywali kiedys w jakims porannym programie jak hipnotyzer podchodził do kogos, podawał rękę, mówil coś w stylu " twoja ręka robi się ciężka" i potem np wmawial delikwentowi ze nie zna liczby 6. budził go i kazal liczyc na palcach. I licząc taki czlowiek ze zdziwieniem sie patrzył na ten szósty palec i nie był w stanie slowa wydusic :) balabym się kogoś takiego spotkac :D
      • wielkafuria Re: Lechosław Gapik 16.10.12, 23:59
        pl.wikipedia.org/wiki/Lechos%C5%82aw_Gapik
        wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114873,7704979,Lechoslaw_Gapik_bez_certyfikatu_terapeuty__uczelnia.html
    • wpieniona Re: Lechosław Gapik 16.10.12, 23:46
      Byłam świadkiem dwóch hipnozów (dobrze odmieniam?). I śmisznie było. Jedno to był jakiś tzw regres czyli powrót do jakichś tam zamierzchłych czasów hipnotyzowanego na 20 pokoleń wstecz, a drugi to jakieś oczyszczanie nad rzeką czy coś tam.
      Być może dlatego sama nie dałam się wprowadzić w ten stan.
      Z reszto ja się nie potrafię relaksować.
      • krytyk_systemu_edukacji Re: Lechosław Gapik 16.10.12, 23:49
        > Byłam świadkiem dwóch hipnozów (dobrze odmieniam?)

        Zajebiście. :)
        • wpieniona Re: Lechosław Gapik 17.10.12, 00:27
          > Zajebiście. :)
          >

          Tak myślałam.
      • wielkafuria Re: Lechosław Gapik 16.10.12, 23:52
        wpieniona napisała:

        > Byłam świadkiem dwóch hipnozów (dobrze odmieniam?).

        HIPNOZ
        • wpieniona Re: Lechosław Gapik 17.10.12, 00:28
          A nie to jak tak to za trudne.
      • wpieniona Poprawiam się... 17.10.12, 00:30
        dwóch hipnuz
        • wpieniona Re: Poprawiam się... 17.10.12, 00:35
          Tu się człowieku to nie da przebić.
          • six_a Re: dziń dybry 17.10.12, 00:43
            hipnyz

            i coooo, siedałosie, a jak.
    • six_a Re: Lechosław Gapik 17.10.12, 00:23
      sprawa pierszej (dobrze odmieniam?) świeżości normalnie.
      nic starszego nie było?
    • coff.eina Re: Lechosław Gapik 17.10.12, 09:23
      jak by na to nie spojrzeć: co wymacał to jego..:P

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka